با هدف بالا بردن اطلاعات خریداران تلویزیون شهری انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت kianled 

کد: 140003135163016586

https://bit.ly/3vg0eWB

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید kianled  از  1400/3/5 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت kianled 
kian led

به گزارش روابط عمومی kianled عضو رسمی اتحادیه و گرید 1 اصناف، وبسایت این شرکت فعال در تولید و فروش تلویزیون شهری outdoor & indoor از تاریخ 1400/3/5 بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.kianled.ir در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت. 

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های اموزشی و اطلاعات مورد نیاز قبل از خرید به فهرست وبسایت اضافه و تماس مستقیم با ما و عضویت  برای مخاطبان میسر شده است.
کیانی صابر مدیرعامل kianled با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و خریداران  و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: بالا بردن اطلاعات خریداران تلویزیون شهری
او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال ایجاد سهولت خرید برای متقاضیان هستیم.

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با عقد قرار داد با چند کارخانه معتبر ساخت قطعات تلویزیون شهری، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وارد کننده و تولید کننده انواع تلویزیون شهری فضای باز و داخل سالن

تلویزیونهای LED غول پیکر و یا به عبارتی تلویزیون شهری ال ای دی قابلیت نمایش فیلم و عکس با کلیه فرمت های تصویر اعم از jpg, gif, tiff, mpeg, vob, flv و غیره را دارا می باشند. این مدل از تلویزیون شهری کیان ال ای دی که اصطلاحاً به تابلوهای ” فول کالر ” (LED OUTDOOR FULL COLOR DISPLAY ) معروف هستند با ترکیبی از ال-ای-دی های آبی , سبز و قرمز امکان نمایش بیش از 1۶/8 میلیون رنگ را فراهم میکنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی