اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909054771114938

ویژگی های صندلی دانشجویی چرمی شیدکو

کد: 139909054771114938

https://bit.ly/3mkD65q

، اصفهان , (اخبار رسمی): دانش آموزان و دانشجویان، زمان زیادی را در کلاس درس می گذرانند؛ خرید صندلی دانشجویی یکی از نیازهای کلاس های درسی است. صندلی دانشجویی تنها یک بخش از این سفارش خرید است؛ خرید تابلوهای وایت برد، تخته وایت برد مغناطیسی و خرید ماژیک ها استاندارد، عواملی است که باید برای تجهیزکردن کلاس درس به آن دقت کرد.

ویژگی های صندلی دانشجویی چرمی شیدکو
ویژگی های صندلی دانشجویی چرمی شیدکو
  • ظاهری بسیار زیبا

در مقایسه با صندلی های چوبی یا فلزی سنتی و قدیمی، انواع و اقسام صندلی دانشجویی چرمی دارای ظاهری بسیار زیباتر بوده و در فرم های کاملا جدید و مطابق با آخرین فناوری های روز دنیا به بازار عرضه می شوند. برخورداری از این ویژگی های فیزیکی، صندلی های دانشجویی چرمی را به گزینه هایی کاملا ارگانیک تبدیل کرده و راحتی و آسایش را برای دانشجویان و دانش آموزان به ارمغان میآورد.

  • ارتفاع و اندازه کاملا مناسب و استاندارد

ارتفاع انواع صندلی دانشجویی چرمی با توجه به میانگین قدی دانشجویان و دانش آموزان طراحی شده و فاکتورهایی که در طراحی آنها مدنظر قرار داده شده اند، این محصولات را برای تمامی مخاطبین آموزشی با هر سن، قد و وزنی، قابل استفاده و مناسب میسازد.

  • میز کاری متحرک یا ثابت

در بسیاری از انواع صندلی دانشجویی چرمی، میز کار مبلمان به صورت متحرک تعبیه شده است که برای نشستن، می توان آن را بلند کرد. توجه داشته باشید که قابلیت حرکت میز کار صندلی دانشجویی، این محصول را برای استفاده افراد راست دست مناسب تر میسازد.

  • وجود یک سبد اضافه در قسمت پایین صندلی دانشجویی چرمی

برای جبران فضای کم ، سبدی در قسمت زیرین این مبلمان قرار داده شده که دانشجویان و دانش آموزان می توانند از آن برای قرار دادن کتاب ها و دیگر وسایل خود استفاده کنند.

  • استفاده از مواد اولیه بسیار بادوام در بدنه

فریم اصلی صندلی دسته دار چرمی از آهن ساخته شده است و به همین دلیل، این محصول، علاوه بر راحتی بی نظیر، دارای دوام و مقاومت بسیار بالایی نیز هست. استحکام مبلمان یک محیط آموزشی، به ویژه در موقعیت هایی که نیاز به اسباب کشی یا جا به جایی های مداوم وجود دارد، یک فاکتور بسیار مهم و تعیین کننده محسوب میشود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شیدکو

برترین فروشنده تجهیزات آموزشی در ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار