اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906264556314937

هر آنچه که درباره تور مسافرتی باید بدانیم...!

کد: 139906264556314937

https://bit.ly/2EfWyzz

، مشهد , (اخبار رسمی): تور مسافرتی یکی از بهترین و بی دغدغه ترین روش های سفر می باشد. یکی از بدترین اضطراب هایی که مسافران در سفر دارند، می تواند فراهم کردن و جمع آوری مقدمات و ضروریات سفر باشد که تور از این مسئله مستثنی است.

هر آنچه که درباره تور مسافرتی باید بدانیم...!
هر آنچه که درباره تور مسافرتی باید بدانیم...!

تور چیست؟

تور مسافرتی به مجموعه ای از اجزای سفر گفته می شود که باید همانند یک بسته به مسافر داده شود. عناصر این بسته شامل : حمل و نقل و جابجایی، اقامت، غذا، گشت و گذار و... می باشد. این سفرتوسط آژانس یا دفاتر مسافرتی از قبل تعیین شده است.

انواع تور

تور مسافرتی یکی از بهترین و بی دغدغه ترین روش های سفر می باشد. یکی از بدترین اضطراب هایی که مسافران در سفر دارند، می تواند فراهم کردن و جمع آوری مقدمات و ضروریات سفر باشد که تور از این مسئله مستثنی است. همچنین ممکن است هر فرد در سفر دارای خواسته های  منحصر به فردی باشد که در این صورت وجود آژانس ها و دفاتر متفاوت که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند، باعث می شود که مسافر با توجه به خواسته های خود سک تور را انتخاب کند.

تور ها انواع مختلفی دارند که در این قسمت با آن ها آشنا می شویم:

  • تور هوایی، زمینی
  • تور انفرادی، گروهی
  • تور ترکیبی ، تک مقصده
  • تور داخلی ، خارجی

تور هوایی و زمینی

تور هوایی : یکی از قسمت های تور، وسیله نقلیه ای می باشد که برای طی کردن مسیر استفاده می شود. از راحت ترین روش های حمل نقل انتخاب تور هوایی است چرا که باعث می شود در کمترین زمان به مقصد رسیده و برای بازدید از جاذبه های گردشگری وقت کافی را نیز داشته باشید. در تور هوایی نیز بلیط هواپیما و واچر هتل نیز به شما داده می شود.

تور زمینی و دریایی: از دیگر روش های سفر انتخاب تور زمینی می باشد که برخی از افراد به دلایل مختلفی این تور را انتخاب می کنند و باعث می شود افراد از جاذبه های موجود در طول راه نهایت لذت را ببرند. قیمت تور زمینی بسیار ارزان تر از تور هوایی می باشد و می تواند با قطار یا اتوبوس باشد.  یکی دیگر از روش های سفربه صورت زمینی، تور دریایی می باشد که بسیار هیجان انگیز است. چرا که با کشتی سفر کردن می تواند حال و هوای خاصی به افراد ببخشد.

تور داخلی و خارجی

فصول بهار و تابستان بهترین  فصل هایی هستند که می توان برای سفر به نقاط مختلف  کشور و جهان انتخاب کرد. تور های مسافرتی چه در مقصد های داخلی و چه مقصد های خارجی باعث می شوند که از هزینه سفر کاسته شود. در این قسمت می خواهیم به تفاوت تور های داخلی و تور های خارجی بپردازیم:

 تور داخلی: این نوع تور در بین مردم از استقبال بی نظیری بر خوردار است. این تور بیشتر به صورت گروهی و در ایام تعطیل در هر کشور می باشد. برخی از افراد فقط با هدف طبیعت گردی کوتاه و چند روزه به این تور روی می آورند. همچنین در تور داخلی بلیط و واچر به مسافر داده شده و نرخ گذاری می شود.

تور خارجی: این تور ها نیز دارای پکیج های مختلفی مانند پرواز، محل اقامت و خدمات دیگر می باشند. اقامت در تور های خارجی از قبل تعیین می شود. تور خارجی در مقابل تور داخلی از هزینه بیشتری برخوردار است. چرا که با نوسان قیمت ارز روبه رو است. همچنین طی کردن مسیر با هواپیما می باشد که این خود یک هزینه بسیار بالایی را در بر دارد. استانبول، گرجستان، تایلند، آنتالیا، مالزی و کشور های اروپایی از پرطرفدارترین کشور هایی هستند که مقصد اکثر مردم جهان است.

 تورهای گروهی و انفرادی

تور گروهی: در این تور شما به همراه چند نفر دیگر همسفر هستید که ممکن است در بیشتر اوقات در کنار شما باشند. در برخی از این تور ها یک نفر به عنوان لیدر گروه شما را تا جاذبه های گردشگری و مراکز خرید راهنمایی می کند و باعث می شود سفری خوب را تجربه کنید. در این گونه سفر ها هزینه گزاف و اضافی مانند هزینه تاکسی برای رسیدن به مقصد مورد نظر را هم در بر ندارد چرا که شما به صورت گروهی با یک وسیله نقلیه بزرگ به بازدید از جاذبه ها می پردازید.

تور انفرادی: در این تور ها با توجه به هوایی یا زمینی بودن سفر، بلیط هواپیما همراه با قطار یا اتوبوس به مسافر داده می شود. در کنار این موارد گزینه های دیگری هم قرار دارند مانند بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاه، لیدر، هتل و... که ممکن است در اختیار مسافرقرار بگیرد. در اینگونه سفر ها می توانید به صورت مستقل تصمیم گیری کرده و افراد غریبه هم با شما همسفرنخواهند بود.             

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

hihotel

سامانه "HiHotel" با توجه به شناخت کامل(کیفی و کمی) از هتل های مشهد اقدام به گارانتی معتبرترین هتل و هتل آپارتمان های مشهد از جمله هتل آپارتمان آرین و آلتون و هتل یک ستاره پرستاره که همگی از بهترین های اماکن اقامتی مشهد مقدس محسوب می شوند نموده است. های هتل در ایام خاص مانند عید نوروز، تعطیلات اعیاد و مناسبتها و در روزهای تابستان هتل های معتبر دیگری نیز گارانتی می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی