اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980625404830134

برندهای اتصالات گالوانیزه موجود در پایپ کالا

کد: 13980625404830134

http://bit.ly/32Je7yr

، تهران , (اخبار رسمی): اتصالات گالوانیزه برای ادامه روند لوله کشی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هر کدام از این اتصالات برای هدف خاصی استفاده می‌شوند. اتصالات گالوانیزه با برندهای متفاوتی در بازار موجود هستند که بنا به حساسیت پروژه و لیست قیمت دسته‌بندی می‌شوند، سایت پایپ کالا عاملیت فروش 4 برند از این نوع اتصالات را دارد.

برندهای اتصالات گالوانیزه موجود در پایپ کالا
برندهای اتصالات گالوانیزه موجود در پایپ کالا
برندهای اتصالات گالوانیزه موجود در پایپ کالا
برندهای اتصالات گالوانیزه موجود در پایپ کالا
برندهای اتصالات گالوانیزه موجود در پایپ کالا
برندهای اتصالات گالوانیزه موجود در پایپ کالا

اتصالات گالوانیزه:

لوله و اتصالات از نظر نوع  اتصال و آلیاژ به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند، لوله و اتصالات کربن استیل با اتصال جوشی، لوله و اتصالات چدنی و ... اتصالات گالوانیزه یکی از پرمصرف‌ترین اتصالات فلزی مرود استفاده در سیستم لوله‌کشی است. اتصالات گالوانیزه از آن جهت که مناسب استفاده در محیط‌های مرطوب و خورنده است بسیار محبوب هستند، اغلب اتصالات آهنی در محیط‌های مرطوب دچار خوردگی موضعی و زنگ خوردگی می‌شوند و پس از مدت کوتاهی و بسته به میزان رطوبت دچار نشتی می‌شوند. از این رو اتصالات گالوانیزه با پوششی از گالوانازاسیونی که بروی بدنه خود دارند دارای طول عمر بالاتری هستند.

اتصالات گالوانیزه به صورت دنده‌ای و رزوه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند و به همین علت نصب و راه اندازی آنها بسیار راحت است و به واسطه پیچاندن در داخل یکدیگر می‌توان روند لوله کشی سیستم را ادامه داد، دقت شود که اتصالات گالانیزه را به همراه لوله‌های گالوانیزه استفاده می‌کنند و اتصالات گالوانیزه را نمی‌توان به صورت جوشکاری مورد استفاده قرار داد زیرا باعث تخریب لایه گالوانیزه شده آن می‌شود.

برندهای مختلف اتصالات گالوانیزه:

اتصالات گالوانیزه با برندهای متفاوتی در بازار موجود است که با توجه به کیفیت و لیست قیمت طبقه بندی می‌شوند. بنا به نیاز پروژه و هزینه پیش‌بینی شده می‌توان از اتصالات گالوانیزه با کیفیت و مرغوب استفاده کرد. پایپ کالا به عنوان عاملیت و نماینده فروش اتصالات گالوانیزه با تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیده که باید 4 برند اصلی اتصالات گالوانیزه را در سایت فروش خود عرضه کند که این 4 برند از اتصالات گالوانیزه عبارتند از:

  1. اتصالات گالوانیزه توپی برزیل
  2. اتصالات گالوانیزه مک
  3. اتصالات گالوانیزه جورج فیشر
  4. اتصالات گالوانیزه چینی

لیست قیمت تمام اتصالات گالوانیزه نام برده شده در سایت پایپ کالا موجود است و می‌توان با مراجعه به پایپ کالا قیمت‌های اتصالات گالوانیزه را مشاهده کرد و همچنین این لیست قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه کرد. با مراجعه به سایت پایپ کالا می‌توان از درصد تخفیف اتصالات گالوانیزه نیز مطلع شد و با انجام ثبت نام ساده در سایت پیش فاکتور خود را به صورت آنلاین ثبت کرد.

اتصالات توپی برزیل:

این نوع از اتصالات از بالاترین کیفیت در بین سایر برندهای اتصالات گالوانیزه برخوردار است و به طبع دارای لیست قیمت بالاتری نسبت به الباقی برندها اتصالات گالوانیزه است، اتصالات توپی برزیل دارای آب بندی بسیار مناسبی است و با انجام کارهایی از قبیل استفاده از تفلون و خمیر لوله کشی و ... می‌توان از آب بندی و عدم نشتی آنها مطمئن شد.

اتصالات جورج فیشر:

دیگر برند مرغوب اتصالات گالوانیزه که کیفیت و قیمت مناسبی دارد برند جورج فیشر است، لیست قیمت اتصالات گالوانیزه جورج فیشر همانند اتصالات توپی برزیل است اما با درصد تخفیف بالاتری نسبت به این برند است.

اتصالات گالوانیزه مک:

این برند از اتصالات گالوانیزه چینی است که جزو اتصالات مرغوب چینی است. اتصالات گالوانیزه مک چین دارای لیست قیمت پایین‌تری نسبت به دو برند ذکر شده قبلی است و به صورت کلی با توجه به کیفیت و لیست قیمت، برند مناسبی برای استفاده محسوب می‌شود.

پایپ کالا به عنوان نماینده و عاملیت رسمی فروش برندهای اتصالات گالوانیزه آماده همکاری با پروژه و همکاران است. علاقه‌مندان برای اطلاع از نحوه همکاری و لیست قیمت و مشخصات فنی اتصالات گالوانیزه می‌توانند به سایت پایپ کالا به نشانی اینترنتی www.pipekala.com مراجعه کرده و یا با شماره 02155696808 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پایپ کالا

سایت اینترنتی پایپ کالا- مرجع معرفی و ارائه آنلاین پیش فاکتور لوله , اتصالات و شیرآلات

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید