اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910084837112949

بهترین کتاب مدیریت سال 2020 به انتخاب مجله فوربس

کد: 139910084837112949

https://bit.ly/38EC3ZF

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب «به دنیای مدیریت خوش آمدید» در ژانویه سال 2020 توسط انتشارات McGraw-Hill منتشر شده است که مجله فوربس این کتاب را « بهترین کتاب مدیریت سال 2020 » نامیده است. رایان هاک ، نویسنده این کتاب به دلیل پادکست بسیار مشهور خود The Learning Leader Show کاملا شناخته شده است.

بهترین کتاب مدیریت سال 2020 به انتخاب مجله فوربس
بهترین کتاب مدیریت سال 2020 به انتخاب مجله فوربس

کتاب ارزشمند به دنیای مدیریت خوش آمدید در ژانویه سال 2020 توسط انتشارات معتبر McGraw-Hill منتشر شده است. مجله فوربس این کتاب را « بهترین کتاب مدیریت سال 2020 » نامیده است.  رایان هاک نویسنده این کتاب به دلیل پادکست بسیار مشهور خود The Learning Leader Show کاملا شناخته شده است.

مجله فوربس این پادکست را « پویاترین پادکست رهبری موجود » خواند و مجله Inc آن را در لیست «پنج پادکست که شما را رهبری باهوش تر می سازد» معرفی کرد. این پادکست با صدها نویسنده مطرح و رهبران شرکت های مشهور جهان، قهرمانان ورزشی و رهبران نظامی مصاحبه کرده است و میلیون ها شنونده در بیش از 150 کشور جهان دارد.

رهبران تجاری جهان و کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید

نویسنده ها و رهبران بزرگ جهان در مورد این کتاب موثر مدیریت و رهبری نکات بسیار ارزنده ای را ذکر کرده اند. این نکات نشان دهنده عمق اثر گذاری این کتاب ارزشمند می باشد. قطعا یکی از روش های تشخیص یک کتاب خوب، توصیه افراد بزرگ برای خواندن آن کتاب است.

خواندن این کتاب به عنوان بهترین کتاب مدیریت سال به تمام کسانی که در پست های مدیریتی مشغول به کار هستند و یا خواستار ارتقاء به پست های مدیریتی می باشند اکیدا توصیه می گردد.

مطالب بهترین کتاب سال ” به دنیای مدیریت خوش آمدید “

مطالب این کتاب در سه بخش ارائه گردیده است و هر بخش دارای دو فصل است. توضیح نویسنده در مورد بخش های مختلف این بهترین کتاب مدیریت را در زیر بخوانید:

بخش اول: خودتان را رهبری کنید

من به این مانترا خیلی اعتقاد دارم. شما نمی توانید کسی را رهبری کنید قبل از این که خودتان را رهبری نمایید. بنابراین قبل از اینکه به چگونگی رهبری دیگران برسیم، با شما شروع خواهیم کرد. اینکه چگونه یاد می گیرید، چه چیزی یاد می گیرید، از چه کسانی یاد می گیرید و چرا ادامه یادگیری در طول زندگی بسیار مهم است. ما چالش های رهبری خود از درون و بیرون را بررسی خواهیم کرد و ابزارها و روشهای غلبه بر هر مانعی را بررسی می کنیم.

فصل 1: خودتان را از درون رهبری کنید

بهترین رهبران می دانند که خوب رهبری کردن خودشان، قدم اول برای رهبری موفق دیگران است. برای انجام این کار، باید با نگاهی سختگیرانه به آنچه در قلب و ذهن شما اتفاق می افتد، شروع کنیم. کار واقعی رهبری از درون خودتان شروع می شود.

فصل 2: خودتان را از بیرون رهبری کنید

خود انظباطی، مدیریت واکنش، مدیریت زمان، آماده سازی، ساختن عادات مواردی هستند که برای یک آماده شدن یک مدیر از دیدگاه بیرونی ضروری هستند.

بخش دوم: تیم تان را بسازید

قبل از اینکه فهرست یک تیم مؤثر جمع شود، باید ایده آنچه برای ایجاد یک تیم مؤثر نیاز است ایجاد گردد. این به معنای ایجاد یک فرهنگ تیمی سالم است و بخش دوم کتاب از اینجا آغاز می شود. با درک فرهنگ موجود، از طریق استخدام (و اخراج) و همچنین توسعه اعتماد و کسب احترام به سمت پیچ و مهره ساخت فهرست تیم خواهیم رفت.

فصل 3: پرورش فرهنگ

فرهنگ ترکیبی از جوهره افراد سازمان است. خواه فرهنگ محصول طراحی متفکرانه باشد یا بی عملی حاصل از بی فکری، نتایج شما از فرهنگی که می سازید سرچشمه می گیرد. این فصل به کسب حق رهبری، عناصر احترام و اعتماد و مهمترین چیزی که به آن پرداخته شده است آسیب پذیری و ایجاد حس مالکیت پرداخته است.

فصل4: مدیریت افراد تیم

احاطه کردن خودتان با افراد عالی تنها عامل تعیین کننده در موفقیت یا عدم موفقیت شما به عنوان یک رهبر خواهد بود. این فصل با تمرکز بر فرد و قدرت فرد در تیم آغاز می شود و در خصوص استخدام و اخراج و مدیریت افراد تیم متمرکز است.

بخش سوم: تیم تان را رهبری کنید

سرانجام، ما در مورد چگونگی موفقیت در انجام کاری که مدیران واقعاً انجام می دهند، بحث خواهیم کرد: تعیین یک استراتژی و چشم انداز روشن برای تیم تان، برقراری ارتباط موثر با آنها (و هزاران چیز دیگر) و در نهایت رسیدن به نتیجه ای که همه تحقق آن را از تیم شما می خواهند.

فصل 5: انتشار پیام

قدرت داستان در رساندن پیام، طریقه برقراری ارتباط با بالا دستی ها، طرز اداره جلسات، روش برقراری مکالمات سخت و سایر روش های برقراری ارتباط در این فصل مورد بررسی قرار گرفته است.

فصل 6: موفقیت کسب کنید

در این فصل کسب نتیجه مورد نظر قرار گرفته است. رهبری، مدیریت و مربی گری بعنوان نیازمندیهای ضروری در نظر گرفته شده اند. روش های بررسی و ارزیابی موفقیت و شکست تیم بررسی شود. در طول این کتاب شما مدلهای ذهنی مفید، الگوها، نکات کلیدی، بینش ها و توصیه برخی از رهبران آینده نگر در سراسر جهان را پیدا خواهید کرد. این کتاب از طریق مطالعات موردی، تحقیقات، داستانهای شخصی و پیامهای رهبران بسیاری که با آنها مصاحبه کرده ام، به شما بعنوان رهبران جدید راهنمایی های لازم برای این مرحله مهم در شغل تان را ارائه می دهد. این کتابی است که آرزو می کردم وقتی برای اولین بار به نقش مدیریتی ارتقا یافتم، آن را در اختیار داشتم. امیدوارم این کتاب به شما کمک کند تا با سهولت، ظرافت، شجاعت و اثربخشی بیشتر، از یک مشارکت کننده فردی به یک مدیر جهش یابید.

در ستایش کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید و رایان هاک

عنوان کامل این بهترین کتاب مدیریت ” به دنیای مدیریت خوش آمدید : چه گونه از کارمندی برتر تبدیل به رهبری عالی شوید ” است.

در زیر توصیه های رهبران و نویسنده های بزرگ در خصوص این بهترین کتاب مدیریت و مطالب ارزشمند آن ذکر شده است:

” به دنیای مدیریت خوش آمدید “ نهایت یک کتاب راهنمای جامع برای تبدیل شدن به یک رهبر عالی است (شامل توسعه مهارت های مورد نیاز، ایجاد و مدیریت تیم ها و مربیگری کارکنان). خواه یک تازه وارد در نقش رهبری، خواه یک مدیر با تجربه که به دنبال بهتر شدن باشید، این کتاب ارزشمند برای شماست.

دانیل پینک، نویسنده شماره یک کتابهای پرفروش نیویورک تایمز

When, Drive, To Sell Is Human

رایان هاک استاد دو وجهی ها است: او رهبری عالی است، در عین حال یک یادگیرنده بزرگ است. او یک ورزشکار برجسته است، اما در دنیای تجارت نیز عالیست. او بسیار جالب است، اما همچنین واقعاً علاقه مند است. رایان پرده از اسرار آنچه بهترین رهبران انجام می دهند و فکر می کنند برداشته است. اگر مدیر جدیدی هستید که در حال تغییر وضعیت از بازیکن به مربی می باشید، به خودتان و تیم تان لطف کنید و این کتاب را بخوانید. ” به دنیای مدیریت خوش آمدید “ به شما یاد می دهد از جنبه های مثبت رهبری کنید و تیمی بسازید که با هم برنده شوید.

لیز ویزمن، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز Multipliers and Rookie Smarts

رایان هاک یک یادگیرنده پیوسته و معلمی پرشور است. کتاب او ” به دنیایمدیریت خوش آمدید “، ابزاری بسیار ارزشمند برای هر کسی است که مسئولیت مدیریت دیگران را بر عهده می گیرد.

پاتریک لنسیونی ، مدیرعامل Table Group و نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز

The Five Dysfunctions of a Team and The Advantage

این کتاب به عنوان بهترین کتاب مدیریت سال مورد توجه بسیاری از مدیران و فعالان تجاری قرار گرفته است. خوشبختانه ترجمه این کتاب توسط انتشارات دوران چاپ شده است و توسط فروشگاه اینترنتی کتاب دیدآور عرضه می گردد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وب سایت تخصصی آموزشی چند نقطه

وب سایت آموزشی تخصصی "چند نقطه" با هدف آموزش عمومی و ارائه مطالب مفید در خدمت همه هموطنان عزیز است. برای شنیدن بازخوردهای سازنده شما لحظه شماری می کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب