کد: 13980710409647539

محصولاتی منحصر به مردان با چاشنی حمایت از جوانان

کد: 13980710409647539

http://bit.ly/2pdHqdZ

، تهران , (اخبار رسمی): برند مای تصمیم به راه‌ اندازی لاین جدیدی از محصولات بهداشتی برای آقایان دارد. نوع و جنس پوست و مو در مردان و زنان متفاوت است و لازم است در تولید محصولات مراقبت از پوست و مو به این تفاوت‌ها توجه شود.

محصولاتی منحصر به مردان با چاشنی حمایت از جوانان
محصولاتی منحصر به مردان با چاشنی حمایت از جوانان
محصولاتی منحصر به مردان با چاشنی حمایت از جوانان
محصولاتی منحصر به مردان با چاشنی حمایت از جوانان

یکی از علل ریزش مو و مشکلات پوستی در مردان، استفاده از محصولات بهداشتی غیر تخصصی است. پوست و مو در مردان و زنان شاخص‌های خاص خود را دارند و در تولید محصولات مراقبت از پوست و مو اگر به این شاخص‌ها توجه نشود نه تنها در عملکرد آن‌ها موثر نخواهد بود، بلکه تاثیر منفی روی پوست و مو خواهد داشت. از طرفی تبلیغات همیشه رکنی اساسی در ساخت فرهنگ جامعه بوده است و برند مای نیاز جامعه به جوان‌گرایی و همراهی با جوانان را احساس کرده و تصمیم به حمایت از والیبالیست خوب ایرانی آقای مهدی جلوه گرفته است.

خوشبختانه برند مای اخیرا با در نظر گرفتن تفاوت‌هایی مانند ضخیم‌تر بودن پوست مردان به میزان بیست و پنج درصد، کلاژن سازی بیشتر و تولید چربی بیشتر اقدام به راه‌ اندازی لاین جدیدی از محصولات بهداشتی آقایان کرده است. این اقدام علاوه بر اینکه می‌تواند قدمی برای پاسخ به نیاز‌های بهداشتی آقایان باشد، در زمینه ملی، قدمی در جهت خودکفایی و عدم نیاز به محصولات خارجی محسوب می‌شود.

محصولات مای در این لاین شامل ده محصول است که پنج نوع شامپو، دو نوع کرم، یک بادی اسپلش و دو نوع لوسیون پس از اصلاح را در بر می‌گیرد و شروع خوبی برای تولید محصولات بهداشتی در لاینی جدید محسوب می‌شود و به گفته مسئولین این خط، شرکت مای قصد توسعه آن را نیز دارد.

از نظر تبلیغات برند ملی مای جوان‎گرایی و استفاده از مدل‌های ایرانی به جای خارجی با وجود توانایی استفاده از مدل‌های خارجی را سر لوحه کار خود قرار داده و همانطور که اشاره شد به سراغ یکی از بازیکنان خوب والیبال جوانان، مهدی جلوه رفته است تا ضمن معرفی محصولات خود، روند تشویق به جوان‌گرایی را حفظ کند، که با توجه به پیشرفت روزافزون والیبال در کشور، قدرت رقابت این محصولات با محصولات مشابه را در بازار افزایش خواهد داد.

در حال حاضر بخش عمده بازار محصولات بهداشتی آقایان را شرکت‌های خارجی در دست دارند و هر اقدامی در زمینه شکوفایی داخلی ارزشمند است. با توجه به اینکه محصولات داخلی با توجه به شرایط اقلیمی ایران و خصوصیات پوست و موی افراد بومی فرموله شده‌اند و قیمت پایین‌تری نسبت به محصولات خارجی دارند. پیش‌بینی می‌شود که بازار را از دست برندهای خارجی، خارج کرده و چرخه تولید و اقتصاد ملی را قوی‌تر کنند.

علاقه مندان برای مشاهده محصولات و خصوصیات آن‎ها می‌توانند به سایت مای مراجعه کنند.

محصولاتی منحصر به مردان با چاشنی حمایت از جوانان

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مای

شرکت آریان کیمیا تک با عقد قرارداد همکاری با شرکت «کال اند کو» آلمان در سه فاز: واردات محصول نهایی به ایران واردات محصولات به صورت بالک ( حجم بالا ) ، فرآیند و پرکردن در ایران تولید تحت لیسانس محصولات در ایران فعالیت خود را در حوزه سلامت پوست و مو در سال ۱۳۸۱ آغاز نمود. شرکت آریان کیمیا تک با توزیع محصولات مراقبت پوست، مراقبت مو، لوازم آرایشی و عطریات در سراسر ایران و صادرات به کشورهای حوزه خاور میانه و CIS افتخار ارائه محصولاتی با کیفیت تضمین شده به هموطنان ایرانی را دارد.

منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی