اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806314065313239

برای کاهش اثرات سوء رنگ مو چه باید کرد؟

کد: 139806314065313239

http://bit.ly/2kwncdD

، (اخبار رسمی): رنگ مو یکی از محصولات آرایشی بهداشتی است که به خاطر جذابیتش عده زیادی آن را مصرف می‌کنند. این ماده به دلیل این که از مواد شیمیایی تهیه شده ممکن است باعث آسیب به موها شود برای جلوگیری از این اثرات راهکارهایی وجود دارد که با عمل به آن می‌توان این اثرات را کاهش داد.

برای کاهش اثرات سوء رنگ مو چه باید کرد؟
رنگ مو

یکی از جذاب‌ترین محصولات آرایشی برای افراد به خصوص بانوان رنگ مو است که باعث ایجاد تغییر در افراد و زیبا شدن آنها می‌شود. رنگ موهای شیمیایی علاوه بر جذابیت و زیبایی ممکن است دارای اثرات بدی هم باشند. برای این مشکل راه حل‌هایی وجود دارد که افراد با رعایت آنها می‌توانند هم موهایی زیبا داشته باشند و هم از اثرات بد رنگ مو جلوگیری کنند. در ادامه راهکارها به اختصار بیان شده است.

بهتر است رنگ مو را کسی به کار ببرد که در این زمینه تجربه کافی دارد و اگر شخص استفاده کننده تجربه کافی ندارد، بهتر است به یک فرد ماهر مراجعه شود.

باید از رنگ موهایی استفاده شود که کیفیت آنها تضمین شده است یا توسط نهادهای بهداشتی تایید شده و آزمایش‌های لازم روی آنها صورت گرفته است.

رنگ‌ مو یک ماده شیمیایی است و ماندن هر چه بیشتر آن روی سر، ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند. لذا زمانی که به اندازه کافی موهای شخص استفاده کننده به اندازه کافی رنگ به خود گرفت، باید سریعاًَ آن را پاکسازی کند.

بعد از استفاده از رنگ مو، سر باید به خوبی با آب شستشو داده شود.

غدد چربی زیادی در پوست سر وجود دارد که موها را چرب می‌‌کنند. قبل از استفاده از رنگ مو حتماً باید فرد سر خود را با آب و شامپو شست چرا که در غیر این صورت موی او رنگ را به خود نمی گیرد.

اشخاص باید بدانند نباید رنگ موی خود  را به طور دائم تعویض کنند و در فاصله‌های زمانی طولانی از رنگ‌های مو استفاده نمایند؛ زیرا استفاده مکرر از رنگ مو می‌تواند به سلامتی پوست سر و موهای آنها آسیب جدی وارد کند.

افراد باید برای استفاده از رنگ مو حتماً از دستکش مناسب استفاده کنند تا مواد شیمیایی آن تماس کمتری با دست آنها پیدا کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]