اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910014824814938

راهنمای سریع و جامع خرید تخته وایت برد شیدکو

کد: 139910014824814938

https://bit.ly/2LMp7I0

، اصفهان , (اخبار رسمی): عرضه انواع و اقسام تخته وایت برد ، اصفهان را به یکی از بهترین شهرها برای خرید این محصول تبدیل کرده است. تخته های وایت برد یک ابزار بسیار ارزشمند در مدارس، موسسات آموزشی و دفاتر کار محسوب می شوند.

راهنمای سریع و جامع خرید تخته وایت برد | شیدکو
راهنمای سریع و جامع خرید تخته وایت برد شیدکو

مواردی را در اینجا می گوییم که یک راهنمای سریع تخته وایت برد برای شما خواهد بود. هنگام خرید وایت برد whiteboard در دوران کرونا دقت کنید که ماده اولیه وایت برد از چه ساخته شده است و بهترین برند آن را انتخاب کنید. همانطور که در مطالب بالا گفتیم دو ماده اصلی که تخته ها از آنها ساخته شده اند، ملامین و استیل هستند که هر کدام مزایای خاص خود را دارند که بسته به نیاز شما، مناسب خواهند بود.

به طور خلاصه مدل ملامین ممکن است در یک کافه تریا برای نشان دادن منوهای کافی شاپ یا در یک تیم ورزشی در اتاق برای برنامه ریزی تاکتیک ها مورد استفاده قرار گیرد. تخته ملامین از پلاستیک سخت ساخته شده است و دارای سطح کاملاً واضحی برای نوشتن هستند، بنابراین بسیار ساده است که روی آن بنویسید و به راحتی پاک کنید.

با این حال، هرچه بیشتر از تخته ملامین استفاده می کنید، سطح نوشتن، شروع به فرسایش می کند و این باعث می شود آنچه به عنوان اثرات سایه نوشته ها شناخته می شود، مشاهده گردد. اگر قصد استفاده از تخته خود، مکرر استفاده کنید،

تخته های استیل را پیشنهاد می کنیم. در حالی که قیمت این محصول استیل، گزینه ای گران تر است، تخته های ملامین، ارزان تر هستند و بسیار مناسب تر برای استفاده های طولانی مدت هستند. طول عمر و دوام تخته های استیل، طولانی تر است و به راحتی خراشیده نمی شوند و به دلیل طبیعت غیر متخلخل خود نیاز به تمیز کردن کمتری دارند.

 

برای نصب تخته وایت برد چه فضایی را در اختیار دارید؟

در زمان خرید تخته وایت برد اصفهان و شهرهای دیگر، دانستن اندازه فضایی که قرار است این محصول را نصب کنید بسیار مهم است. بنابراین، ابعاد اتاق مورد نظر را به صورت دقیق اندازه گرفته و یادداشت کنید. همچنین در زمان خرید این محصول، مطمئن شوید که آیا تخته وایت برد شما با تمامی تجهیزات مورد نیاز برای نصب آورده می شود یا شما خودتان باید آن را بر روی دیوار قرار دهید.

 

انواع جنس تخته وایت برد و ویژگی های آن ها


تخته وایت برد اصفهان و شهرهای دیگر ایران، عمدتا از دو جنس ملامین و پورسلین ساخته می شوند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود بوده و نیازهای ویژه ای را برآورده می کنند. در ادامه انواع جنس تخته و ویژگی های آن ها را بررسی خواهیم کرد :

  • وایت برد های فولاد پورسلین

این مدل که از فولاد پورسلین ساخته می شوند، یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی هستند که به صورت مکرر از این محصول استفاده می نمایند. با وجود بالاتر بودن قیمت وایت برد پورسلینی، این محصول را با قیمت بسیار معقولی عرضه کرده و کیفیت و دوام آنها را تضمین می کنند.

احتمال سایش و باقی ماندن لکه بر روی وایت برد های فولاد پورسلین بسیار پایین تر بوده و زمینه فلزی آنها، امکان چسباندن اشیاء مغناطیسی را فراهم می کند.

  • تخته وایت برد استیل

سطح استیل رنگ شده دارای روکش خاصی است و متعلق به دسته دیگری از تخته های وایت برد است. سطح تخته، صاف و براق است، به این ترتیب، رنگ ماژیک کاملاً مشخص است و به راحتی می توان آن را از روی تخته وایت برد استیل از بین برد.

همچنین این مدل تخته ها دارای یک سطح مغناطیسی است، بنابراین می توان با استفاده از آهن رباها یادداشت ها را به آسانی روی آن نصب کرد. تخته های ساخته شده از استیل رنگ شده سفید برای استفاده طولانی مدت و منظم مناسب است.

  • وایت برد های لعابدار

وایت برد های لعابدار، محصولاتی هستند که لعاب آن ها تقریباً در ۸۰۰ درجه سانتیگراد حرارت داده می شود. در مقایسه با مدل های دیگر، سطح این محصول بسیار مقاوم است و عملاً در برابر شوک، ضربه و خراشیدگی، مقاوم است.

علاوه بر این خاصیت ویژه، سطح صاف، مات، ویژگی مغناطیسی و مقاوم در برابر اسید، نمونه های دیگری از این تخته ها است. تخته های وایت برد سفید لعابدار به ویژه برای استفاده طولانی مدت و فشرده مناسب هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شیدکو

برترین فروشنده تجهیزات آموزشی در ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید