اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139807164110912082

بررسی فواید و کاربرد پودر ماهی کیلکا

کد: 139807164110912082

http://bit.ly/2qbDo6l

، بندر عباس , (اخبار رسمی): پودر ماهی کیلکا محصول جامد و فرآوری شده‌ای است که از آبگیری، پختن، جداسازی، خشک کردن و آسیاب ماهی خشک به دست می‌آید و با درصدهای مختلف در تولید خوراک دام و طیور و خوراک آبزیان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بررسی فواید و کاربرد پودر ماهی کیلکا
پودر ماهی کیلکا از آبگیری، پختن، جداسازی، خشک کردن و آسیاب ماهی خشک به دست می آید.

ماهی کیلکا با جثه‌ بسیار کوچک (به طول متوسط ۷ تا ۱۰ سانتی‌متر و وزن ۷ تا ۱۰ گرم) در طول روز به صورت دسته جمعی متراکم یافت می‌شود و با تاریک شدن هوا پراکنده می‌شوند.

ماهی کیلکا در عمق معین ۶ تا ۳۰ متری آب زندگی کرده و به ندرت از این عمق تجاوز می‌کند؛ میانگین طول عمر آن 5 سال است. این ماهی قبل از تاریک شدن هوا صید می شود. به طور معمول میزان صید در هر نوبت بین  ۲۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم است. فصل صید ماهی کیلکا از اواخر خرداد شروع می شود و تا آخر اسفند ادامه دارد.

ماهی کیلکا علیرغم جثه‌ کوچک خود، از نظر ارزش و ترکیب مواد غذایی در ردیف مابقی ماهی‌ها و حتی در بعضی از موارد نسبت به گوشت قرمز دارای مزیت و برتری بیشتری است.

ترکیب ماهی کیلکا نیز همانند سایر ماهی‌ها از آب، پروتئین، چربی، ویتامین و مواد معدنی تشکیل شده که به صورت مختصر توضیح داده می‌شود:

آب: در ترکیب ماهی کیلکا میزان آب حدود ۷۵ – ۷۳ درصد وزن ماهی را تشکیل می‌دهد.

پروتئین: از نقطه نظر ارزش غذایی، پروتئین عمده‌ترین قسمت بافت‌های ماهی‌ است. ضریب جذب پروتئین ماهی کیلکا بالا و برابر ۹۶ درصد است.

چربی: نوسان چربی در گونه و فصول مختلف سال به مراتب بیشتر از سایر مواد تشکیل دهنده‌ ماهی‌های دیگر است و درصد آن در ماهی کیلکا ۲/۸ است. هضم چربی ماهی کیلکا سریع و از نظر اسیدهای چرب غیراشباع غنی است.

ویتامین‌ها: ماهی کیلکا منبع عمده‌ای از ویتامین‌هایA ،B ،E ،D و K است. پودر ماهی کیلکا محصول جامد فرآوری شده‌ای است که از آبگیری، پختن، جداسازی، خشک کردن و آسیاب ماهی خشک به دست می‌آید و با درصدهای مختلف در تولید خوراک دام وطیور و خوراک آبزیان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد پودر ماهی کیلکا:

کاربردهای این محصول بیشتر در کارخانه تولید خوراک دام، کارخانه تولید خوراک طیور، کارخانه تولید خوراک آبزیان، کارخانه تولید خوراک میگو، تهیه کودهای درختی است.

پودر ماهی کیلکا برای خوراک طیور: در حال حاضر این محصول در صنعت مرغداری که دومین صنعت کشور است، مصرف فراوانی داشته و حدود ۱۲-۶ درصد از ماده تشکیل دهنده دانه مرغ را در بر می‌گیرد.

پودر ماهی کیلکا برای خوراک دام

پودر ماهی کیلکا برای خوراک گاو

پودر ماهی کیلکا برای غذای ماهی: طبق آمارها در سال‌های اخیر با توسعه پرورش آبزیان، پودر و روغن ماهی به عنوان افزودنی‌های غذای آبزیان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پودر ماهی کیلکا برای غذای میگو

پودر ماهی کیلکا برای کود درخت

آنالیز پودر ماهی کیلکا

پروتئین 68-62 درصد

TVN= 80

شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک یکی از شرکت‌های فعال در ارائه پودر ماهی کیلکا است این شرکت آمادگی ارائه تحویل سریع و امکان صادرات و ارسال به تمامی استان‌های ایران را دارد. ادغام روش‌های سنتی و تکنولوژی‌های روز دنیا، امکان تولید تناژ بالا از دیگر ویژگی‌های منحصر به این شرکت است. این شرکت با مجوز فعالیت با مناسب‌ترین قیمت محصولات خود را به فروش می‌رساند.

علاقه‌مندان جهت ارتباط با شرکت صیادان جوان جاسک یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولید پودر ماهی دارای 3 کارخانه و 7 مزرعه ماهی خشک می‌توانند با شماره 09173681218 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صیادان جوان جاسک

شرکت فرآوری ماهی خشک با سه نسل تجربه در تولید ماهی خشک و صید و صیادی درسال۱۳۸۰ در استان هرمزگان، جزیره قشم تاسیس و راه اندازی گردید، تا به همت مدیریت قوی و پشتیبانی صیادان در زمره تولید کنندگان ماهی خشک، پودر ماهی و میگو، خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان، روغن ماهی، میگو صادراتی و میگو پرورشی در جنوب کشور قرار گیرد. در حال حاضر شرکت فرآوری ماهی خشک بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید ماهی خشک متو، ماهی ساردین خشک، ماهی خشک جنوب، پودر ماهی متو، پودر ماهی ساردین، پودر ماهی کیلکا، پودر ماهی جنوب، پودر ماهی تر، پودر ماهی خشک ، پودر ماهی مخلوط، روغن ماهی، میگو صادراتی، میگو پرورشی، خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان، در جنوب کشور می باشد. چرا بهتر است ماهی خشک و پودر ماهی و روغن ماهی و خوراک دام و طیور و خوراک آبزیان و روغن ماهی و میگو صادراتی و میگو پرورشی را از شرکت فرآوری ماهی خشک تهیه نمائید؟ • تحویل سریع • امکان صادرات و ارسال به تمامی استان های ایران • ادغام روشهای سنتی و تکنولوژیهای روز دنیا • امکان تولید تناژ بالا • دارای مجوز فعالیت • ارائه مناسب ترین قیمت • حمایت از صیادان با تجربه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی