اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990414440655214

کمپین ابر امید ، بارش سلامتی قدمی برای همراهی با کادر درمانی

کد: 13990414440655214

https://bit.ly/3dYQ183

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها که پرستاران و پزشکان، درگیر مبارزه با کرونا، مهمان ناخوانده این روزهای دنیا هستند، بیشتر از همیشه به ارزش وجودی آن ها پی برده ایم.

 کمپین ابر امید ، بارش سلامتی قدمی برای همراهی با کادر درمانی
کمپین ابر امید ، بارش سلامتی قدمی برای همراهی با کادر درمانی
 کمپین ابر امید ، بارش سلامتی قدمی برای همراهی با کادر درمانی
کمپین ابر امید ، بارش سلامتی قدمی برای همراهی با کادر درمانی

این روزها که پرستاران و پزشکان، درگیر مبارزه با کرونا، مهمان ناخوانده این روزهای دنیا هستند، بیشتر از همیشه به ارزش وجودی آن ها پی برده ایم. به همین دلیل کمپین های زیادی در سطح جامعه برای همراهی با کادر درمانی به ویژه بخش عفونی که در آن به بیماران کرونایی رسیدگی می شود، شکل گرفته است. 

هدف این کمپین ها، کمک های مستقیم و غیر مستقیم به خط مقدم مبارزه با کرونا است. اکثر این کمپین ها بر پخش مواد ضد عفونی کننده متمرکز شده اند، بخش دیگری از آن ها بر روی رفع اثرات ناشی استفاده از ضد عفونی کننده ها تمرکز دارند.خشکی و اگزمای ناشی از مصرف الکل و سایر ضد عفونی کننده ها یا استرس، دامن گیر تمامی افراد به ویژه کادر درمان شده است.

بنابراین یکی از بهترین راه های همراهی و قدردانی از کادر درمان که این روزها قهرمان های واقعی دنیای ما هستند، کمک به رفع این مشکل است. یکی از جدیدترین کمپین های این چنینی، کمپین ابر امید، بارش سلامتی برند الارو در ایران است، که اقدام به پخش اقلامی برای رفع این معضل کرده است.

کمپین ابر امید، بارش سلامتی همراه کادر درمان

برند بهداشتی و آرایشی الارو برای همراهی با کادر درمانی بیمارستان ها اقدام به برگزاری کمپین ابر امید، بارش سلامتی با هشتگ #ابر_امید کرده است؛ و در این راستا برای پخش اقلام مرطوب کننده و آبرسان به بیمارستان امام خمینی که این روزها یکی از مهم ترین مراکز درمانی ایران در مقابله با هجوم کرونا و درمان بیماران مبتلا به آن است، رفته است.

به گفته مسئول برند در ایران "دلیل اصل برگزاری این کمپین پس از همراهی با کادر درمان، اهمیت زنده کردن امید به سلامتی در بازگشت جامعه به روال عادی خود بوده است."

او همچنین ادامه داد:"در همین راستا 300 پک تراول سایز مخصوص پوست های خشک شامل شوینده کرمی مناسب انواع پوست، کرم مرطوب کننده مغذی حاوی پرو ویتامین B5 و کرم ضد آفتاب انواع پوست با SPF +50 مورخ 17 اردیبهشت 1399 به پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمانی بخش عفونی بیمارستان امام خمینی اهدا شد."

افزایش فعالیت ها در جهت عمل به مسئولیت اجتماعی در برندهای مختلف ایرانی و خارجی، به ویژه در زمینه کمک به کادر درمانی مبارزه با کرونا، منجر به بهبود وضعیت فعلی و شتاب بیشتر در عادی شدن وضعیت خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

الارو

شرکت ویوناسان، با هدف مراقبت از سلامت و پوست و کمک به بالا رفتن سلامتی و بهداشت جامعه، برند Ellaro را در سال 89 وارد بازار ایران کرد. ویوناسان نمایندگی آسیا و خاورمیانه این برند است که فعالیت خود را به عنوان نماینده انحصاری واردات، توزیع و فروش انجام می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی