اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910304870315878

گاو صندوق، بهترین روش حفاظت و نگهداری اشیا

کد: 139910304870315878

https://bit.ly/3a6kHV0

، تهران , (اخبار رسمی): برای حفاظت و نگهداری اشیائ قیمتی و همچنین پول در خانه بهترین روش استفاده از گاوصندوق است و می توانیم به جای نگاه داری در کشو خانه ها و جاهای دیگر از گاو صندوق استفاده کنیم.

گاو صندوق
گاو صندوق، بهترین روش حفاظت و نگهداری اشیا

از سال 1835 میلادی که برای اولین بار نسل ابتدایی گاوصندوق های فعلی تولید شد تا امروز که ظاهر و ساختار و سیستم عملکردی آنها با تغییر و تحول زیادی روبه رو شده است، انواع مختلفی از این محصولات بوجود آمده اند. هر یک از گاو صندوق ها دارای ویژگی های مختلفی هستند و بر همین اساس نیز قیمت آنها با هم متفاوت است. به عنوان مثال، قیمت گاوصندوق اداری با خانگی تفاوت زیادی دارد که دلیل آن تفاوت هایی می باشد که در سیستم امنیتی و ساختار کلی آنها وجود دارد. از پرکاربردترین انواع گاوصندوق که تفاوت زیادی از نظر قیمت با هم دارند می توان به گاوصندوق های خانگی، اداری، هتل ها، بانک و طلافروشی، زیر ویترینی اشاره نمود.

صندوق امانات چیست؟

نگهداری از وسایل قیمتی و اسناد و مدارکی که ممکن است مورد سرقت قرار گیرند و امکان نگهداری از آنها در منازل وجود ندارد را می توان به بانک ها تحویل داد تا در صندوق های مخصوص قرار داده شوند. این صندوق ها به صورت چند طبقه بوده و باکس های مجزا از هم می باشند که در کنار هم قرار گرفته و هر یک دارای قفل مخصوص بوده و تنها مالک اصلی اجازه دسترسی به آن را دارا می باشد.

در طراحی و تولید این تجهیزات علاوه بر مقاومت بالای بدنه آنها در برابر انفجار، آتش سوزی و سرقت، لازم است به قابلیت اعتماد قفل نیز توجه شود.

به منظور افزایش مقاومت بدنه صندوق امانات بانکی لایه های بیرونی درب صندوق ها با ورق های مقاوم و ضخیم فولادی ساخته میشوند. بین دو لایه بیرونی و داخلی فاصله وجود دارد که با ورق های بسیار ضخیم فولاد کاملا پر میشوند.

ابعاد این گروه از گاوصندوق ها بسیار متنوع بوده و می توان نمونه های بسیار کوچک و در برخی مواقع نیز بزرگتر را انتخاب نمود که به شرایط و خواسته مشتری بستگی دارد. از نمونه های رایج گاوصندوق های خانگی می توان به گزینه هایی با عرض و عمق 42 و ارتفاع 22 سانتی متر اشاره نمود که براحتی می توان در داخل کمد جایگذاری نمود. البته همان طور که اشاره شد، تنوع در اندازه و ابعاد این محصولات بسیار زیاد بوده و حق انتخاب بالایی در این زمینه خواهید داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید