اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980623403809620

دو اتفاق مهم برای گوشی‌های Huawei P30 در نمایشگاه IFA 2019

کد: 13980623403809620

http://bit.ly/32zSrVw

، (اخبار رسمی): گوشی‌ Huawei P30 Pro را می‌توان کامل‌ترین محصول هوآوی تا به امروز دانست. در کنفرانس هوآوی در نمایشگاه IFA 2019 اعلام شد که از این پس، این گوشی در دو رنگ جدید (یک نوع آبی خاص و رنگ یاسی) نیز عرضه می‌شود. همچنین سری Huawei P30 با آمار فروش 16.5 میلیون دستگاه در شش ماه، رکورد تازه‌ای را ثبت کرده است.

دو اتفاق مهم برای گوشی‌های Huawei P30 در نمایشگاه IFA 2019
دو اتفاق مهم برای گوشی‌های Huawei P30 در نمایشگاه IFA 2019

زمانی که گوشی‌های سری Huawei P30 و به طور ویژه پرچمدار Huawei P30 Pro در اسفندماه 97 معرفی شدند، توجه بسیاری از کاربران و کارشناسان را به خود جلب کردند. این گوشی با عملکرد خوب خود در زمینه عکاسی، قدرت پردازش، شارژدهی و... تحسین بسیاری از افراد را برانگیخت.

پرچمدار هوآوی که می‌توان به آن لقب Super Camera Phone (گوشی دوربین‌محور) را داد، در ابتدا در رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز، آئورا (طیف آبی و سبز)، آبی و بنفش عرضه شد. اما طبق اعلام مدیران ارشد هوآوی در همایش این شرکت در نمایشگاه ایفا 2019، دو رنگ جدید نیز به این انتخاب‌ها اضافه خواهد شد.

این دو رنگ شامل یک نوع آبی خاص (با نام Mystic Blue) و یک رنگ یاسی (Lavendar) است. در این طرح‌های جدید، قسمت پشتی دستگاه از نظر طراحی به دو بخش متفاوت تقسیم می‌شود. اگر چه همچنان از پوشش گوریلا گلس در قسمت پشت گوشی برای محافظت بیشتر استفاده شده است، اما قسمت بالایی (بخش دوربین و اطراف) دارای جنس شیشه با طرح عادی بوده و قسمت پایینی دستگاه حالت مات به خود گرفته است. این تفاوت ظاهر می‌تواند به زیبایی این گوشی اضافه کرده‌است.

نکته جالب در مورد رنگ‌های جدید این است که در نورهای مختلف محیطی، دستگاه می‌تواند رنگ‌های متفاوت‌تری نیز داشته باشد؛ به گونه‌ای که رنگ Mystic Blue در شرایط نوری مختلف هاله‌های متفاوتی از طیف آبی ایجاد می‌کند و رنگ Lavender نیز در نورهای گوناگون به رنگ‌های صورتی، حنایی و مرجانی نیز دیده می‌شود.

نکته مهم دیگر این است که نسخه‌های جدید از Huawei P30 Pro با رابط کاربری بروز شده‌ی EMUI 10 (همراه با اندروید 10) عرضه می‌شوند که قابلیت‌های متعدد و جدیدی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. فروش این نسخه‌ی جدید از پرچمدار هوآوی، از تاریخ 20 سپتامبر (29 شهریور) در سراسر جهان آغاز می‌شود.

اما ماجرای گوشی‌های سری Huawei P30 در کنفرانس هوآوی به همین‌جا ختم نشد و ریچارد یو (مدیرعامل  هوآوی) آمار جالبی را از تعداد فروش گوشی‌های سری P30 در اختیار رسانه‌ها قرار داد. گوشی‌های سری Huawei P30 در شش ماه گذشته در سراسر جهان، بیش از 16.5 میلیون دستگاه فروش داشته‌اند که این آمار، آنها را به پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین گوشی‌های سری P هوآوی تبدیل می‌کند.

عدد 16.5 میلیون دستگاه برای فروش سری Huawei P30، حکایت از رشد 53 درصدی در فروش جهانی برای هوآوی دارد. این شرکت قصد دارد به زودی گوشی‌های پرچمدار جدید خود را با نام Huawei Mate 30 در اواخر شهریور ماه معرفی کند. بنابراین می‌توان انتظار داشت روند صعودی هوآوی همچنان ادامه داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]