اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912044927115878

آشنایی با گاوصندوق های خانگی و امن

کد: 139912044927115878

https://bit.ly/3ujSWSd

، تهران , (اخبار رسمی): اگر در خانه وسایل گران‌بهایی نگه داری می‌کنید و نگران دزدهای بیرون هستید بهتر است که از گاوصندوق هایی که امن هستند استفاده کنید.

گاوصندوق های خانگی و امن
آشنایی با گاوصندوق های خانگی و امن

قیمت گاوصندوق بر اساس نوع آن

از سال 1835 میلادی که برای اولین بار نسل ابتدایی گاوصندوق‌های فعلی تولید شد تا امروز که ظاهر و ساختار و سیستم عملکردی آنها با تغییر و تحول زیادی روبه رو شده است، انواع مختلفی از این محصولات به وجود آمده اند. هر یک از گاو صندوق‌ها دارای ویژگی‌های مختلفی هستند و بر همین اساس نیز قیمت آنها با هم متفاوت است. به عنوان مثال، قیمت گاوصندوق اداری با خانگی تفاوت زیادی دارد که دلیل آن تفاوت‌هایی است که در سیستم امنیتی و ساختار کلی آنها وجود دارد. از پرکاربردترین انواع گاوصندوق که تفاوت زیادی از نظر قیمت با هم دارند می توان به گاوصندوق‌های خانگی، اداری، هتل‌ها، بانک و طلافروشی، زیر ویترینی اشاره نمود.

گاوصندوق چیست؟

جعبه‌های یک یا چند طبقه چهار گوش با بدنه بسیار مقاوم و فولادی با قفل‌های بسیار معتبر و سیستم رمزگذاری پیچیده که برای نگهداری از وسایل و اسناد و مدارک و پول و جواهرات استفاده می‌شود اصطلاحا گاوصندوق گفته می‌شود. این وسایل نه تنها در محیط‌های تجاری و اداری و بانک‌ها مورد استفاده قرار میگیرند، بلکه از گذشته تا امروز در منازل نیز کاربرد داشته و سیستم‌های رمزگذاری و قفل آنها همیشه در حال تغییر و پیشرفت می باشند.

تعمیرات گاوصندوق توسط تیم‌های حرفه ای

تخصص و مهارت اولین و مهم ترین ویژگی است که تیم تعمیرات گاوصندوق نسوز باید دارا باشد. آشنایی با ساختار و جزئیات به کار رفته در طراحی گاوصندوق و همچنین برخورداری از مهارت کافی برای تعمیر و تعویض قفل باعث می‌شود تا خروجی این کار نتیجه مطلوبی داشته باشد. یکی از بهترین گزینه‌ها در این زمینه، تعمیر گاوصندوق توسط سازنده اصلی این وسایل است، چون با تمام جزئیات آنها و نحوه رفع مشکلات بوجود آمده آشنا بوده و در کمترین زمان بهترین نتیجه را ارائه می دهند.

صندوق امانات چیست؟

نگهداری از وسایل قیمتی و اسناد و مدارکی که ممکن است مورد سرقت قرار گیرند و امکان نگهداری از آنها در منازل وجود ندارد را می توان به بانک‌ها تحویل داد تا در صندوق‌های مخصوص قرار داده شوند. این صندوق‌ها به صورت چند طبقه بوده و باکس‌های مجزا از هم می باشند که در کنار هم قرار گرفته و هر یک دارای قفل مخصوص بوده و تنها مالک اصلی اجازه دسترسی به آن را دارا است.

در طراحی و تولید این تجهیزات علاوه بر مقاومت بالای بدنه آنها در برابر انفجار، آتش سوزی و سرقت، لازم است به قابلیت اعتماد قفل نیز توجه شود.

به منظور افزایش مقاومت بدنه صندوق امانات بانکی لایه‌های بیرونی درب صندوق‌ها با ورق‌های مقاوم و ضخیم فولادی ساخته می‌شوند. بین دو لایه بیرونی و داخلی فاصله وجود دارد که با ورق‌های بسیار ضخیم فولاد کاملا پر می‌شوند.

پس از برش ورق‌های فولادی ضخیم با دستگاه‌های پیشرفته لیزر، جوشکاری با بالاترین کیفیت صورت گرفته و در نهایت رنگ آمیزی شده و زیبایی ظاهری آن تا حد زیادی تامین می گردد. با توجه به آلیاژ به کار رفته برای تولید صندوق امانات و نوع رنگ مورد استفاده در آن، احتمال زنگ زدگی و خوردگی آنها با مواد شیمیایی و خورنده صفر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید