اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14000708545577871

یک آزمون هدیه، با 90 درصد تخفیف ویژه برای داوطلبان آمادگی آزمون کارشناسی رسمی

سرا آزمون آزمایشی کارشناسی رسمی با سوالات تالیفی هدیه می‌دهد

کد: 14000708545577871

https://bit.ly/3D6UJNY

، تهران , (اخبار رسمی): سرا روز 16 مهرماه یک آزمون آزمایشی با سوالات تالیفی و استاندارد را با حداقل هزینه برگزار می‌کند تا تمامی داوطلبان، امکان ارزیابی دانش خود، پیش از آزمون اصلی را داشته باشند.

سرا آزمون آزمایشی کارشناسی رسمی با سوالات تالیفی هدیه می‌دهد.
آزمون آزمایشی کارشناسی رسمی هدیه سرا

سـرا در روزهای پایانی باقی مانده تا آزمون کارشناسی رسمی رشته راه و ساختمان، علاوه بر پکیج‌های آزمون آزمایشی خود، یک آزمون جامع هدیه برای تمامی داوطلبان آزمون کارشناسی رسمی طراحی کرده است.

سوالات این آزمون تالیفی بوده و توسط برجسته‌ترین اساتید کارشناسی رسمی سرا طراحی شده است. در این آزمون سعی شده تا سوالات نزدیک به فضای آزمون اصلی (متشکل از سه سطح ساده، متوسط و سخت) باشد تا نتایج آزمون به شرایط واقعی نزدیک‌تر باشد.

آزمون هدیه کارشناسی رسمی، روز 16مهر ماه به صورت آنـلایـن در سراسر کشور برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند برنامه جمع‌بندی نهایی خود را بر اساس این تاریخ تنظیم نمایند تا از این فرصت ویژه برخوردار شوند.

شهریه ثبت‌نام آزمـون، تنها 29 هزار تومان است که می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت‌نام نمایید:

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش