اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990421442056094

مراحل دریافت و استفاده از تخفیف آنتی ویروس های قدرتمند Webroot برای مشترکان شاتل

مشترکان شاتل چگونه کد تخفیف آنتی ویروس Webroot را دریافت و استفاده کنند؟

کد: 13990421442056094

https://bit.ly/3frFlR8

، تهران , (اخبار رسمی): مراحل دریافت و استفاده از تخفیف آنتی ویروس های قدرتمند Webroot برای مشترکان شاتل

مشترکان شاتل چگونه کد تخفیف آنتی ویروس Webroot را دریافت و استفاده کنند؟
ارائه آنتی ویروس های قدرتمند Webroot به میلیون ها مشترک شاتل توسط دورانتاش

وبروت سازنده سبک ترین آنتی ویروس‌‌های دنیاست که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های امنیت ابری ،AI ، ML و رفتار شناسی، استفاده بسیار کم از منابع سیستم، حفاظت حداکثری را برای مشتریانش به ارمغان اورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، چندی پیش طی توافق شرکت های شاتل و دورانتاش، مشترکان شرکت اینترنتی شاتل، میتوانند از آنتی ویروس های قدرتمند و بسیار سبک وبروت Webroot برای حفاظت از اطلاعات و سیستم های کامپیوتری خود با تخفیف ویژه استفاده کنند.

مراحل استفاده مشترکان شاتل از تخفیف آنتی ویروسی دورانتاش

1- ورود به لینک باشگاه مشتریان شاتل به نشانی http://club.shatel.ir 

2- کلیک بر روی گزینه ( پیشنهادات شاتل )

3- انتخاب گزینه (  آنتی ویروس ها و محصولات امنیتی وبروت از دورانتاش )

4- صرف هزینه 50 امتیاز و دریافت کد تخفیف آنتی ویروس های دورانتاش

5- ورود به لینک اختصاصی دورانتاش که برای مشترکین شاتل ایجاد شده به نشانی www.durantash.com/shatel

6- مطالعه موارد اسلاید دوم و ورود به صفحه لیست آنتی ویروس ها

7- انتخاب یک محصول آنتی ویروس، ورود اطلاعات خریدار ، کد تخفیف و سپس انجام پرداخت.

8- دریافت لایسنس و لینک دانلود فایل آنتی ویروس به وسیله ایمیل یا پیامک

خریداران آنتی ویروس های دورانتاش، علاوه بر دریافت کلیه سوالات و پشتیبانی از شرکت دورانتاش، میتوانند برای نصب آنتی ویروس نیز به صورت رایگان از واحد پشتیبانی شرکت دورانتاش کمک بگیرند.

 

درباره شرکت شاتل

 گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل که اولین شرکت ارائه دهنده سرویس های اینترنت پرسرعت ADSL در ایران است، بزرگ‌ترین مجموعه‌ی فعال در حوزه‌ی ارایه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و راهکارهای ارتباطی اینترنتی در کشور است و خرداد ماه 1398 بعد از حدود 6 سال، به فروش آنتی ویروس های خانگی کسپرسکی پایان داد.

گروه شرکت‌های شاتل بزرگ‌ترین سهم از مشتریان بازار اینترنت و خدمات تکمیلی آن در کشور را به‌ ویژه در حوزه‌ی ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 ( ADSL و VDSL ) به خویش اختصاص داده است.

درباره شرکت دورانتاش

شرکت پرورش داده دورانتاش که در سال 1385 تاسیس شده، از شرکتهای با سابقه، پیشرو و معتبر توزیع کننده نرم افزارهای آنتی ویروس خانگی، شبکه و دیتاسنتر ( مراکز داده ) در ایران است و سابقه عرضه و توزیع برندهای مختلف آنتی ویروس از جمله کسپرسکی، ایست (نود32)، وبروت، ترندمیکرو، سیمانتک، اِی وی جی، اِوست،بولگارد، اف-سکیور و جی دیتا را در کارنامه خود دارد.

دورانتاش پیش از این با شرکتهای فعال در حوزه اینترنت مانند انتقال داده های آسیاتک، رهام داتک ( داتک )، صفرویک پرداز ( شهرادشبکیه سابق ) و مبناتلکام، سابقه همکاری داشته و امروز هزاران کاربر خانگی و شرکتی در ایران از آنتی ویروس های ارائه شده توسط این شرکت برای حفاظت از کامپیوترهای شخصی، شبکه ای، سرورها و اطلاعات و داده های خود استفاده میکنند.

درباره وبروت ( About Webroot )

وبروت که در سال 1997 میلادی ( 23 سال پیش ) تاسیس شده، سازنده سبک ترین و کم حجم ترین آنتی ویروس‌‌های دنیاست که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های امنیت ابری ( Cloud Security )، یادگیری ماشینی ( ML )، هوش مصنوعی ( AI ) و رفتار شناسی پیشرفته، توانسته در کنار استفاده حداقلی از منابع سیستم، حفاظت حداکثری را برای مشتریانش به ارمغان اورد.

از تکنولوژی‌های وبروت می‌توان به Webroot BrightCloud اشاره کرد که علاوه بر استفاده در آنتی ویروس های وبروت، توسط صدها کمپانی از جمله شرکت‌های بزرگ حوزه امنیت و فناوری اطلاعات مانند Cisco ( سیسکو )، F5 Networks ، PaloAlto Networks، A10 Networks ، Fujitsu, RSA ، F445 Networks ، Threat Matrix ، HP، Zyxel زایکسل و Aruba Networks استفاده می شود.

آنتی ویروس‌های وب روت هر چند در وب سایتهای تست و مقایسه آنتی ویروس حضور فعالی ندارند، ولی علاوه بر دریافت جوایز متنوع از جمله دریافت 21 جایزه برتر پی سی مگزین (PC MAG) ، از نظر رضایت مشتریان، از جمله آنتی ویروسی‌هایی هستند که همواره سطح رضایتمندی بالایی را از مشتریان خود کسب کرده‌اند و این نشان دهنده  کیفیت بالای آنتی ویروس‌های وبروت است.

آنتی ویروس های وب روت از سال 1387 شمسی توسط شرکت دورانتاش در بازار ایران عرضه می شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]