اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13991104487656094

آنتی ویروس های نورتون و سایمنتک، دو شرکت جدا شدند

کد: 13991104487656094

https://bit.ly/3om2ibZ

، تهران , (اخبار رسمی): چندی پیش بخش محصولات شبکه شرکت سیمنتک (Symantec) به شرکت برودکام (Broadcom) واگذار شد و نورتون که زمانی بخشی از شرکت سیمنتک بود به عنوان ی شرکت مستقبل با نام Norton LifeLock به فعالیت ادامه می دهد.

آخرین اطلاعات درباره نورتون و سیمنتک
آنتی ویروس های سمینتک و نورتون

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، نورتون و سیمنتک از یکدیگر جدا شدند. چندی پیش شرکت برودکام (Broadcom) اقدام به خریداری واحد محصولات شبکه شرکت سیمنتک (Symantec) نمود. پس از الحاق واحد محصولات شبکه و دیتاسنتر سیمنتک به شرکت برودکام، واحد محصولات خانگی شرکت سیمنتک که با نام نورتون (Norton) شناخته میشد، به عنوان یک شرکت مستقل و با نام (Norton Lifelock) به فعالیت خود ادامه میدهد.

شرکت های سایمنتک و نورتون از بزرگترین و پرفروش ترین شرکتهای عرضه کننده  نرم افزارهای آنتی ویروس ( آنتی مالور ) در دنیا هستند. از رقبای سایمنتک می توان به ترندمیکرو، مکافی و سوفوس و از رقبای نورتون میتوان به ترندمیکرو، مکافی و وبروت اشاره کرد.

دیگر شرکت های عرضه کننده آنتی ویروس مانند کسپرسکی، بیت دیفندر، آویرا و ایست (نود32)، قدرت رقابت خاصی با برندهای لیدر و پیشرو بازار جهانی آنتی ویروس ندارند. 

توضیحات

کسپرسکی با نام‌هایی مانند کسپرسکی، کاسپرسکی، کسپراسکای، کسپراسکی و کاسپراسکای نیز شناخته می‌شود.

ترندمیکرو (Trend Micro) در برخی کشورها از جمله ایران، چین و استرالیا، با نام پی سی سیلین (PC-Cillin) شناخته می شوند.

وبروت (Webroot) در حال حاضر بخشی از کمپانی کانادایی-بین المللی OpenText می باشد.

آویرا چندی پیش به تملکت شرکت نورتون در آمد که قرار است معامله در فصل اول سال 2021 نهایی شود و نورتون اعلام کرده است که آویرا مانند گذشته فعالیت خواهد کرد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]