اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140002165117414341

نرم افزار حسابداری هوشمند نوین

بهترین راهکار برای رفع مشکلات نرم افزار حسابداری دورکاری تحت وب

کد: 140002165117414341

https://bit.ly/3vFCNpI

، تهران , (اخبار رسمی): نرم افزار حسابداری دورکاری تحت وب چه میزان می‌تواند برای کسب وکارها مفید باشد؟ اجازه دهید پاسخ این سؤال را در این مطلب خدمتتان عرض کنیم. خیلی از افرادی که به شکل دورکاری حسابداری سازمان خود را انجام می‌دهند، دغدغه دور بودن از محیط کاری و عدم دسترسی به اطلاعات مورد نیاز کسب وکار خود را دارند.

بهترین راهکار برای رفع مشکلات نرم افزار حسابداری دورکاری تحت وب
بهترین راهکار برای رفع مشکلات نرم افزار حسابداری دورکاری تحت وب

اگر حسابدار خبره‌ای هستید و به‌صورت دورکاری کسب درآمد می‌کنید پس با معضلات این کار آشنایی دارید. بعضی از این مشکلات را با هم مرور می‌کنیم.

نرم افزار حسابداری دورکاری تحت وب چه میزان می‌تواند برای کسب وکارها مفید باشد؟ اجازه دهید پاسخ این سؤال را در این مطلب خدمتتان عرض کنیم. خیلی از افرادی که به شکل دورکاری حسابداری سازمان خود را انجام می‌دهند، دغدغه دور بودن از محیط کاری و عدم دسترسی به اطلاعات مورد نیاز کسب وکار خود را دارند. ما یکی از معضلات بزرگ شما حسابداران عزیز و مدیران را حل کرده است.

افرادی که از دانش حسابداری استفاده می‌کنند و خارج از محل کار و در زمان دلخواه مشغول به کسب درآمد هستند، دورکار محسوب می‌شوند. با نرم‌افزارهای مختلفی این امر امکان‌پذیر می‌باشد و شما با استفاده از این ابزار می‌توانید در صورت عدم حضور در محل کارتان نیز، به‌حساب‌های شرکت رسیدگی کنید.

مشکلات حسابداری به‌صورت دورکاری

اگر حسابدار خبره‌ای هستید و به‌صورت دورکاری کسب درآمد می‌کنید پس با معضلات این کار آشنایی دارید. بعضی از این مشکلات را با هم مرور می‌کنیم.

– رقابت با فریلنسرها

اگر به‌صورت پروژه‌ای مشغول به کار باشید و دورکاری کنید به شما فریلنسر می‌گویند. همان‌طور که شما به دنبال گرفتن پروژه هستید، رقبای شما نیز به دنبال کسب درآمد هستند که ممکن است پروژه‌ها را با هزینه کمتری قبول کنند و این چالشی جدی برای شما به حساب بیاید.

– همگام با تکنولوژی

باتوجه به اینکه به‌صورت دورکاری مشغول به فعالیت هستید، باید با تکنولوژی همراه باشید تا در صورت لزوم با استفاده از نرم‌افزارهای مربوط، به سیستم شرکت و یا مشتری خود دسترسی داشته باشید. فایل‌ها را بدون وقفه ارسال کنید و داده‌های مالی خود را بررسی و جمع‌بندی نمایید. استفاده از یک نرم افزار حسابداری تحت وب می‌تواند بهترین راهکار برای برطرف کردن مشکلاتتان باشد.

– هزینه به‌روزرسانی نرم‌افزارها

هزینه‌های به‌روزرسانی نرم‌افزارهای حسابداری را باید از جیب خود خرج کنید؛ زیرا خارج از محیط شرکت مشغول به کار هستید و صرفاً پروژه‌ها و رسیدگی به امور مالی را برعهده دارید. راه حلی که می‌توان به آن اشاره کرد استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب رایگان است که هزینه‌ای برای شما ندارد بلکه راحتی شما را نیز فراهم می‌کند.

– اشغال حافظه دستگاه

داده‌های پروژه‌ها، حجم زیادی از فضای سیستم شما را اشغال می‌کند که آن‌چنان خوشایند نیست. شاید شما دوست داشته باشید برای فایل‌های شخصی فضای بیشتری داشته باشید و اطلاعات کاری و شخصی، از یکدیگر تفکیک شوند.

مشکلات نرم‌افزارهای حسابداری

باتوجه به حیطه کاری‌تان، احتمالاً با نرم ‌افزار حسابداری شرکتی و یا دیگر سیستم‌های حسابداری سروکار داشته‌اید و از آنها استفاده کرده‌اید. بسیاری از نرم‌افزارهای حسابداری مشکلات فراوانی دارند که به‌ناچار باید با آنها کنار بیایید. 

– هنگ کردن نرم‌افزار

یکی از بارزترین مشکلات نرم‌افزارهای حسابداری هنگ کردن آن است، به‌طوری‌که شما قادر نیستید کار دیگری انجام دهید و عملیات خودتان را به پایان برسانید. اکنون فرض کنید روز شنبه است و برای شروع کار پشت میز کارتان در خانه هستید. برنامه حسابداری را باز می‌کنید و شروع به بررسی حساب‌ها می‌کنید. بعد از چند دقیقه کارکردن، سیستم نرم‌افزار به طور کامل هنگ می‌کند و نمی‌توانید کار دیگری انجام دهید.

– به‌روزرسانی نشدن نرم‌افزار

بعد از مدتی کارکردن با نرم‌افزارهای حسابداری، نیاز به امکانات بیشتر و کامل‌تری دارید؛ البته اگر تیم پشتیبانی به فکر آپدیت کردن نرم‌افزار باشد. اگر به‌روزرسانی برای سیستم نرم‌افزاری‌شان تهیه نکرده باشند پس شما باید این آرزو را با خود به گور ببرید چون هیچ کاری از دستتان برنمی‌آید و همیشه در جایگاهی که هستید درجا خواهید زد.

– کاربری سخت و دشوار

از مهم‌ترین مشکلات نرم‌افزارهای حسابداری پیچیدگی آن‌هاست. این امر باعث شده تا شرکت‌های ارائه‌کننده نرم‌افزار، ویدیو آموزشی و عکس منتشر کنند تا کار با این نرم‌افزارها را آموزش دهند. بعضی از نرم‌افزارهای حسابداری کسل کننده‌اند و پس از مدتی کارکردن با آنها خسته می‌شوید و دست از کار می‌کشید.

بهترین راه‌حل برای مشکلات دورکاری چیست؟

زمان آن رسیده که از شما بپرسم چرا از برنامه حسابداری تحت وب و حسابداری مالی تحت وب استفاده نمی‌کنید؟ بیشترین لطفی که می‌توانید در حق خودتان انجام دهید، استفاده از نرم افزار حسابداری دورکاری تحت وب است. بیشترین استفاده را در کمترین زمان ممکن داشته باشید و بدون استرس و نگرانی مشغول به کار شوید.

 

منبع:                                             https://www.hnovin.com/web-teleworking-accounting-software/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری هوشمند نوین

هوشمند نوین، از سال ۱۳۷۰ تاکنون به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و تخصصی در زمینه تولید نرم‌ افزار حسابداری فعالیت می‌کند. این شرکت با سابقه‌‌ای قریب به سه دهه فعالیت در زمینه تولید انواع نرم افزار حسابداری، درصدد بوده تا بتواند بخش وسیع و گسترده‌ای از نیازهای حسابداران، شرکت‌ها، ‌کسب‌و‌کارها و دیگر مشاغل را برطرف نماید. نرم افزارهای هوشمند‌ نوین، با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و با بکارگیری افراد متخصص و آگاه در حوزه ساخت نرم افزار، سعی دارد، بنای رشد و شکوفایی ‌کسب‌و‌کارها و رضایت مشتریان ارزشمند خود را جلب نماید. هوشمند نوین، نرم افزاری ساده و کاربرپسند در حوزه حسابداری و مدیریت مالی است و پاسخگوی نیازهای تمامی‌کسب‌وکارها اعم از کوچک، متوسط و بزرگ خواهد بود. نرم افزار‌های جامع حسابداری هوشمند نوین با حفظ انسجام و یکپارچگی در سیستم‌های اطلاعات، به کاربران خود این امکان را می‌دهد، تا امور مالی خود را به سادگی سامان دهی کنند و اطلاعات مربوط به خرید و فروش و سایر موارد حوزه مالی کسب وکار خود را مدیریت نمایند. نرم افزار حسابداری شرکتی، بازرگانی، تولیدی، فروشگاهی، پیمانکاری، صنعتی، خدماتی و همچنین نرم افزارهای مالی خزانه داری، انبارداری و حقوق و دستمزد، با بیش از چند ده هزار کاربر فعال، نمونه‌ای از راهکار مالی مطمئن و در عین حال بسیار ساده ای است که هوشمند نوین برای مدیریت و رونق کسب و کار شما ارائه نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش