اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909094777314938

طراحی فیلتر مناسب و با کیفیت ماژیک وایت برد

کد: 139909094777314938

https://bit.ly/3ob918K

، اصفهان , (اخبار رسمی): ماژیک وایت برد امروزه یکی از پر استفاده ترین لوازم التحریر برای مدارس، دانشگاه های دولتی، دانشگاه های غیر انتفاعی، دانشگاه های آزاد و مراکز آموزشی است. به همین دلیل رقابت زیادی بین تولید کنندگان آن وجود دارد تا بتوانند جایگاه بالاتری در بازار لوازم التحریر کسب کنند.

طراحی فیلتر مناسب و با کیفیت ماژیک وایت برد | شیدکو
طراحی فیلتر مناسب و با کیفیت ماژیک وایت برد

فیلتر مناسب در ماژیک وایت برد ، مجموعهای از الیاف اکریلیک هستند که به صورت حرفهای و کاملاً منظم در کنار یکدیگر قرار گرفتهاند و طراحی شدهاند. فیلتر در انتقال جوهر از مخزن به نیب (سر) ماژیک، نقش مهمی ایفا میکند.

متخصصان ایرانی توانسته اند بهترین الیاف اکریلیک را با بالا ترین کیفیت طراحی کنند که این موجب می شود تمام جوهر به سر ماژیک منتقل شود بدون آنکه مقدار بسیار اندکی از آن در مخزن باقی بماند.

تخلیه کامل جوهر ماژیک از مخزن تا نیب، هدفی است که محققان واحد تحقیق و توسعه کارخانه شیدکو به دنبال ارائه آن بوده اند. خوشبختانه فناوری های جدید که توسط این شرکت اجرا شده است، موجب گشته ماژیک وایت برد سهم بزرگی از بازار را از آن خود سازد.

به همین خاطر عمده فروشانی که قصد خرید دارند، با رغبت اقدام به خرید عمده می‌کنند. طبق بررسی های انجام شده، مشتریانی که تعداد اندکی ماژیک وایت برد  را خریداری کردهاند، به خاطر ویژگی های منحصر به فرد این ماژیک، داشتن رضایت بالا از آن و قیمت پایین، اقدام به خرید عمده ماژیک وایت برد کرده‌اند.

تخلیه کامل جوهر از مخزن ماژیک تا نیب تنها از طریق الیاف اکریلیک ابریشمی با کیفیت بالا امکان پذیر است. این کیفیت فوق العاده موجب می شود حتی در لحظه اتمام نیز ۱۰۰ % جوهر هنگام نوشتن مصرف شود و طول نوشتاری نیز افزایش پیدا کند.

 

برای آشنایی با ویژگی های منحصر به فرد ماژیک وایت برد و قیمت مناسب آن به سایت شیدکو مراجعه کنید. 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شیدکو

برترین فروشنده تجهیزات آموزشی در ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی