اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139911214909715401

ارتقا و بهینه‌سازی سایت گروه صنعتی درویش 

کد: 139911214909715401

https://bit.ly/2N5izVY

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید گروه صنعتی درویش  از اول بهمن 1399 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت گروه صنعتی درویش 
ارتقا و بهینه‌سازی سایت گروه صنعتی درویش 

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی درویش، وبسایت این شرکت فعال در حوزه ماشین آلات صنعتی و کشاورزی از تاریخ 1399/11/01 بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس Darvishsanat.ir در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های بانک کاتالوگ به فهرست وبسایت اضافه و فروم مشتریان برای مخاطبان میسر شده است.
مهدی جاهدی درویش مدیرعامل گروه صنعتی درویش با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و بازار صنعت کشور و کارخانجات و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: دسترسی آسان تر مشترین و همکاران عزیز به وب سایت گروه صنعتی درویش اخرین به روزرسانی
او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال به روزرسانی های بیشتر در تولید و عرضه پمپ های تخصصی از جمله مونوپمپ و پمپ های دنده ای هستیم هستیم.

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با 22 بهمن ، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه صنعتی درویش

گروه صنعتی درویش با سابقه ای بیش از 50 سال در حوزه صنعت و ماشین آلات صنعتی کشور آماده مشاوره ، خدمت رسانی و تامین ماشین آلات صنعتی می باشد . این خدمات شامل گروه های کالایی گیربکس ، الکتروموتور و انواع پمپ می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها