اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140004135311316672

بلاگری چیه و چجوری با بلاگری میتونیم فروش پیج رو چندین برابر کنیم؟

کد: 140004135311316672

https://bit.ly/3hyVB4P

، تهران , (اخبار رسمی): این سوالیه که توی وبینار بلاگری پیشرفته که روز یک‌شنبه ۲۰ تیر ساعت ۱۹ رو برگزار می‌کنم کامل جواب میدم و در مورد ترفندهای پیشرفته بلاگری برای افزایش فروش پیج صحبت می کنم. برای ثبت‌نام در این وبینار با ۹۰٪ تخفیف یعنی فقط ۹ هزار تومان، اینجا کلیک کنی. https://farajiacademy.com/blogger-webinar/

بلاگری چیه و چجوری با بلاگری میتونیم فروش پیج رو چندین برابر کنیم؟
بلاگری چیه و چجوری با بلاگری میتونیم فروش پیج رو چندین برابر کنیم؟

ثبت نام در وبینار بلاگری پیشرفته

ارتباط اصلی در مورد بلاگری و فروش چیه؟

برای اینکه شخصی از شما چیزی بخره نیاز است که در اون شخص برای خرید از شما چندین المان شکل بگیره که بعد اون شخص خودش رو راضی کنه از شما خرید کنه.

این سه تا المان چیه؟

توجه: یعنی شما باید بتونید توجه اون شخص رو بخودتون و محصولتون جلب کنید.

علاقه: شما باید دقیقا متناسب با علایق هر فرد، محصولتون رو به یک شکل متفاوت به اون فرد معرفی کنید تا نسبت به محصول شما علاقه مند بشه.

اعتماد: افراد وقتی از شما خرید می کنند که این اطمینان رو بهشون بدید که شما محصولتون بهترینه و قیمت مناسبی هم داره. 

فک کنم کاملا با توجه به تعریف بلاگری  و این سه تا المان خودتان متوجه شدید چرا باید برای فروش بلاگری کرد. بله کاملا درست است، بلاگری باعث می شود شما نظر مخاطب هارو به خوبی جلب کنید و برای اینکه وقت زیادی برای مخاطب هاتون می گذارید کم کم متوجه می شوید به چه چیزی علاقه دارند و چطور یک محصول را به آنها معرفی کنید که باعث شود خیلی سریع از شما خرید کنند پس شما در فروش محصولتان به مخاطب خیلی کار راحت تری نسبت به زمانی دارید که هیچ شناختی از آنها ندارید. 

چطور یک بلاگر حرفه ای شوم؟

اگر بلاگری را یک درخت در نظر بگیریم تمام فعالیت ها از تولید محتوا، استوری و پست و … فقط شاخه و برگ های درخت بلاگری هستند. آیا فقط با توجه به شاخه ها و برگ های یک درخت کافیه تا یک میوه خیلی خوب برداشت کنیم؟ مطمعنن خیر، چون تا وقتی از ریشه و رسیدگی به ریشه درخت غافل باشیم هرچند به شاخ و برگه ها هم خوب رسیده باشیم باز هم اون برداشت خوب هیچ وقت اتفاق نمی افته. وقتی میتونیم برداشت خیلی عالی داشته بباشیم که از ریشه های درخت غافل نشیم.
حالا ریشه درخت بلاگری چیه؟
خودشناسی و مشتری شناسی دوتا از مهمترین موضوعات در بلاگری است که خیلی از بلاگر ها اصلا به آن ها توجه نمی کنند برای همین خیلی ها همیشه فقط یک بلاگر معمولی باقی میمونن و نمیتونن تبدیل به یک بلاگر حرفه ای بشن.
من در وبینار آنلاین بلاگر پیشرفته میخواهم در مورد خودشناسی و مشتری شناسی و چرا شناخت این دو اینقدر در بلاگری  مهم هستند، صحبت کنم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی فرجی

برگزاری دوره های آموزش اینستاگرام برای فروش در اینستاگرام و رسیدن به درآمدهای بالا از اینستاگرام

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]