اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910164848815061

نرم افزار صندوق فروشگاهی چه کاربردهایی دارد؟

نگاهی به قابلیت های نرم افزار حسابداری فروشگاهی هوشمند نوین

کد: 139910164848815061

https://bit.ly/3qqJiut

، تهران , (اخبار رسمی): نرم افزار صندوق فروشگاهی چه کاربردهایی دارد؟ این موضوع یکی از دغدغه‌هایی است که حتما ذهن صاحبان فروشگاه‌های بزرگ، سوپرمارکت‌ها و به طور کلی مشاغل فروشگاهی را به خود مشغول کرده است.

نرم افزار صندوق فروشگاهی چه کاربردهایی دارد؟
نگاهی به قابلیت های نرم افزار حسابداری فروشگاهی هوشمند نوین

حتما تا به حال دقت کرده‌اید که در بیشتر فروشگاه‌ها از دستگاه‌هایی چون مانیتور صندوق فروشگاهی، نرم افزار مخصوص آن، کشوی پول، چاپگر برچسب اطلاعات کالا، چاپگر فیش، کارت خوان و بارکد خوان استفاده می‌شود؛ یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی مناسب، باید قابلیت پشتیبانی و اتصال به تمامی این دستگاه‌ها و ثبت اطلاعات آن‌ها را داشته باشد. در کنار این قابلیت‌ها این نرم افزار نیاز به خدمات پشتیانی و آموزش رایگان نیز دارد تا در صورت به وجود آمدن مشکل برای شخصی که با نرم افزار سروکار دارد، بتوان آن را حل نمود. شرکت هوشمند نوین با ارائه نرم افزارهای تخصصی حسابداری می‌تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را برطرف سازد پس با ما همراه باشید.

استفاده از نرم افزار صندوق فروشگاهی جهت مدیریت بهتر فروشگاه

نرم افزارهای صندوق فروشگاهی کمک بسیاری به بهبود مدیریت فروشگاه می‌کنند و باعث می‌شوند صاحب فروشگاه از میزان درآمد و هزینه‌های فروشگاه مطلع شوند و این نرم افزار‌ها امکان بررسی لحظه‌ای اطلاعات را به شما می‌دهند و در این صورت شما قادر به دریافت اطلاعات روزانه، ماهانه و سالانه فروشگاه می‌شوید. در این صورت فروش کالاها به مشتریان و پاسخگویی به آن‌ها در مدت زمان کمتر و با دقت و نظم خاصی انجام می‌شوند که نتیجه آن جذب مشتریان بیشتری به فروشگاه می‌شود.

انواع صندوق‌های فروشگاهی

• صندوق فروشگاهی ECR

این دستگاه ماشین حسابی است که دارای یک صفحه نمایشی چهار اینچی ایستاده بر خود ماشین حساب است. کلیه امور توسط این صفحه نمایشی قابل مشاهده و تنظیم می‌باشد؛ این صندوق فروشگاهی قابلیت ایجاد تغییر و یا ارتقا را ندارد اما در مقابل قابلیت اتصال به دستگاه بارکد خوان را دارد که باعث سریع‌تر شدن روند کارها می‌شود. توجه داشته باشید که این صندوق فروشگاهی فقط مخصوص فروشگاه‌های کوچکی که نیازی به سیستم‌های پیشرفته ندارند، می‌باشد.

• صندوق فروشگاهی POS

صندوق فروشگاهی پوز دارای نرم افزار فروشگاهی‌ای است که قابلیت تنظیم و ایجاد تغییر را دارد و از این رو ارتقا در این سیستم در تمامی حالات انجام می‌شود. این سیستم از نظر عمر استفاده و چند کاربری میان صندوق‌های فروشگاهی بهترین است. این صندوق فروشگاهی کامپیوتری می‌باشد که تنظیم حالت فروشگاهی با داشتن یک سیستم کامپیوتری و نرم افزار فروشگاهی ساده و دستگاه‌هایی مانند بارکد خوان، چاپگر فیش و برچسب اطلاعات کالا به صندوق فروشگاهی پوز تغییر کاربری خواهد داد. 

• صندوق فروشگاهی POS Touch

صندوق فروشگاهی پوز تاچ دارای صفحه نمایشی لمسی بوده و تنها صفحه نمایشی لمسی انجام کلیه کارها را بر عهده دارد و دیگر نیازی به استفاده از صفحه کلیدی و یا موس نیست. در این صندوق فروشگاهی نیز کیس در خود صفحه نمایشی جاسازی شده است که ظاهری شکیل‌تری به صندوق می‌دهد و باعث خلوت شدن فضای میزکار کارمندان می‌شود.

فروشگاه‌هایی که از این سیستم استفاده می‌کنند عبارت هستند از: فروشگاه کیف و کفش، لباس، کتاب، داروخانه، مواد غذایی، فروشگاه‌های بزرگ، تعاونی‌ها، سوپر مارکت‌ها، قنادی، رستوران، آجیل و خشکبار.

مزایا و کاربرد استفاده از نرم افزار صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی شامل سخت افزار و نرم افزاری است که باعث ثبت اطلاعات خرید و فروش یک فروشگاه خرده فروشی می‌‌‌‌‌‌‌شود و مناسب‌ترین راه ممکن برای صاحبان فروشگاه‌ها به شمار می‌رود. نرم افزار صندوق فروشگاهی به همراه ثبت اطلاعات خرید و فروش فروشگاه، تمامی فعالیت‌های حسابداری شما را محفوظ نگه می‌دارد و جهت ارائه گزارشات مالیاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برخی مزایا و کاربرد استفاده از این نرم افزار‌ها:

• مدیریت موجودی انبارها

نرم افزار صندوق فروشگاهی این ویژگی را دارند که به صورت خودکار پیش از تمام شدن کالایی در انبار، موجودی آن را به حسابدار اطلاع بدهند. استفاده از این نرم افزار‌ها برای فروشگاه‌های مواد غذایی و خرده فروشی‌ها بسیار به صرفه و مناسب است.

• گزارش دقیق اطلاعات فروش

این نرم افزار می‌تواند گزینه مناسب حسابدران فروشگاه برای ارائه گزارشات مالی به مدیران خود باشد؛ چرا که می‌تواند گزارش‌هایی به صورت ساعتی و روزانه با نمایش زمان‌هایی دقیق تهیه کند؛ علاوه بر آن با توجه به وضعیت فروش فروشگاه پیش‌بینی‌هایی را به شما تحویل می‌دهد که موجب مدیریت بهتر فروش می‌شود.

کلام آخر

هدف از ارائه این مقاله شرح توضیحاتی از نرم افزار صندوق فروشگاهی و کاربردها و مزایای آن برای صاحبان فروشگاه‌ها و صندو‌ق‌دارها بوده است تا در هنگام تهیه نرم افزار و استفاده از آن دچار مشکل و تردید نشوند، از انتخاب خود جهت بهبود روند فروش فروشگاه راضی و مطمئن بوده باشند.

منبع:   https://www.hnovin.com/hnovin-cashier-accounting-software/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]