اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140005025341414341

نرم افزار حسابداری هوشمند نوین

بهترین نرم افزار حسابداری ارزی و چند ارزی

کد: 140005025341414341

https://bit.ly/3y2chZF

، تهران , (اخبار رسمی): بهترین نرم افزار حسابداری ارزی (چند ارزی) چه خصوصیات و ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ بهترین نرم افزار حسابداری چند ارزی دارای این قابلیت است که به صاحبان کسب و کارهای تجاری کوچک و بزرگ کمک می‌کند تا در معاملات اقتصادی و بازرگانی خود بتوانند به تبدیل ارز و حسابداری چند ارزی اقدام نمایند.

بهترین نرم افزار حسابداری ارزی و چند ارزی
نرم افزار حسابداری ارزی و چند ارزی هوشمند نوین

نرم افزار حسابداری چند ارزی هوشمند نوین می‌تواند برای شرکت‌هایی که با چند ارز متفاوت معامله می‌کنند به کار رود و در تعامل نرخ ارز و تبدیل آن‌ها به یکدیگر، به آن‌ها کمک کند.

در حقیقت می‌توان گفت حسابداری ارزی، نوعی اصطلاح است که ارز مورد استفاده در یک بنگاه اقتصادی را برای ثبت معاملات و صورت‌های مالی آن بنگاه، تعریف می‌کند. این نوع ارز، می‌تواند از پولی که به طور معمول در آن شرکت، رد و بدل می‌شود و معاملات بر اساس آن، صورت می‌گیرد متفاوت باشد.

نرم افزار حسابداری ارزی برای چه مشاغلی مناسب است؟

همان‌طور که می‌دانیم با رشد علم و تکنولوژی و هم‌چنین رشد ارتباطات برون مرزی و بین المللی، بعضی از شرکت‌های تجاری، مبادلات خود را گسترده کرده‌اند. این دسته از افراد، برای انجام بهتر فعالیت‌های مالی خود، نیازمند به کارگیری نرم افزارهای حسابداری بین‌المللی و نرم افزار حسابداری چندارزی هستند.

تبادل چندین ارز با استفاده از نرم افزار حسابداری ارزی

بعضی از شرکت‌های بین المللی، کالاها و یا محصولات و خدمات خود را از عرضه کنندگان خارجی، دریافت می‌کنند و یا کالای تجاری خود را در بازارهای برون مرزی و خارج از کشور، به فروش می‌رسانند. در این مواقع می‌توان گفت این شرکت‌ها جریان نقدی را به ارزهای خارجی، ایجاد می‌کنند. بنابراین اینگونه از کسب و کارها برای گزارش‌دهی بدهی و مطالبات خود در صورت‌های مالی، لازم است یا از یک نرم افزار حسابداری بازرگانی که به ماژول چند ارزی مجهز است، استفاده کنند.

ویژگی‌های نرم افزار حسابداری ارزی هوشمند نوین

استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری ارزی در شرایطی که نرخ ارز به صورت دائمی در نوسان است و این عامل نیز موجب می‌شود تا تغییراتی در میزان بدهی‌ها و مطالبات یک شرکت تجاری، ایجاد شود؛ به صاحبان کسب و کارها کمک می‌کند تا صورت‌های مالی خود را به سادگی سرو سامان دهند.

  • محاسبه تسعیر نرخ ارز

با استفاده از نرم افزار حسابداری چند ارزی، امکان محاسبه تسعیر نرخ ارز و هم‌چنین ثبت آن با دقت بسیار بالا وجود دارد تا از این طریق، صاحبان کسب و کارهای اقتصادی بین المللی بتوانند نوسانات ارز را به طور دقیق، مورد محاسبه و ارزیابی قرار دهند. یکی از مشخصات اساسی نرم افزار ارزی هوشمند نوین این است که از طریق به کارگیری این سیستم، امکان معرفی ارز پایه وجود دارد. 

  • معرفی و ثبت همزمان چند ارز

سیستم نرم افزاری هوشمندنوین به نحوی طراحی شده که از طریق کاربرد آن، امکان معرفی چند ارز و یا سند چند ارزی، به صورت نامحدود وجود دارد. از طریق این سیستم نرم افزاری، هم‌چنین می‌توان اسناد مالی را به صورت ارزی و ریالی و به طور همزمان، ثبت نمود.

  • امکان چاپ فاکتورها و پیش فاکتورها

با استفاده از این سیستم نرم افزاری حسابداری، صاحبان مشاغل تجاری به این امکان دست می‌یابند که فرم‌های خرید و سفارش خرید شرکت خود را چاپ کنند و یا فرم‌های برگشت از خرید، پیش فاکتورها، فروش و برگشت از فروش و سفارش مشتریان خود را به صورت ریالی و ارزی، ثبت و چاپ نمایند.

  • گزارشگیری دقیق ارزی از روند خرید و فروش

اگر حسابداری برای مشاغل خود را بر عهده دارید،‌ می‌دانید که هنگام کار با چندین ارز، گزارشگیری چقدر پیچیده و در عین حال مهم است. با حذف مراحل دستی فاکتورینگ ارزهای مختلف، در زمان صرفه‌جویی‌ می‌شود و شفافیت به حداکثر‌ می‌رسد همچنین‌ می‌توانید با مشاهده گزارش‌های موجود در هر برهه از زمان، سود و زیان حاصل از خرید و فروش خود را مشاهده و بررسی کنید.

  • نقل و انتقالات بانکی

قابلیت مهم دیگر برنامه حسابداری ارزی، توانایی انجام نقل و انتقالات بانکی بین حساب‌‌های دارای ارزهای مختلف است. وارد کردن مبلغ به یک ارز جدید که انتقال داده‌اید و مبلغ آن به ارز خارجی که به آن تبدیل شده است، به سیستم امکان‌ می‌دهد بدون نیاز به ورودی اضافی، مبلغی را که در حساب مابه‌التفاوت ارز ثبت‌می‌کند، تعیین کند.

  • پیگیری هزینه‌های حاصل از تبادلات ارزی

با استفاده از نرم افزار حسابداری ارز،‌ می‌توانید هزینه واقعی کالاها و موجودی آن‌‌ها را با نرخ ارز فعلی و زمان خرید داشته باشید. این نرم افزار محاسبات ارزی را در مورد هر هزینه در هنگام خرید و فروش تا انتهای کار با محصول ثبت می‌کند. هزینه‌هایی چون حمل ونقل، گمرک، انبارداری، مالیات و قیمت و … از این دسته هستند.

  • ارزهای مختلف را به سادگی مدیریت کنید

شرکت‌هایی که در حوزه بازرگانی و بین‌المللی به تجارت مشغولند و عمده کار آنها صادرات و واردات است عموما با ارزهای زیادی روبرو هستند زیرا فروشندگان و مشتریان آنها از کشورهای مختلف آمده‌اند و اکثر مبادلات مالی آنها با ارزهای مختلف است. اگر شما بتوانید به سادگی با استفاده از نرم افزارهای حسابداری چند ارزی، ارزهای مختلف را به ارز رایج کشور خود تبدیل کنید قطعا سرعت و دقت بیشتری در عملیات مالی خود خواهید داشت.

مرجع: سایت هوشمند نوین

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری هوشمند نوین

هوشمند نوین، از سال ۱۳۷۰ تاکنون به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و تخصصی در زمینه تولید نرم‌ افزار حسابداری فعالیت می‌کند. این شرکت با سابقه‌‌ای قریب به سه دهه فعالیت در زمینه تولید انواع نرم افزار حسابداری، درصدد بوده تا بتواند بخش وسیع و گسترده‌ای از نیازهای حسابداران، شرکت‌ها، ‌کسب‌و‌کارها و دیگر مشاغل را برطرف نماید. نرم افزارهای هوشمند‌ نوین، با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و با بکارگیری افراد متخصص و آگاه در حوزه ساخت نرم افزار، سعی دارد، بنای رشد و شکوفایی ‌کسب‌و‌کارها و رضایت مشتریان ارزشمند خود را جلب نماید. هوشمند نوین، نرم افزاری ساده و کاربرپسند در حوزه حسابداری و مدیریت مالی است و پاسخگوی نیازهای تمامی‌کسب‌وکارها اعم از کوچک، متوسط و بزرگ خواهد بود. نرم افزار‌های جامع حسابداری هوشمند نوین با حفظ انسجام و یکپارچگی در سیستم‌های اطلاعات، به کاربران خود این امکان را می‌دهد، تا امور مالی خود را به سادگی سامان دهی کنند و اطلاعات مربوط به خرید و فروش و سایر موارد حوزه مالی کسب وکار خود را مدیریت نمایند. نرم افزار حسابداری شرکتی، بازرگانی، تولیدی، فروشگاهی، پیمانکاری، صنعتی، خدماتی و همچنین نرم افزارهای مالی خزانه داری، انبارداری و حقوق و دستمزد، با بیش از چند ده هزار کاربر فعال، نمونه‌ای از راهکار مالی مطمئن و در عین حال بسیار ساده ای است که هوشمند نوین برای مدیریت و رونق کسب و کار شما ارائه نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]