اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904314450314821

ارائه خدمات خرید و فروش، ذخیره سازی و حمل و نقل گاز LPG

ترانسشیپ و حمل و نقل گاز مایع شرکت فرگاز بین الملل

کد: 139904314450314821

https://bit.ly/2WH6ZBZ

، تهران , (اخبار رسمی): ارائه خدمات خرید و فروش گاز مایع، ترانسشیپ گاز مایع، ذخیره سازی گاز مایع، حمل و نقل توسط ناوگان شرکت فرگاز بین الملل به مقاصد مختلف امکان پذیر می باشد.

ترانسشیپ و حمل و نقل گاز مایع شرکت فرگاز بین الملل
شرکت فرگاز بین الملل

شرکت فرگاز بین الملل از جمله 4 شرکت برتر در زمینه توزیع گاز مایع در ایران است که با 6 دهه فعالیت در این زمینه سعی همواره سعی داشته بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد.

خدمات ما در شرکت فرگاز بین الملل شامل موارد زیر میشود که به طور خلاصه و کوتاه میخواهیم در رابطه با آن برای شما عزیزان صحبت کنیم.

گاز مایع LPG به دو گاز هیدروکربنی بوتان و پروپان یا ترکیب آنها گفته می‌شود که در حالت مایع نگه داشته می‌شوند. معمولاً مقادیر کمی از ترکیباتی چون پروپیلن و بوتیلن نیز در گاز مایع موجود است. گاز مایع بیشتر برای کاربردهای گرمایشی و به عنوان سوخت وسایل نقلیه استفاده می‌شود. همچنین در ساخت افشانه‌ها و به عنوان گاز خنک‌کننده در وسایل سرمازا همچون یخچال و فریزر نیز استفاده می‌شود. فعالیت ما در زمینه توزیع این گاز شامل موارد زیر میشود.

شرکت فرگاز بین الملل با هدف صادرات گاز مایع به کشورافغانستان اقدام به تاسیس پایانه صادراتی گاز مایع در مرز ایران و افغانستان و منطقه دوغارون نموده که با رعایت استانداردها و قوانین بین المللی با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهد.

شرکت فرگاز بین الملل، دارای امکانات خرید گاز مایع از پالایشگاه ها و پتروشیمی های داخلی و برون مرزی و بین المللی به مانند تاسیسات کردستان عراق و باکو آذربایجان، می باشد و با در نظر گرفتن پارامترهای کیفی، آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریانی است که قصد خرید و فروش گاز مایع LPG را دارند.

ما در مجموعه تاسیسات دوغارون، بالغ بر 600 تن ظرفیت ذخیره سازی گاز مایع LPG برای خدمت رسانی به مشتریان در نظر گرفته شده ایم تا دیگر مشکلاتی از قبیل: مشکل خواب تانکر ها به هر دلیلی ، ظرفیت حمل بهینه سازی شده و هزینه حمل و نقل حدالمکان کاهش یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فرگاز بین الملل

هدف از ایجاد شرکت فرگاز بین الملل، صادرات گاز مایع و دیگر اقلام به کشورهای رینگ اول همسایه های ایران، اعم از افغانستان، عراق و غیره است; و ابزار ما برای انجام این مهم، نیروهای کار متخصص و مجرب و تجربه مان است. ازجمله سرویس ها و خدماتی که فرگاز بین الملل قادر به ارائه آنها می باشد، می توان خرید و فروش گاز، حمل و نقل گاز مایع، ترانسشیپ و ذخیره سازی گاز مایع را نام برد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل