اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990328437396094

کمپانی ترندمیکرو مطابق معمول در صدر گزارشات IDC قرار گرفت

گزارش IDC، ترندمیکرو در صدر بازار امنیت ابرهای خصوصی و عمومی (SDC)

کد: 13990328437396094

https://bit.ly/3djetAA

، تهران , (اخبار رسمی): کمپانی امنیتی ترندمیکرو در جدیدترین گزارش IDC که با موضوع تامین امنیت Software-Defined Compute (SDC) workload protection منتشر شده، موفق شد با فاصله بسیار زیادی در صدر قرار گیرد.

گزارش IDC، ترندمیکرو در صدر بازار امنیت ابرهای خصوصی و عمومی (SDC)
ترندمیکرو در صدر بازار امنیت SDC ( ابرهای خصوصی و عمومی )

ترندمیکرو بیش از 500 هزار مشتری شرکتی و سازمانی که شامل شرکت‌ها و موسسات مالی و بانکی، بیمه‌ها، شرکت‌های نفتی و پالایشگاهی، حمل و نقل و صنایع مختلف می‌شود دارد

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت دورانتاش، کمپانی امنیتی ترندمیکرو (Trend Micro) در جدیدترین گزارش IDC که با موضوع تامین امنیت Software-Defined Compute (SDC) workload protection منتشر شده، موفق شد با فاصله بسیار زیادی در صدر قرار گیرد.

براساس این گزارش، ترندمیکرو 35.5 درصد از بازار را در اختیار خود دارد که سه برابر بیشتر از نزدیک‌ترین رقیب این شرکت است.

گزارش IDC که با عنوان Software-Defined Compute (SDC) workload protection منتشر شده شامل امنیت محیط‌های ابری خصوصی و عمومی، سرویس‌های کلود آمازون (AWS)، میکروسافت (Azure) و گوگل (Goolge Cloud Platform) و همچنین محیط‌های غیر ابری مانند سرورها و دیتاسنترهای مجازی و کانتینر (Containerised) و سرویس‌های برپایه تکنولوژی DevOps را شامل می‌شود.

ترندمیکرو با محصولاتی مانند Trend Micro One Cloud و Trend Micro XDR و خرید شرکت‌هایی مانند Cloud Conformity علاقه‌مند است هر روز سهم بیشتری از بازار امنیت را در اختیار خود بگیرد و در این مسیر نیز موفقیت‌های چشمگیری به دست آورده است.

درباره ترندمیکرو (پی سی سیلین)

شرکت ژاپنی، بین‌المللی ترندمیکرو که در سال 1988 میلادی تاسیس شده، از شرکت‌های مطرح و پیشرو عرضه کننده سرویس‌های امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی، شبکه و دیتاسنترهای فیزیکی، مجازی و کلود در دنیاست و در برخی کشورها از جمله ایران، چین و استرالیا با نام پی سی سیلین (PC-Cillin) نیز شناخته می‌شود.

از جمله مشتریان بزرگ و شرکای استراتژیک ترندمیکرو می‌توان به غول‌های فناوری از جمله IBM ،Cisco (سیسکو سیستمز)، F5 Networks, Citrix, VivoTek ،Siemens ،HP ،ASUS ایسوس، DELL ،VMware تی پی لینک، پاناسونیک (Panasonic) و Amazon اشاره کرد.

ترندمیکرو بیش از 500 هزار مشتری شرکتی و سازمانی که شامل شرکت‌ها و موسسات مالی و بانکی، بیمه‌ها، شرکت‌های نفتی و پالایشگاهی، حمل و نقل و صنایع مختلف می‌شود دارد.

ترندمیکرو چندی پیش استارتاپ بسیار مطرح استرالیایی فعال در حوزه امنیت ابری با نام Cloud Conformity را که برخی با عنوان استارتاپ از آن یاد می‌کنند، با مبلغ 70 میلیون دلار به تملک خود در آورد.

محصولات ترندمیکرو از سال 1387 تحت گارانتی اصالت لایسنس و پشتیبانی شرکت دورانتاش در ایران عرضه می‌شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]