اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912074933915510

بادی اسپلش چیست و چه کاربردی دارد؟

کد: 139912074933915510

https://bit.ly/3kvbF8I

، (اخبار رسمی): بادی اسپلش  نوع خوشبو کننده جدید هستند که به تازگی وارد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی شده و خیلی زود طرفداران زیادی رو به خودش جلب کرده است. این محصول خوشبو کننده بدن، با سایر خوشبو کننده ها که حالت عطر، ادکلن و اسپری دارند متفاوت هست.

بادی اسپلش چیست و چه کاربردی دارد؟
بادی اسپلش چیست و چه کاربردی دارد؟

بادی اسپلش  نوع خوشبو کننده جدید هستند که به تازگی وارد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی شده و خیلی زود طرفداران زیادی رو به خودش جلب کرده است. این محصول خوشبو کننده بدن، با سایر خوشبو کننده ها که حالت عطر، ادکلن و اسپری دارند متفاوت هست. بادی اسپلش نوعی خوشبو کننده بدن هست که شبیه به عطر هست اما درصد زیادی از این محصول شامل روغن های معطر، مرطوب کننده ها و ترکیبات طبیعی هست و به همین دلیل رایحه ملایم تری نسبت به عطرها و ادکلن ها دارند. این محصول معمولا سبک تر و ارزان تر از عطرهای اصلی هستند.

این محصول حالت مایع و رقیق داره و بر پایه آب، الکل و ترکیبات معطر گیاهی ساخته شده است. بادی اسپلش ها به دلیل قیمت مناسب، رایحه عالی و آبرسانی خیلی خوبی که برای پوست انجام میدهند به سرعت در بین خانم ها و آقایان محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.

استفاده از این محصول برخلاف عطر و اسپری ها باعث ایجاد خشکی و حساسیت روی پوست نمیشه و به دلیل استفاده از ترکیبات و روغن های طبیعی در آن باعث میشه تا پوست تغذیه شده و احساس شادابی، جوانی و تازگی خیلی خوبی رو بر روی پوست بدن احساس کنید.

بادی اسپلش نسبت به اسپری، عطر و ادکلن موندگاری خیلی کمتری داره و به همین دلیل هست که توصیه میشه مستقیما روی بدن و پوست مورد استفاده قرار بگیره. تنها تفاوت بادی اسپلش با اسپری بدن این هست که در تولید این محصول از گاز استفاده نشده تا با فشار زیاد روی پوست اسپری بشه و حالت مایع و رقیق داره.

البته لازم هست بدونید که بادی اسپلش با مام یا دئودورانت هم تفاوت داره. معمولا مام ها دارای ترکیبات ضد عرق هستند که از تعرق بیش از حد و بد بو شدن بدن جلوگیری میکنند اما بادی اسپلش این ویژگی رو نداره و فقط کمک میکنه تا بدن خوشبوتر بشه.

به همین دلیل باید توجه داشته باشید که بعد از تعرق زیاد از بادی اسپلش برای خوشبو شدن بدن استفاده نکنید. زیرا ترکیب شدن عرق با رایحه بادی اسپلش بوی نامطبوعی رو ایجاد میکنه که بیشتر آزار دهنده خواهد بود!

بادی اسپلش یک خوشبو کننده عالی برای بدن هست و بهترین زمان استفاده از ان بعد از استحمام هست. در این زمان پوست کاملا تمیز شده و اگر بعد از خشک کردن بدن و زمانی که پوست کمی حالت مرطوب داره، کمی بادی اسپلش به پوست بدن بزنید، علاوه بر اینکه احساس شادابی و تازگی خیلی خوبی رو بر روی پوست بدنتون احساس خواهید کرد، بدن خوشبوتری هم خواهید داشت. استفاده از 

بادی اسپلش بعد از استحمام، احساس تازگی، طراوت و پاکیزگی خیلی خوبی رو در شما ایجاد میکنه

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی