اطلاعات تماس
 • 021440*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140002195122516361

بهترین باربری ها و وانت بار تهران

وانت بار و باربری تهران

کد: 140002195122516361

https://bit.ly/3be0I86

، (اخبار رسمی): یکی از مهم ترین خدمات که در هنگام حمل بار و اسباب کشی به ان نیاز دارید ماشین حمل بار و بسته بندی لوازم منزل است. این خدمات را می توانید از باربری ها و وانت بار های معتبر سطح شهر درخواست نمایید. ظریف بار وانت ، باربری دهکده و باربری امیرکبیر از بهترین باربری های تهران به شمار می روند.

وانت بار و باربری تهران
وانت بار و نیسان بار تهران | ظریف بار وانت

شرکت اتوبار امیر کبیر،باربری دهکده و وانت بار تهران، از خوشنام ترین شرکت های باربری در تهران می باشند.این باربری ها  آماده ارسال بهترین ماشین های حمل بار ، کارگران حرفه ای و آموزش دیده جهت انجام کلیه خدمات باربری و اسباب کشی از بسته بندی لوازم تا چیدن اثاثیه می باشند.

باربری تهران متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می دهد ، این باربری ها با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را در تهران به عنوان برترین باربری با قیمت باربری زیر نظر اتحادیه در خدمت شما در تمامی محدوده های استان تهران می باشد و بهترین سرویس دهی باربری را برای اسباب کشی شما ارسال خواهد کرد.

انجام کلیه خدمات اسباب کشی در باربری و وانت بار تهران

بسته بندی اثاثیه شما با کارتن های ضدضربه، سلفون، نایلون حبابدار و ... انجام میشود. بسته بندی مبلمان شما با سلفون انجام میشود که دچار خط و خش نشوند. همچنین ظروف شما ابتدا در روزنامه و سپس در داخل کارتن های محکم بسته بندی میشوند.

پس از بسته بندی اثاثیه شما توسط کارگران اثاث کشی حرفه ای جابه جا شده و در داخل کانتینر خاور اثاث کشی قرار داده میشوند. اثاثیه شما توسط کارگران با دقت تمام حمل میشود و تضین میشود که هیچ خسارتی متحمل نخواهید شد.

باربری تهران دارای انواع خاورهای اسیوزو و هیوندا بوده که کانتینر آنها مسقف بوده و مخصوص اثاث کشی طراحی شده است. رانندگان ماشین های باری باربری تهران بسیار با تجربه بوده و سابقه چندین سال باربری در تهران و باربری به شهرستان را دارند.

بسته بندی لوازم منزل

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که قصد جابجایی اثاثیه خود را دارند نحوه بسته بندی است.بسته بندی صحیح ازچند جهت حائز اهمیت است:

 • بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم منزل و اداره و شرکت ها بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.
 • بسته بندی صحیح و اصولی از وارد شدن خسارت در هنگام جابجایی جلوگیری میکند.
 • وقتی بسته بندی لوازم منزل به صورت حرفه ایی و استاندارد انجام شود جای کمتری می گیرد و در نتیجه از خودروهایی حمل بار کوچکتری استفاده می شود که تاثیر مستقیم در پائین آمدن هزینه بار می شود.
 •  وقتی وسایل منزل و شرکت ها خوب بسته بندی شده باشه بعد از یک اثاث کشی و داشتن خستگی ، دیگه نیازی به گشتن دنبال وسایل نیست و به راحتی می توان هر وسیله ایی را پیدا نمود.
 • بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه و بار ،سرعت بارگیری را بالا میبرد.

کارگر باربری

دیگر نگران جابجایی اثاث و وسایل خود نباشید،چون شرکت ما کارگر اسباب کشی وحتی کارگر خالی را برای شماعزیزان را در سریع ترین زمان میفرستد.وکار ها وجابجایی های شمارا بصورت مرتب، منظم ودر سریع ترین زمان انجام خواهند داد.همچینین کارگران ما با تمام وجود در تلاش اند تاوسایل شما عزیزان به بهترین نحو ممکنن بدون آسیب رسانی جابجا شود.

باربری امیرکبیر ،دهکده و ظریف بار وانت کل مناطق تهران رو ازغرب *شمال *شرق*وجنوب*تهران روتحت پوشش قرا میدهند.درسریع ترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

با کمک از خدمات این باربری ها بهترین اسباب کشی و حمل بار را تجربه خواهید کرد.

ماشین های حمل بار در باربری تهران

در انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید به این نکات توجه کنیم؟

 • به نوع بار و حجم بار  دقت بفرمایید: هر چه بار حجیم تر باشد به خودروی باربری بزرگتری برای حمل بار نیاز است. انتخاب وسیله نقلیه مناسب می تواند تعداد دفعات رفت و آمد شما را کمتر کند و در نتیجه اسباب کشی ارزان تری خواهید داشت.
 •  مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود
 •  باربری و حمل بار در تهران است یا برای شهرستان
 •  ساعت و زمان درنظر گرفته شده برای حمل بار
 • نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد: معمولا برای فاصله های دور از وسایل نقلیه باربری بزرگ (مانند خاور اسباب کشی) استفاده می شود. این خودروها مناسب باربری های بین شهری هستند و معمولا در شهرهای بزرگ با محدودیت های ترافیکی مواجه هستند. وسایل نقلیه سبک تر مناسب جا به جایی درون شهری اند.

وانت بار : 
برای حمل بارهای کوچک و سبک از این وسیله باربری استفاده می شود.وانت بار وسیله ای برای حمل بارهای کوچک با وزن کم می باشد.از این وسیله نمی توان برای حمل بار های صنعتی سنگین استفاده کرد.

خاور :
کامیونت هایی که دارای ظرفیت بین ۳ تن تا حداکثر ۶ تن هستند . که خاور مسقف اکثرا توسط اتوبار ها جهت حمل اثاثیه به کار گرفته می شوند.خاور نوعی کامیونت است که ظرفیت حمل بار آن نهایتا ۶ تن می باشد و نسبت به نیسان ظرفیت و گنجایش بیشتری دارد و برای مسافت های دور بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کامیون دو محور :
این نوع کامیون را اصطلاحا کامیون جفت می نامند و کامیون جفت ظرفیت حمل ۱۵ تن بار را دارد.کامیون دو محور که به آن کامیون جفت نیز می گویند ظرفیتی حدود ۱۵ تن دارد و بسیار مناسب برای حمل بار های سنگین می باشد.

این ها نمونه هایی از ماشین های حمل بار در بهترین باربری ها و وانت بار های تهران می باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ظریف بار وانت

ظریف بار وانت به عنوان یکی از برترین وانت بار های تهران شناخته شده است. برای استفاده از خدمات وانت بار تهران با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
 • 021440*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار