اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910184851314694

حضور آگر الکترونیک در بیستمین نمایشگاه صنعت برق

کد: 139910184851314694

https://bit.ly/2LoSG2V

، قدس , (اخبار رسمی): شرکت آگر الکترونیک در بیستمین نمایشگاه صنعت برق حضور خواهد داشت و جدیدترین تولیدات این مجموعه در نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد.

حضور آگر الکترونیک در بیستمین نمایشگاه صنعت برق
حضور اگرالکترونیک در بیستمین نمایشگاه صنعت برق

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند. 
به اطلاع کلیه علاقه مندان و فعالان در این صنعت مهم و کلیدی می رساند بیستمین دوره این نمایشگاه بین المللی در ۲۳ الی ۲۶ دی ماه ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. 
در این راستا مجموعه آگر الکترونیک تولید کننده اینورتر ،vfd  و راه انداز فرکانس متغیر موتور القایى 3 فاز با رویکرد ارایه خدمات هرچه بهتر و معرفی تولیدات ایرانى در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. 
با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندی های ایرانى این صنعت در ایران و جهان باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آگر الکترونیک

شرکت مهندسین نوین سازان صنعت برق سپاهان با نام تجاری آگر الکترونیک در سال 1389 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات در حوزه طراحی و تولید درایو (اینورتر) های صنعتی آغاز کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش