اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990408439676094

اولین آپدیت‌های 2020 برای آنتی ویروس‌های تحت شبکه WFBS ترندمیکرو منتشر شد.

کد: 13990408439676094

https://bit.ly/385PYpO

، تهران , (اخبار رسمی): کمپانی امنیتی ترندمیکرو (Trend Micro) در سال 2020 برای آنتی ویروس‌های تحت شبکه Worry Free Business Security که از پرفروش‌ترین آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه در دنیا هستند، دو فایل Patch به شماره‌های 2190 و 2203 منتشر کرده است.

اولین آپدیت‌های 2020 برای آنتی ویروس‌های تحت شبکه WFBS ترندمیکرو منتشر شد.
اولین آپدیت‌های 2020 برای آنتی ویروس‌های تحت شبکه WFBS ترندمیکرو منتشر شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت دورانتاش، کمپانی امنیتی ترندمیکرو، از رهبران بازار جهانی نرم افزارها و راهکارهای امنیتی و آنتی ویروس، از ابتدای سال 2020 میلادی برای آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه Worry Free Business Security Standard و Advanced که به اختصار WFBS نامیده می‌شوند، دو فایل Patch به شماره‌های 2190 و 2203 منتشر کرده است.

فایل‌های Patch آنتی‌ویروس‌های تحت شبکه ترندمیکرو، هم به صورت خودکار و هم دستی قابل‌نصب بر روی کنسول آنتی ویروس هستند و به صورت خودکار بر روی کلاینت‌ها و سرورها نصب می‌شوند.

درباره ترندمیکرو (Trend Micro)

شرکت ژاپنی، بین‌المللی ترندمیکرو از شرکت‌های مطرح و پیشرو عرضه کننده سرویس‌های امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی، شبکه و دیتاسنترهای فیزیکی، مجازی و کلود در دنیاست که در سال 1988 تاسیس شده و هم اکنون بیش از 6500 کارمند در بیش از 50 شعبه این شرکت در دنیا مشغول به فعالیت هستند.

از جمله مشتریان بزرگ و شرکای استراتژیک ترندمیکرو می‌توان به غول‌های فناوری از جمله IBM ،Cisco (سیسکو سیستمز)، F5 Networks ،Citrix ،Siemens ،HP ،ASUS ایسوس، DELL ،VMware تی پی لینک، پاناسونیک و Amazon اشاره کرد.

ترندمیکرو بیش از 500 هزار مشتری شرکتی و سازمانی از جمله موسسات مالی و بانکی، بیمه، شرکت‌های نفتی و پالایشگاهی و شرکت‌های بین‌المللی حمل و نقل در دنیا دارد که نشان دهنده اعتبار و بزرگی این کمپانی مطرح امنیتی تولیدکننده نرم افزارهای آنتی ویروس در دنیاست.

واحد ZDI یکی از شرکتهای زیر مجموعه کمپانی ترندمیکرو است که در زمینه برگزاری رویدادهای امنیتی و ثبت آسیب پذیری‌های سرویس‌ها و محصولات فناوری فعالیت دارد و هر ساله صدها هزار دلار به محققین و متخصصین امنیتی بابت شناسایی نقص‌ها و آسیب پذیری‌ها، پاداش می‌دهد.

محصولات ترندمیکرو که در برخی کشورها مانند ایران، چین و استرالیا با نام پی.سی.سیلین (PC-Cillin ) نیز شناخته می‌شود، از سال 1387 شمسی توسط شرکت دورانتاش در ایران عرضه می‌شوند.

از جمله رقبای ترندمیکرو می‌توان به شرکت‌های سیمانتک Symantec و مکافی McAfee اشاره کرد.

در بازار آنتی ویروس‌های خانگی Home Antivirus، علاوه بر مکافی و سیمانتک ( نورتون )، دیگر شرکت‌های آنتی ویروس مانند وبروت، کسپرسکی، بیت دیفندر، آویرا، ایست ( نود32 )، پاندا سکیوریتی نیز تلاش دارند تا با ترندمیکرو رقابت کنند.

کسپرسکی با نام‌هایی مانند کاسپرسکی، کسپراسکای، کسپراسکی و کاسپراسکای نیز شناخته می‌شود.

ترندمایکرو براساس بسیاری از گزارشات آماری از جمله IDC ،Gartner و Forrester Wave و Market Share همواره جزء 3 برند برتر و پرفروش آنتی‌ویروس دنیا بوده است.

از جمله محصولات خانگی ترندمیکرو می‌توان به اینترنت سکیوریتی و ماگزیمم سکیوریتی اشاره کرد که از پرفروش‌ترین آنتی ویروس‌های خانگی در دنیا هستند و علاوه بر نصب و کاربری آسان و راحت، دارای ویژگی‌های منحصر به فرد امنیتی و حفاظتی مانند مدیریت پسورد و حفاظت ویژه در برابر باج‌افزارها با ویژگی Folder Shield هستند.

2 ابزار ویروسیابی رایگان ترندمیکرو با نامهای ATTK و  Housecall از جمله ابزارهای پرطرفدار و پرکاربرد عرضه شده توسط ترندمیکرو هستند که برای ویروسیابی و اسکن آنلاین و آفلاین به صورت رایگان استفاده میشوند.

ترندمیکرو در ایران

نسخه‌های اصلی و معتبر آنتی‌ویروس‌های ترندمیکرو از سال 1387 شمسی توسط شرکت دورانتاش در ایران توزیع می‌شوند و هم‌اکنون هزاران کاربر خانگی و شرکتی و سازمانی از محصولات ارزنده این برند ژاپنی بین‌المللی برای حفاظت از خود استفاده می‌کنند.

برای خرید نسخه‌های اصلی و معتبر آنتی ویروس‌های ترندمیکرو با شرکت دورانتاش به نشانی www.ddn.ir تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]