اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909094778515599

چرا ردیاب نیکان جی پی اس

کد: 139909094778515599

https://bit.ly/3o8ER6o

، تهران , (اخبار رسمی): بسیاری از افراد، بر روی ماشین خود، ردیاب (جی پی اس) نصب می‌کنند. در این مقاله قصد داریم مرجع خرید ردیاب خودرو (نیکان جی پی اس) را به شما معرفی کنیم.

چرا نیکان جی پی اس، بهترین وبسایت برای خرید ردیاب خودرو است؟
ردیاب خودرو نیکان جی پی اس

نیکان جی پی اس، ارائه دهنده انواع ردیاب مثل ردیاب موتور سیکلت، ردیاب آهنربایی، ردیاب مغناطیسی، ردیاب شخصی و ... است.

یکی از بزرگترین نیازهای دارندگان ماشین، خرید ردیاب خودرو است! دلیل آن هم چیزی جز افزایش قیمت دلار و قیمت ماشین نیست! خودروهایی مثل پژو پارس و دنا پلاس که قیمت آن‌ها بالاتر از 200 میلیون تومان شده است! به همین دلیل، بسیاری از افراد، بر روی ماشین خود، ردیاب (جی پی اس) نصب می‌کنند. در ادامه قصد داریم  مرجع خرید ردیاب خودرو (نیکان جی پی اس) را به شما معرفی کنیم.

دلایل زیر، نیکان جی پی اس را به عنوان بهترین مرجع خرید ردیاب تبدیل کرده است:

  • کیفیت محصولات تنوع محصولات (انواع ردیاب شخصی، ردیاب آهنربایی نظامی، ردیاب مغناطیسی، ردیاب ارزان و ...) نصب ردیاب خودرو مشاوره تلفنی رایگان بدون خرابی جی پی اس خودرو قیمت ردیاب منصفانه و ...

در ادامه، نگاه دقیق‌تری به این ویژگی‌ها خواهیم داشت.

تنوع ردیاب و جی پی اس تنوع ردیاب بر اساس نیاز خریداران، بسیار اهمیت دارد. در فروشگاه ردیاب نیکان جی پی اس، شما می‌توانید بسیاری از محصولات را مشاهده و خرید کنید. این ردیاب‌ها، قیمت‌های متفاوتی هم دارند. یعنی ردیاب ارزان که پایین‌ قیمت را دارد تا ردیاب مغناطیسی نظامی که امکانات بسیار زیادی را داخل خود جای داده است.

5 مورد از پر فروش‌ترین ردیاب‌های نیکان جی پی اس، شامل:

  1. ردیاب آهنربایی نظامی NG8000 ردیاب مغناطیسی NG190 ردیاب شخصی و کوچک NG160 ردیاب ارزان NG200 ردیاب فندکی خودرو NG240

اما محصولات نیکان، به این 5 مدل ختم نمی‌شود. نیکان ردیاب‌های مخصوص دیگری هم دارد، مثل:

  • ردیاب موتور سیکلت ردیاب کندو عسل ردیاب همسر ردیاب سالمندان ردیاب پراید، پژو پارس، ال نود، سمند، تیبا، ساینا و دنا پلاس ردیاب حیوانات (پت، حیوان خانگی، سگ و گربه) ردیاب هوشمند ردیاب سیم کارتی و ...

در ادامه، هر یک از ردیاب‌های معروف نیکان جی پی اس را به شما معرفی می‌کنیم.

ردیاب ارزان NG200 این ردیاب، پرفروش ترین ردیاب ایران است. یکی از دلایل مهم آن ارزان قیمت بودن ردیاب NG200 است. این ردیاب در کنار اینکه ارزان قیمت است، ولی امکانات و ویژگی‌های قابل قبولی را دارد. امکانات زیادی مثل "هشدار اعلام سرقت خودرو" و "هشدار اعلام سرقت خودرو".

ردیاب ارزان خودرو NG200 در 2 مدل ارائه می‌شود. مدل معمولی و مدل سفارشی، پر طرفدارترین‌ها هستند. در مدل معمولی، ویژگی‌های کامل و حداقلی مثل: ردیابی آنلاین، موقعیت بر روی نقشه، مشاهده مسیر حرکت، مشاهده سرعت خودرو، هشدار سرقت خودرو و ... . در مدل سفارشی، این امکانات افزایش پیدا می‌کند و مواردی مثل: خروج از محدوده تعیین شده، سنسور ضربه و سنسور لرزش به آن قابل اضافه شدن است.

ردیاب آهنربایی نظامی NG8000 همانطور که از اسم "ردیاب آهنربایی" پیداست، این ردیاب مخصوص متصل شدن به اجسامی است فلزی هستند. برای استفاده از آن، کافیست سیم کارت را داخل ردیاب آهنربایی NG8000 قرار دهید و آن را به خودرو و موتور سیکلت خود متصل کنید. البته کاربری‌های دیگری هم دارد که با توجه به شرایط خود، می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین دارای گواهینامه IP65 است. یعنی ردیاب شما ضد آب، ضد ضربه، ضد غبار و ... است.

ردیاب موتور سیکلت اگر شما هم از علاقه مندان به موتور سیکلت هستید یا یک موتور سنگین دارید، خرید ردیاب موتور سیکلت از نیکان جی پی اس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. زیرا نیکان جی پی اس، بدون شک بهترین ردیاب موتور سیکلت را در این می‌فروشد. یکی از مهمترین دلایلی که به شما در مخفی بودن ردیاب موتور تان کمک می‌کند، کوچک بودن آن است. همچنین شما می‌توانید از تمامی مسیرهایی که موتور شما در طول 3 سال اخیر طی کرده، گزارش تهیه کنید.

قیمت ردیاب بدون شک، مهمترین فاکتور در انتخاب یک ردیاب، قیمت ردیاب خودرو است! بعضی از ردیاب‌ها، امکانات یا کاربردهای ویژه‌ای دارند که به همین دلیل، قیمت آن‌ها متفاوت است. اما تمامی ردیاب‌های نیکان جی پی اس، ویژگی‌هایی مثل ردیابی آنلاین و آفلاین را خواهند داشت. بعضی از ردیاب‌ها نیز قیمت‌های بالاتری دارند مثل ردیاب آهنربایی نظامی که می‌تواند تا 2 سال شارژ نگه دارد و آهنربای بسیار قوی‌ای دارد.

نتیجه گیری: ردیاب خودرو را از کجا خریداری کنیم؟ برندهای زیادی در کنار نیکان جی پی اس وجود دارند مثل ایران رهیاب و جی پی اس خودرو. اما بدون شک، بهترین مرجع برای خرید ردیاب، نیکان جی پی اس است. زیرا می‌توانید ردیاب خودرو خود را با بهترین خدمات پشتیبانی و کیفیت محصول دریافت و بر روی خودرو خود نصب کنید. نیکان جی پی اس، ارائه دهنده انواع ردیاب مثل ردیاب موتور سیکلت، ردیاب آهنربایی، ردیاب مغناطیسی، ردیاب شخصی و ... است. برای مراجعه به وبسایت این شرکت می‌توانید به آدرس nikangps.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نیکان جی پی اس

در فروشگاه اینترنتی نیکان جی پی اس، می‌توانید ردیاب خودرو را خرید کنید. با خرید ردیاب، امکان ردیابی خودرو امکان پذیر می شود. نیکان جی پی اس، یکی از بزرگترین فروشگاه های ردیاب در ایران است. این فروشگاه با بیش از 10 سال تجربه، انواع ردیاب خودرو، موتور سیکلت و جی پی اس خودرو را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]