اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990328437356094

جدیدترین لیست مشتریان و شرکای استراتژیک کمپانی وبروت

کد: 13990328437356094

https://bit.ly/3hLje9F

، تهران , (اخبار رسمی): از جمله مشتریان کمپانی امنیتی وبروت می‌توان به شرکت‌های سیسکو سیستمز، F5 Networks ،PaloAlto Networks ،A10 Networks ،Zyxel و HP اشاره کرد.

جدیدترین لیست مشتریان و شرکای استراتژیک کمپانی وبروت
مشتریان شرکت وبروت Webroot

حجم فایل نصب آنتی ویروس‌های وبروت برای ویندوز حدود 4 مگابایت است و در 8 ثانیه نصب شده و فقط بین 3 تا 40 مگابایت از حافظه رم استفاده می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، شرکت امنیتی وبروت (Webroot)،  سازنده سبک‌ترین و کم حجم‌ترین آنتی ویروس‌های دنیاست.

نام برخی از مشتریان بزرگ و شرکای استراتژیک این شرکت مطرح امنیتی شامل شرکت‌های بزرگ فناوری مانند سیسکو سیستمز (Cisco)، اچ پی (HP)، زایکسل، F5 Networks ،PaloAlto Networks ،A10 Networks و F445 Networks اشاره کرد.

در این خبر تلاش شده است لیست جدیدتر و کامل‌تری از مشتریان شرکت وبروت را منتشر شود.

درباره وبروت Webroot 

وبروت سازنده سبکترین و کم حجم‌ترین آنتی ویروس‌های دنیاست و از شرکت‌های پیشرو و مطرح آنتی ویروس مخصوصا در زمینه استفاده از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی (ML) در نرم افزارهای آنتی ویروس و محصولات حفاظتی و امنیتی و شناسایی تهدیدات سایبری محسوب می‌شود.

حجم فایل نصب آنتی ویروس‌های وبروت برای ویندوز حدود 4 مگابایت است و در 8 ثانیه نصب شده و فقط بین 3 تا 40 مگابایت از حافظه رم استفاده می‌کند.

صدها کمپانی از جمله شرکت‌های بزرگ فناوری مانند Cisco ،RSA ،Citrix ،Aruba ،F5 ،PaloAlto ،Fujitsu ،HP و Zyxel از تکنولوژی‌ها و محصولات Webroot استفاده می‌کنند.

 آنتی ویروس‌های وبروت که از سال 1387 (2009 میلادی) در ایران ارائه شده‌اند، تحت گارانتی و پشتیبانی شرکت دورانتاش در بازار ایران توزیع می‌شوند. 

از جمله رقبای وبروت در ایران می‌توان به شرکت‌های آنتی ویروس سایمنتک، ترندمیکرو و محصولات شرکت‌های *کسپرسکی، بیت دیفندر، آویرا و پاندا سکیوریتی اشاره کرد.

* کسپرسکی با نام هایی مانند کاسپرسکی، کسپراسکای، کسپراسکی و کاسپراسکای نیز نامیده می شود.

آنتی ویروس‌های قدرتمند وبروت با گارانتی و پشتیبانی معتبر شرکت دورانتاش، تاکنون طی طرح‌های مختلف توسط شرکت‌های اینترنتی مانند آسیاتک، داتک (رهام داتک)، صفرویک پرداز (شهراد شبکیه سابق ) و مبناتلکام و موسسات آموزشی فناوری اطلاعات مانند کندو، مجتمع فنی تهران و دانشگاه مهر البرز به مشترکان و دانشجویان و فارغ تحصیلان توصیه و پیشنهاد شده است.

برای خرید آنتی ویروس های بسیار سبک وبروت به وب سایت شرکت دورانتاش به نشانی www.durantash.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]