اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990824474750011

با تلفن سازمانی دفترشما در 5 دقیقه صاحب دفتر کار شوید

کد: 13990824474750011

https://bit.ly/3poCMV8

، تهران , (اخبار رسمی): اگر شما هم یک کسب و کار دارید و مایلید با کمترین ریسک و هزینه یک وجهه حرفه ای داشته باشید و از امکانات گسترده یک دفتر کار بهره مند شوید این مقاله برای شماست.

با تلفن سازمانی دفترشما در 5 دقیقه صاحب دفتر کار شوید
با تلفن سازمانی دفترشما در 5 دقیقه صاحب دفتر کار شوید
با تلفن سازمانی دفترشما در 5 دقیقه صاحب دفتر کار شوید
با تلفن سازمانی دفترشما در 5 دقیقه صاحب دفتر کار شوید
با تلفن سازمانی دفترشما در 5 دقیقه صاحب دفتر کار شوید
با تلفن سازمانی دفترشما در 5 دقیقه صاحب دفتر کار شوید

همین‌ الان وارد سایت دفتر شما به آدرس daftareshoma.com شوید به‌دلخواه خود یک شماره ۸ رقمی با سرشماره ۲ تهران بگیرید و دو هفته به‌ رایگان این سرویس‌ها را آزمایش کنید.

کسب و کارهای ایرانی با کمک تلفن سازمانی دفترشما در 5 دقیقه می‌توانند صاحب امکانات تلفن گویا، سانترال حرفه ای، فکس  اینترنتی، صندوق صوتی و منشی شوند. به این مجموعه امکانات دفتر کار مجازی می‌گویند.

خدمات دفتر کار مجازی سالهاست در نقاط مختلف دنیا از جمله ایران برای تسهیل کارآفرینی و رشد کسب و کارهای کوچک و متوسط بوجود آمده اند.

 اگر شما هم یک کسب و کار دارید و مایلید با کمترین ریسک و هزینه یک وجهه حرفه ای داشته باشید و از امکانات گسترده یک دفتر کار بهره مند شوید این مقاله برای شماست.

تلفن گویای دفترشما: با کمتر از صد هزار تومان سانترال حرفه ای داشته باشید

سیستم تلفن گویا یک سانترال مجازی برای مدیریت تماس‌ است.

در شیوه قدیمی برای داشتن تلفن گویا علاوه بر اجاره دفتر و خرید خط تلفن، باید هزینه‌های نصب و راه‌اندازی و نگهداری بالای سانترال را پرداخت می‌کردید.

از آن گذشته، در صورت نقل مکان به یک نشانی جدید، شماره تماس شما نیز تغییر می‌کند که برای کسب و کار شما اصلا خوب نیست.

اما سرویس تلفن گویا بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم‌افزار، سخت‌افزار، سیم‌کشی و یا حتی خرید خط تلفن، همه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌کند.

در پنج دقیقه می‌توان یک خط تلفن ثابت در تهران خرید و پس از تست  چند روزه تماس رایگان با ارسال مدارک، مشترک آن خط تلفن شد و روی این خط خدمات تلفن گویا را دریافت کرد.

برخی از امکانات تلفن گویا دفترشما

خط تلفن ثابت تهران (انواع معمولی، رند، ۸ رقمی، ۶ رقمی و ۵ رقمی)

خرید و تمدید اشتراک آنلاین

راه اندازی در ۵ دقیقه

امکان شخصی سازی های گوناگون (پیام آغازین، موسیقی متن، داخلیها، انتقال و دایورت تماس، زمانبندی سرویس و غیره)

امکان جابجایی در سرتاسر ایران

سانترال پیشرفته

تعریف داخلی‌های بیشما

فکس اینترنتی

صندوق صوتی

انتخاب شماره تلفن از بین هزاران گزینه

با منشی مجازی دفترشما تماس‌های سازمانی‌تان از دست نمی‌رود!

یکی دیگر از سرویس های دفتر شما منشی مجازی است. در سرویس منشی مجازی دفتر شما فردی حقیقی به صورت دورکار پاسخگوی تماس‌های شما خواهد بود. انگار که شما مرکز تماس خود را برون‌سپاری کرده‌اید.

در واقع منشی مجازی اپراتوری حرفه‌ای است و بدون اینکه در محل شما حضور داشته باشد، تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌کند.

هر یک از مشترکین سرویس منشی مجازی دفترشما یک منشی اختصاصی دارند.  این بدان معناست که تماسهای آن مشترک به طور خودکار به سیستم منشی اختصاصی وارد می‌شود.

اما اگر در آن لحظه خط منشی اختصاصی شما اشغال باشد و یا منشی حضور نداشته باشد، تماس به طور خودکار به یکی دیگر از منشی‌ها وصل می‌شود تا هیچ یک از تماسهای مشترکین بی پاسخ نماند.

از آنجایی که هنگام وصل شدن تماس، پنل کاربری شما به همراه تمامی اطلاعات و دستورالعمل‌هایتان مقابل منشی باز می‌شود، منشی دوم شما نیز با همان کیفیت و دقت منشی اختصاصی، به تماس شما پاسخ می‌دهد.

همچنین منشی‌ها علاوه بر دریافت تماس می‌توانند بر حسب دستورالعمل تماس خروجی هم برقرار کنند.

مزیت تلفن سازمانی دفترشما نسبت به تلفن اینترنتی

تلفن سازمانی دفتر شما نیاز به اینترنت ندارد: هرچند سیستم تلفن ثابت مجازی بر روی بستر اینترنت به وجود آمده است اما برای برقراری و اتصال تماس  برخلاف ویپ نیازی به اینترنت نیست و همچنین بواسطه ارتباط مخابراتی کیفیت تماس عالی است.

ورودی همزمان بی شمار: خطوط تلفت سازمانی دفترشما ۳۲ تماس ورودی همزمان می پذیرند و روی سرویس تلفن گویا ivr می توان منوها و داخلیهای متعدد و بدون محدودیت ایجاد کرد تا نفرات مختلف هر کسب و کار بتوانند پاسخگوی تماس ورودی مستقیم خود باشند.

با سرشماره ۲ آغاز می‌شود: تلفن سازمانی دفتر شما با پیش شماره ۲ آغاز می‌شود که مربوط به منطقه یک تهران است ولی سرشماره تلفن اینترنتی ۹ است، شبیه به سرشماره‌های موبایل!

هزینه راه اندازی رایگان است: بر خلاف تلفن اینترنتی، هزینه راه اندازی تلفن سازمانی رایگان است ولی برای راه اندازی تلفن اینترنتی باید دست کم ۳۵۰ هزار تومان بپردازید.

به رایگان کاربر اضافه کنید: شما در سرویس های دفتر شما این امکان را دارید که کاربران زیادی را به عنوان همکار اضافه کنید تا به پنل دسترسی داشته باشند ولی این کار در تلفن اینترنتی هزینه دارد.

انتظار برای راه اندازی ندارد: همان طور که شعار دفترشما است: در ۵ دقیقه صاحب امکانات دفتر کار شوید. زمان راه اندازی تلفن مجازی ۵ دقیقه است ولی برای ویپ و تلفن اینترنتی ۴۸ ساعت کاری!

کیفیت صدای پایدار: تلفن مجازی کیفیت صدای استاندارد و پایدار دارد ولی کیفیت صدای تلفن اینترنتی کاملاً وابسته به سرعت اینترنت شما است!

دو هفته تلفن سازمانی دفتر شما را رایگان امتحان کنید

هر کسب‌ و کاری که دارید، پیشنهاد ما برای کاهش هزینه‌ها و مدیریت تماس‌ها سرویس‌های دفتر شماست.

دفترشما امکانی را فراهم آورده است تا کارآفرینان و صاحبان مشاغل، بدون ریسک و پرداخت هزینه،۱۵ روز با ویژگیها و مزایای دفتر کار مجازی آشنا شده و از بسته های رایگان بهره مند شوند.

همین‌ الان وارد سایت دفتر شما به آدرس daftareshoma.com شوید به‌دلخواه خود یک شماره ۸ رقمی با سرشماره ۲ تهران بگیرید و دو هفته به‌ رایگان این سرویس‌ها را آزمایش کنید.

هر جای ایران که هستید می‌توانید از این سرویس‌ها استفاده کنید و یک شماره ثابت تهران برای شهرستان بگیرید. اگر سؤالی هم دارید با پشتیبانی این شرکت دانش‌بنیان به شماره ۰۲۱۲۸۴۲۰۱ تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید دفترشما را در اینستاگرام، توییتر و تلگرام با آیدی @daftareshoma پیدا کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]