اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990329437486094

غول امنیتی Trend Micro رکورد جدیدی را در رشد فروش ثبت کرد

قوی ترین فروش 3 ماهه شرکت آنتی ویروس ترندمیکرو در 31 سال اخیر رقم خورد

کد: 13990329437486094

https://bit.ly/3dj9f87

، تهران , (اخبار رسمی): گزارش مالی فصل چهارم سال 2019 میلادی، نشان از رشد خیره کننده 15 درصدی فروش این شرکت ژاپنی بین المللی نسبت به مدت مشابه سال گذشته می‌دهد.

قوی ترین فروش 3 ماهه شرکت آنتی ویروس ترندمیکرو در 31 سال اخیر رقم خورد.
غول امنیتی Trend Micro رکورد جدیدی را در رشد فروش ثبت کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، کمپانی امنیتی ترندمیکرو Trend Micro گزارش مالی 3 ماهه پایانی ( فصل چهارم ) و گزارش کامل سال مالی 2019 میلادی را منتشر و به بورس توکیو و سهامداران خود تقدیم کرد.

براساس این گزارش، شرکت ترندمیکرو موفق به رشد 15% در سه ماهه چهارم سال 2019، نسبت به مدت مشابه سال گذشته شده که قوی ترین رشد فروش را طی 31 سال اخیر نشان می‌دهد.

ترندمیکرو در فصل چهارم سال 2019 موفق به فروش 406 میلیون دلار آمریکا ( 44 میلیارد و 261 میلیون ین ژاپن ) شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که معادل 375 میلیون دلار ( معادل 42 میلیارد و 434 میلیون ین ژاپن ) بوده، رشد خیره کننده 31 میلیون دلاری را نشان می‌دهد.

براساس گزارش مالی منتشر شده، شرکت ترندمیکرو در مجموع در سال 2019 میلادی موفق شده تا 1 میلیارد و 515 میلیون دلار از محصولاتش را به فروش برساند.

این شرکت ژاپنی بین المللی پیش بینی کرده که بتواند طی سال 2020 میلادی، حدود 1 میلیارد و 598 میلیون دلار از محصولات و سرویس‌هایش را در بازار امنیت به فروش برساند.

بخش زیادی از رشد ترندمیکرو در بخش سرویس‌های امنیتی و آنتی ویروس‌های شبکه و دیتاسنترهای مجازی و زیرساخت‌های ابری ( کلود ) بوده است.

درباره ترندمیکرو

شرکت ژاپنی، بین‌المللی ترندمیکرو از شرکت‌های مطرح و پیشرو عرضه کننده سرویس‌های امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی، شبکه و دیتاسنترهای فیزیکی، مجازی و کلود در دنیاست.

از جمله مشتریان بزرگ و شرکای استراتژیک ترندمیکرو می‌توان به غول‌های فناوری از جمله IBM ،Cisco (سیسکو سیستمز)، F5 Networks ،Citrix ،Siemens ،HP ،ASUS ایسوس، DELL ،VMware تی پی لینک، پاناسونیک و Amazon اشاره کرد.

ترندمیکرو بیش از 500 هزار مشتری شرکتی و سازمانی از جمله موسسات مالی و بانکی، بیمه، شرکت‌های نفتی و پالایشگاهی و شرکت‌های بین‌المللی حمل و نقل در دنیا دارد.

همچنین ترندمیکرو چندی پیش شرکت بسیار مطرح استرالیایی فعال در حوزه امنیت ابری با نام Cloud Conformity را که برخی با عنوان استارتاپ از آن یاد می‌کنند، با مبلغ 70 میلیون دلار به تملک خود در آورد.

واحد ZDI یکی از بخش‌های کلیدی ترندمیکرو است که در زمینه برگزاری رویدادهای امنیتی و ثبت آسیب پذیری‌های امنیتی سرویس‌ها و محصولات فناوری فعالیت دارد و هر ساله صدها هزار دلار به محققین و متخصصین امنیتی بابت شناسایی نقص‌ها و آسیب پذیری‌ها، پاداش می‌دهد.

از جمله رقبای ترندمیکرو می‌توان به شرکت‌های سیمانتک Symantec و مکافی McAfee اشاره کرد.

در بازار آنتی ویروس‌های خانگی Home Antivirus، علاوه بر مکافی و سیمانتک ( نورتون )، دیگر شرکت‌های آنتی ویروس مانند وبروت، کسپرسکی، بیت دیفندر، آویرا، ایست ( نود32 )، پاندا سکیوریتی تلاش دارند تا با ترندمیکرو رقابت کنند.

کسپرسکی با نام‌هایی مانند کاسپرسکی، کسپراسکای، کسپراسکی و کاسپراسکای نیز شناخته می‌شود.

محصولات ترندمیکرو در برخی کشورها با نام پی.سی.سیلین (PC-Cillin ) نیز شناخته می‌شود و از سال 1387 شمسی توسط شرکت دورانتاش در ایران عرضه می‌شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]