اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904294438414157

محصول تازه پارسمان شیمی رونمایی شد

ارائه کمک سایش و بهبوددهنده کیفیت سیمان به بازار  صنعت ساخت و ساز

کد: 139904294438414157

https://bit.ly/2ZWCHxe

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازهپارسمان شیمی با نام کمک سایش و بهمبوددهنده کیفیت سیمان در سایت پارسمان شیمی به آدرس http://parsmangroup.com/fa/parsman-shimi رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه کمک سایش و بهبوددهنده کیفیت سیمان به بازار  صنعت ساخت و ساز
ارائه کمک سایش و بهبوددهنده کیفیت سیمان به بازار  صنعت ساخت و ساز

به گزارش روابط عمومی پارسمان شیمی، 1394، سایت پارسمان شیمی ،برای مشاهده کلیک کنید ،میزبان رونمایی از کمک سایش و بهبوددهنده کیفیت سیمان، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه محصولات شیمیایی ساختمان  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر افزایش ظرفیت تولید تا بیش از 20 درصد بدون افزایش مصرف انرژی کاهش مصرف انرژی در نرخ تولید برابر بهبود منحنی دانه بندی با حذف ذرات بسیار ریز و بسیار درشت در ضریب نرمی برابر کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری به دلیل کاهش کوتینگ گلوله‌ها، سیلوها و ... کاهش تولید گاز‌های گلخانه‌ای افزایش جریان پذیری پودرهای تولید شده را ارائه کند تا این خدمت تازه برای کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان آسیا را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، کمک سایش و بهبوددهنده کیفیت سیمان دارای محاسنی است که اعم از بهبود عملکرد سیمان است و می‌تواند باعث با ممانعت از کلوخه شدن ذرات برخواص نهایی سیمان و فرآیند تولید تاثیرات قابل توجهی دارند شود.

مهندس شهادیفر مدیرعامل پارسمان شیمی، تولید این محصول را نتیجه سالها کار در این مجموعه دانست و گفت: مراحل و زمان صرف شده برای تولید این محصول از سال 1394 آغاز و در حال حاضردر دست مصرف کننده قراردارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت خانه سازی پارسمان سازه

پارسمان شیمی: شرکت خانه‌سازی پارسمان‌سازه (بخش پارسمان شیمی) با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه صنعت ساختمـان، با تکیه بر تجــربه و دانش فنی کارشناسان خود، همواره شرکتی پیشرو در راستای ارتقا کیفی صنعت ساخت و ساز بوده است. گروه پارسمان به عنوان مجموعه‌ای فنی و تخصصی در دو واحد پارسمان ‏کوبیاکس ایران (مالک انحصــــــاری تکنولوژی کوبیاکس در ایـران ) و پارسمان شیمی ساختمان ایجاد گردیده است. در راستای توسعه فعالیت گروه پارسمان و با تکیه بر مطالعات انجـام شده در بخش تحقیق و توسعه، واحد پارسمان شیمی ساختمان در سال 1394 با هدف ارتقــا کیفی صنعت ساخت و ساز تاسیس شد. با توجه به نگاه دانش محور گروه پارسمـــــان، پارسمان شیمی ساختمان به عنوان واحدی فنی و مهندسی در حوزه محصولات شیمیایی مورد استفاده در صنعت ساختمــان فعالیت دارد. پارسمان شیمی با تکیه بر تجربه و دانش از یک سو وارتبـاط مناسب با مراجع فنی و دانشگاهی و کشورهای پیشرفته و صاحب تکنولوژی از سویی دیگر، سعی در ارائه بهترین پاسخ به نیازهای این حوزه دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان