اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980625404898200

دلایل مهم در انتخاب تابلو چلنیوم

کد: 13980625404898200

http://bit.ly/32Lm2Lz

، تهران , (اخبار رسمی): چه عواملی باعث اولویت در انتخاب تابلو چلنیوم به عنوان تابلو تبلیغاتی می‌شود؟

دلایل مهم در انتخاب تابلو چلنیوم
دلایل مهم در انتخاب تابلو چلنیوم

انتخاب یک تابلو تبلیغاتی و تاثیر گذاری آن بر فروش و بازاریابی محصولات از دیرباز و با ظهور تابلوهای مدرن تبلیغاتی یکی از چالش‌های اصناف مختلف و صاحبان کسب و کار به شمار رفته به طوری که این موارد گروه‌های مختلف تابلو سازی را بر آن داشته تا با ارائه بهترین راه کارها به مشاوره و تبادل اطلاعات بین مشتریان و در نهایت فروش محصولی مرغوب بپردازند.

اما یکی از تابلوهای تبلیغاتی که به شکل‌های مختلفی ساخته و عرضه می‌شود تابلو چلنیوم است که در ادامه به عناوین مهم و عمده دلایل انتخاب آن بررسی شده است.

تابلو تبلیغاتی چلنیوم چیست؟

 از مهمترین موارد در انتخاب تابلو چلنیوم، شناخت نسبی در مورد این نوع تابلو است. چلنیوم یا واژه صحیح آن چنلیوم نوعی آلومینیوم به شمار می‌رود که طی فرایندهایی روی آلومینیوم ساخته و به شکل رول‌هایی به پهنای 7، 9 و 11 سانتی متری به فروش می‌رسد.

چنلیوم در جهت ساخت حروف‌های برجسته و به عنوان لبه کار تابلو چلنیوم به کار می‌رود. به این صورت که پس از برش طرح مورد نظر روی پلکسی گلاس، چنلیوم به عنوان لبه کار مورد استفاده قرار می‌گیرد و در نهایت با نور پردازی توسط اس ام دی‌های بلوکی حروف چلنیوم ساخته می‌شود.

همچنین باید عنوان کرد که انواع تابلو چلنیوم با نام‌های چلنیوم پانچ، چلنیوم الماسی و بسیاری دیگر توسط لبه‌های چنلیوم با رنگ‌های مختلفی قابل ساخت و عرضه است.

انواع تابلو چلنیوم

متنوع بودن در زندگی عموم در برخی موارد، امری مهم و گاها مثبت به شمار می‌رود که یکی از این موارد مثبت و مهم تنوع در تابلوهای تبلیغاتی است. قطع به یقین یکی از عمده دلایل انتخاب تابلو چلنیوم، انواع تابلو چلنیوم از نظر تنوع پذیری این تابلو در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف است.

چلنیوم به شکل‌های مختلفی مانند تابلو چلنیوم الماسی، چلنیوم لترمکس، چلنیوم فولکالر و مواردی دیگر ساخته می‌شود که تمامی این موارد در دسته تابلو چلنیوم جدید قرار داده می‌شوند و در جهت ساخت انواع تابلو مغازه و اماکن تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند و از دلایل مهم در انتخاب تابلو چلنیوم است.

قیمت تابلو چلنیوم

یکی از مهمترین عوامل در خرید محصولات مختلف بعد از مرغوبیت محصول مورد نظر، قیمت است. محاسبه قیمت تابلو چلنیوم با توجه به برند چنلیوم و قیمت رول چلنیوم در نظر گرفته و بر حسب متر محیط محاسبه می‌شود.

تابلو چلنیوم با توجه به زیبایی انحصاری خود دارای قیمت مناسبی نسبت به دیگر حروف‌های برجسته است که این مورد نیز از عمده دلایل انتخاب این تابلو از سوی متقاضیان است. همچنین مواردی دیگر نیز مانند قیمت تابلو کامپوزیت در صورت استفاده از آن در کلیت کار و قیمت نهایی چلنیوم تاثیر گذار خواهد بود.

نصب تابلو چلنیوم

نصب تابلو های تبلیغاتی به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود. به عنوان مثال نصب تابلو فلکسی فیس و تابلو کامپوزیت، با تابلو چلنیوم و دیگر حروف‌های برجسته کاملا متفاوت است.

از عمده دلایل انتخاب تابلو چلنیوم، سهولت در نصب، سرعت عمل بالا و درصد بسیار پایین خطا به دلیل استفاده از پلات یا نقشه تابلو است. برای نصب تابلو چلنیوم ابتدا طرح مورد نظر توسط دستگاه کاتر پلاتر، روی کاغذ کشیده شده و بعد از آن پلات را بر روی محل نصب قرار داده و در مرحله آخر اقدام به نصب تابلو می‌کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نوین لایت

گروه تبلیغاتی تابلو سازی نوین لایت تولید کننده مدرنترین تابلو های تبلیغاتی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]