اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908144730315415

حمایت گروه مالی فیروزه از کمپین مشق مهر +

کد: 139908144730315415

https://bit.ly/35mpBwa

، تهران , (اخبار رسمی): کمپین مشق مهر با هدف حمایت از کودکان کار، همزمان با شروع سال تحصیلی 99 توسط انجمن حمایت از کودکان کار آغاز شد.

حمایت گروه مالی فیروزه از کمپین مشق مهر +
انجمن حمایت از کودکان کار/ کمپیم مشق مهر +

تمام عرصه‌های زندگی از بحران کرونا اثر پذیرفته و دگرگون شده است. یکی از این عرصه‌ها حوزه‌ی آموزش است. این روزها برای پیشگیری از انتقال بیماری، در سراسر جهان نهادهای آموزشی به سمت آموزش آنلاین حرکت کرده‌اند. یکی از تاثیرات جانبی این تحول کوتاه‌تر شدن دست کودکان کم‌برخوردار از امکانات آموزشی بوده است. آموزش آنلاین نیازمند وسایل و هزینه‌هایی است که بسیاری از کودکان به ویژه در مناطق کم‌تر توسعه‌یافته از آنها محروم‌اند. سازمان ملل و نهادهای زیرمجموعه‌ی آن در ماه‌های اخیر بارها اعلام کرده‌اند که ویروس کرونا میلیون‌ها کودک در کشورهای فقیر و در حال توسعه را از آموزش محروم کرده و یا باعث کاهش دسترسی آنها به خدمات آموزشی شده است.

با شروع سال تحصیلی ۱۳۹۹، انجمن حمایت از کودکان کار که سابقه‌ای طولانی در زمینه‌ی حمایت از کودکان کار دارد کمپین مشق مهر را به راه انداخته است تا راه تحصیل علم را برای کودکان آسیب‌دیده و در خطر، حتا شده اندکی هموارتر کند. گروه مالی فیروزه در راستای مسئولیت اجتماعی خود به این کمپین پیوسته و از تحصیل ۶۰۰ دانش‌آموز حمایت می‌کند.

انجمن حمایت از کودکان کار در سال ۱۳۸۱ تاسیس شده و به رسمیت شناختن هویت انسانی کودکان و خدمات‌رسانی بدون تبعیض اساس کار آن است. فعالیت‌‌های حمایتی و آموزشی محور کار انجمن است و مجموعه در راستای توانمندسازی و کمک به کودکان کار، کودکان آسیب‌‌دیده و در معرض آسیب در مناطق پر آسیب گام بر می‌دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه مالی فیروزه

گروه مالی فیروزه یکی از شرکت‌های پیشرو ایرانی در حوزه خدمات بازار سرمایه، مالی و سرمایه‌گذاری می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]