اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809064240211906

آلو بخارا طبیعی خوانسار چیست؟

کد: 139809064240211906

http://bit.ly/37JKXCC

، اصفهان , (اخبار رسمی): آلو بخارا طبیعی خوانسار چیست؟ طرز تهیه آلو بخارا طبیعی طرز تهیه آلو بخارا چگونه است؟ روش تشخیص آلو با کیفیت چیست؟ از کجا می‌توان آلو بخارا با کیفیت و طبیعی خریداری کرد؟

طرز تهیه آلو بخارا,آلو بخارا چیست,خواص آلو بخارا زرد,خواص آلو زرد
آلو بخارا چیست و چه خواصی دارد ؟ طرز تهیه آلو بخارا چگونه است ؟ روش تشخیص آلو با کیفیت چیست؟

آلو بخارا نوعی آلویی طلایی رنگ است که معروف به آلو قطره طلا است. خواستگاه آن در مناطق شمال شرقی، شمال غربی کشور و نواحی کوهستانی برخی از استان‌های مرکزی است. وجه تسمیه این نوع آلو به (بخارا ) به این جهت است که این آلو بیشتر در خراسان کشت می‌شده و از آن جا معروفیت خود را پیدا کرده است.

طرز تهیه آلو بخارا

برای تهیه آن، آلوی قطره طلا پس از چیده و شسته شدن در دیگ‌های بزگ ریخته شده و با آب و نمک پخته می‌شود. به محض قل خوردن از دیگ خارج و روی سطح صافی ریخته می‌شود تا مقداری با هوا خشک شود و پس از آن بسته بندی می‌شود. تولید کنندگان آلو جهت نگهداری از آن برای مدت طولانی دو روش را به کار می‌گیرند که اکثرا این امر از دید مشتری مخفی می‌ماند:

1-استفاده از نمک: به علت این که آلو همانند میوه جات دیگر فاسد می‌شود برای جلوگیری از فساد آن هنگام پختن آلو از نمک استفاده می‌کنند. این روش طبیعی است و ماده افزودنی غیر از نمک به آلو اضافه نمی‌شود.

۲- استفاده از مواد شیمیایی مانند : تیزاب، سورفات‌ها، بنزوآت‌ها و گاز کربنیک که پس از جوشاندن آلو به آن‌ها اضافه می‌شود.

روش تشخیص: اگر آلو به رنگ قهوه‌ای، زرشکی یا قهوه‌ای تیره باشد و طعم آن ترش و نمکی باشد این آلو طبیعی است. دقت کنید که آلوی طبیعی طعم خالص آلو را ندارد و باید کمی شوری احساس شود. اگر آلو به رنگ زرد یا قهوه‌ای روشن باشد و فقط طعم آلوی بدون نمک احساس شود امکان این که مواد افزودنی مضر در آن باشد زیاد است.

چطور آلو بخارا با کیفیت خریداری کنیم؟

گروه محصولات غذایی درویشی تولید کننده آلو بخارا و انواع خشکبار است که در خوانسار فعالیت می‌کند. این تولید کننده برای تهیه آلو بخارا، از آلو با کیفیت خوانسار را که با نمک فراوری شده و کاملا طبیعی و بدون نگهدارنده است استفاده می‌کند. این نوع از آلو که با نمک فراوری شده طعم بی نظیری از شوری و ترشی آلو دارد و مقدار کمی هم شیرین است.

می‌توان از این آلو برای تزیین مرغ بریان، اکبر جوجه و همچنین پخت غذاهایی مانند خورش آلو و بادنجان، سوپ و خورش کدو استفاده کرد. گروه درویشی برترین محصولات خوانسار را با بسته بندی جذاب عرضه می‌کند و می‌توان محصولات درویشی را از فروشگاه آنلاین خوشه چین تهیه و در منزل تحویل گرفت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید آلو بخارا می‌توانند از خوشه چین بازدید کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خوشه چین

امروزه با توجه به اینکه کالا و اقلام مورد نیاز به صورت اینترنتی در دسترس مردم میباشد و هر شخص میتواند کالای مصرفی خود را بدون صرف وقت وهزینه درب منزل تحویل بگیرد ، ما فروشگاه خوشه چین را در راستای ارائه برترین محصولات غذایی و کشاورزی تاسیس کردیم تا بدون واسطه و مناسب ترین قیمت ، برترین ها را در دسترس شما قرار دهیم تا خریدی مطمئن ، راحت و بدون دغدغه داشته باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]