اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980721412659091

پرستاری از بیمار در منزل

کد: 13980721412659091

http://bit.ly/31geDD1

، تهران , (اخبار رسمی): خدمات پرستار از بیمار در منزل و مراقب از بیمار با هدف افزایش رفاه و آسایش خانواده‌های بیماران و همچنین بیمار ارائه می‌شود. پرستاری از بیمار و مراقبت از بیمار در منزل یا بیمارستان به مدت طولانی و با شرایط سخت مسئولیت بزرگی را برای خانواده بیمار به وجود می‌آورد.

پرستاری از بیمار در منزل
پرستاری از بیمار در منزل

استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل به افراد این اطمینان را خواهد داد که پرستاری با تجربه و آموزش دیده به خوبی از بیمار مراقبت خواهد کرد. می‌توان جهت بهره مندی از این خدمات و درخواست پرستار با این مجموعه در ارتباط بود.

قیمت پرستاری از بیمار در منزل چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت پرستار بیمار در منزل چقدر است؟ هزینه مراقبت از بیمار چگونه تعیین می‌شود؟ قیمت همراه بیمار در بیمارستان چقدر است؟ این ها معمولا سوال‌هایی هستند که فردی که درخواست پرستار می‌دهد، از خود می‌پرسد.

نرخ و قیمت پرستار بیمار در منزل توسط نظام پرستاری و وزارت بهداشت تعیین می‌شود. اما وابسته به شرایط مشتری و بیمار هزینه‌ها متفاوت می‌شود. در حقیقت کارشناس پرستاری که خود دارای مدرک پرستاری است؛ هزینه مراقبت از بیمار در منزل یا بیمارستان را بر اساس درخواست مشتری و نرخ اتحادیه محاسبه می‌کند. باتوجه به نوع درخواست مشتری، دستمزد پرستار به صورت ساعتی، روزمزد یا به صورت ماهیانه و ثابت تعیین می‌شود

چرا پرستاری از بیمار در منزل مقرون به صرفه‌تر است؟

استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل مزیت‌های بسیاری برای خانواده‌ها دارد. پرستار بیمار در منزل به خوبی می‌داند چگونه از بیمار مراقبت کند و روند بهبودی و انگیزه بیمار به زندگی و حس خوب را افزایش دهد.

با استفاده از آموزش‌ ها و تجربیات پرستار بیمار در منزل می‌توان این دوران سخت را پشت سر گذاشت. بدون شک مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل فشار مضاعفی را بر خانواده‌ها اضافه خواد کرد. بنابراین تمامی خانواده‌هایی که از خدمات پرستار بیمار در منزل استفاده کرده‌اند رضایت خود را از این انتخاب اعلام کرده‌اند.

مزیت مهم دیگر استفاده از خدمات پرستاری در منزل علاوه بر افزایش آسایش و رفاه خانواده، کاهش هزینه‌های مراقبت از بیمار به یک هزینه ثابت ماهیانه خواهد بود؛ زیرا بسیاری از خانواده‌ها برای دریافت خدمات درمانی مانند تزریقات و پانسمان، ماساژ و مراقبت از عضو آسیب دیده و … مکررا باید به مراکز خدمات درمانی مراجعه می‌کردند. هزینه رفت و آمد و همچنین هزینه ویزیت و درمان باعث شده است تا مشتریان استفاده از خدمات پرستار در منزل را بسیار به صرفه و پرفایده بدانند.

مراقبت از بیمار در منزل

 پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را فراهم می‌آورد که خانواده‌ها از روند بهبودی بیمار مطلع باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد، همچنین خدمات پرستاری منحصراً به بیمار در طول شبانه روز ارائه می‌شود. 

مرکز پرستاری تک زنگ سلامت با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارایه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی برداشته است. از جمله خدماتی که توسط مرکز تک زنگ سلامت ارائه می‌شود، شامل پرستاری از سالمند در منزل،  پرستاری از بیمار در منزل ، پرستاری از کودک در منزل، فیزوتراپی در منزل، همراه بیمار در بیمارستان و ... است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تک زنگ سلامت

مراقبت از سالمندان و بیماران

اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان