اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807094091311576

کاربرد Smart Tracking در دوربین‌های مداربسته

کد: 139807094091311576

http://bit.ly/2nqk98f

، تهران , (اخبار رسمی): قابلیت Smart tracking یا ردیابی هوشمند در دوربین‌های مدار بسته یک تکنولوژی نوآورانه در دوربین‌های مداربسته گردان یا PTZ است.

کاربرد Smart Tracking در دوربین های مداربسته
کاربرد Smart Tracking در دوربین‌های مداربسته

ویژگی Smart tracking سیستم‌های امنیتی و نظارتی را به ویژه در مکان‌هایی که شاهد حضور افراد یا وسایل نقلیه است ارتقا می‌بخشد و بدین وسیله می‌توان از بسیاری از حوادث و رخدادهای غیرمترقبه و یا جنایی جلوگیری کرد.

با استفاده از این تابع، هنگامی که یک جسم در حال حرکت (فرد، وسیله نقلیه و غیره) وارد منطقه تحت نظارت دوربین مدار بسته می‌شود، به طور خودکار توسط دوربین شناسایی و ردیابی می‌شود. زمانی که این سوژه از دید دوربین خارج می‌شود، دوربین به طور خودکار مجددا به نظارت بر محیط تعیین شده خود باز می‌شود.

علاوه بر این، زمانی که کاربران مایلند تا سوژه مورد نظر خود را تغییر دهند، به سادگی می‌توانند بر روی سوژه دیگر کلیک کرده تا دوربین جهت ردیابی خود را بر روی سوژه جدید قرار دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پفاو

شرکت پفاو با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تامین تجهیزات فنی و اجرا سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه و آنالوگ، سیستم های کنترل الکترونیک تردد و حضور و غیاب، پروژه های شبکه و فیبرنوری، سیستم های هوشمند سازی ساختمان و اطفا و اعلام حریق با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص، فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی