اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14000225513366094

Trend Micro: New Panda Stealer Targets Cryptocurrency Wallets

ترندمیکرو: حمله نسخه جدیدی از بدافزار پاندا به کیف پول های ارزهای دیجیتال

کد: 14000225513366094

https://bit.ly/3eONzoq

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت امنیتی ترندمیکرو خبر از نسخه جدیدی از بدافزار پاندا دزد ( Panda Stealer ) داد که کیف پول های ارزهای دیجیتال ( والت های ارزهای رمزنگاری ) را هدف گرفته و تلاش میکند تا ارزهای والت ها را سرقت کند.

ترندمیکرو: حمله نسخه جدیدی از بدافزار پاندا به کیف پول های ارزهای دیجیتال
کیف پول ارزهای دیجیتال در معرض هک شدن.

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، شرکت امنیتی ترندمیکرو ( از رهبران بازار امنیت و آنتی ویروس )، خبر از شناسایی نسخه جدیدی از بدافزار Panda Stealer داد که والت های ارز دیجیتال را هدف گرفته و والت کاربران را در معرض هک شدن قرار میدهد.

براساس گزارش ترندمیکرو، خلافکاران سایبری عمدتا برای توزیع این بدافزار از طریق ایمیلهای آلوده و هرزنامه اقدام کرده اند.

ارزهای دیجیتال و امنیت 

میلیون ها کاربر در جهان در حال حاضر در بازار خرید و فروش و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، دوج، شیبا، اترنیوم، کاردانو و دهها ارز دیجیتال دیگر فعال هستند و همین موضوع باعث شده تا توجه خلافکاران سایبری بیش از هر زمانی به سرقت ارزهای دیجیتال از کیف پول کاربران جلب شود.

هر چند همه کاربران شخصی و خانگی و شرکتها باید نسبت به رعایت اصول امنیتی توجه کنند، ولی اهمیت رعایت اصول امنیتی برای فعالان ارز دیجیتال و کاربران فعال در حوزه های مالی و بانکی بیشتر احساس می شود.

از جمله مهمترین اصول امنیتی میتوان به آپدیت مرتب نرم افزارها مخصوصآ سیستم عامل و مرورگرهای اینترنتی و استفاده از یک نسخه آنتی ویروس معتبر و باکیفیت و تهیه بکاپ مرتب اشاره کرد.

آنتی ویروس های ترندمیکرو و وبروت ( وب روت ) از گزینه های باکیفیت و مورد تایید بسیاری از بانکها و موسسات مالی بین المللی هستند که کاربران ایرانی نیز میتوانند آنها را از شرکت دورانتاش تهیه و استفاده کنند.

 

درباره دورانتاش 

شرکت دورانتاش، توزیع کننده پیشرو سرویس های امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس خانگی، شبکه و دیتاسنتر در ایران از سال 1385 شمسی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]