اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980611401076094

محصولات Zyxel با تکنولوژی Webroot به بازارهای جهانی عرضه شد

همکاری 2 شرکت وبروت و زایکسل به طور رسمی آغاز شد

کد: 13980611401076094

http://bit.ly/2ZOMbYk

، تهران , (اخبار رسمی): امروز به طور رسمی خبر آغاز همکاری 2 شرکت زایکسل و وبروت بر روی وب سایت زایکسل قرار گرفت.

همکاری 2 شرکت وبروت و زایکسل به طور رسمی آغاز شد.
استفاده زایکسل از تکنولوژی های امنیتی وبروت " Webroot "
به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، سال گذشته دورانتاش خبری در اخبار رسمی منتشر کرد که شرکت تایوانی زایکسل، قراردادی با شرکت آمریکایی وبروت منعقد کرده است.

امروز به طور رسمی خبر آغاز همکاری این 2 شرکت و عرضه محصولات زایکسل با تکنولوژی‌های وبروت بر روی وب سایت زایکسل قرار گرفت.

تکنولوژی‌های امنیتی، حفاظتی وبروت ( Webroot BrightCloud ) قرار است بر روی محصولات ATP Firewall شرکت زایکسل که شامل مدل‌های ATP100 , ATP200 ATP500 و ATP800 است، استفاده شود.

شرکت وبروت Webroot سازنده سبکترین و کم حجم ترین آنتی ویروس دنیاست و ده‌ها غول فناوری از جمله شرکت‌های سیسکو سیستمز (Cisco) ، اف-5 (F5)، آروبا (Aruba)، آر اس ای (RSA)، پالوآلتو (PaloAlto) و اچ پی (HP) از محصولات و تکنولوژی‌های آن استفاده می‌کنند.

آنتی ویروس‌های وبروت در ایران از سال 1387 توسط شرکت دورانتاش ارائه، گارانتی و پشتیبانی می‌شوند.

شرکت تدبیر پرداز دلسا ( دلسا ) نیز از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت اینترنتی شاتل، نماینده و توزیع کننده انحصاری تجهیزات زایکسل در ایران است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]