اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980701406769365

ایران در لیست سیاه استخدام پزشکان در انگلستان

کد: 13980701406769365

http://bit.ly/2lBmWua

، تهران , (اخبار رسمی): طبق آخرین به روزرسانی تاریخ 7 دسامبر2018 آیین نامه استخدام بین‌المللی سازمان خدمات بهداشت بریتانیا (NHS)، اتباع بیش از 140 کشور جهان در لیست سیاه استخدام این سازمان قرار گرفته‌اند.

هشدار به پزشکان، پرستاران و متخصصان پزشکی علاقمند به کار در انگلستان
هشدار به پزشکان،پرستاران و متخصصان پزشکی علاقمند به کار در انگلستان

به گزارش کارپیرا از سایت NHSt، آیین نامه استخدام ایران در لیست سیاه استخدام پزشکان در انگلستان قرار گرفته است. بنابراین پزشکان، پرستاران و متخصصان پزشکی علاقه‌مند به کار در انگلستان باید به این مهم نیز توجه داشته باشند.

این فهرست بر اساس فهرست دریافت کنندگان کمک کمیته سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) تنظیم شده و شامل کشورهایی دیگری نیز می‌شود که بریتانیا مایل به استخدام از اتباع آن نیست. این تصمیم‌گیری بر مبنای وضعیت اقتصادی کشورها و تعداد متخصصان پزشکی موجود آنها است.

اما با وجود اینکه ایران در لیست کشورهای ممنوع اعلام شده توسط NHS قرار دارد، متاسفانه مشاهده می‌شود که برخی موسسات همچنان در این خصوص تبلیغات کرده و اقدام به جذب متقاضیان ناآگاه می‌کنند.

لذا با توجه به اینکه اساسا اشتغال پزشکان، پرستاران، مامایان و سایر متخصصان و مشاغل پزشکی در انگلستان چندین ماه است امکان‌پذیر نیست به متقاضیان علاقه‌مند هشدار داده می‌شود مراقب سوء استفاده از ناآگاهی متقاضیان و سودجویی برخی افراد و موسسات در این خصوص باشند.

لینک اعلامیه و فهرست کشورهای ممنوعه را در لینک bit.ly/2l22gvn قابل مشاهده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاریابی بین المللی کارپیرا

کاریابی بین المللی کارپیرا در طول سالها به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است. ما دانش وسیع خود از خواسته ها و نیازهای شغلی کارجویان ایرانی را با دانش، تخصص و مهارت خود در حوزه اشتغال بین المللی ترکیب می کنیم تا ارائه دهنده خدمات جامع و تخصصی برای کارفرمایان و کارجویان باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام