کد: 140007135461812969

با هدف تکمیل خدمات و پخش قطعات شیائومی انجام شد:

ارتقا و بهینه سازی سایت فروشگاه می فیکس پارت

کد: 140007135461812969

https://bit.ly/3AkFhvY

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید فروشگاه می فیکس پارت  از  1400/6/1 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت فروشگاه می فیکس پارت
فروشگاه می فیکس پارت

تامین، واردات و پخش قطعات شیائومی علاالدین و تعمیر تخصصی انواع گوشی های خراب را از فروشگاه می فیکس پارت بخواهید

به گزارش روابط عمومی فروشگاه می فیکس پارت؛ وبسایت این مجموعه فعال در حوزه‌ی واردات و پخش قطعات شیائومی، قطعات شیائومی علاالدین و همچنین تعمیر تخصصی شیائومی، تعمیر فوری شیائومی و تعمیر گوشی شیائومی از تاریخ 1400/6/1 بروز رسانی شده است و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس https://mifixpart.com در دسترس کاربران و علاقه‌مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه‌ی وبسایت، بخش‌های قطعات شیائومی، فطعات روکاری شیائومی، خرید گوشی های خراب و کار کرده، تعمیر فوری، جشنواره تخفیفات، و قطعات شیائومی، فطعات روکاری شیائومی، خرید گوشی های خراب و کار کرده، تعمیر فوری، جشنواره تخفیفات، به فهرست وبسایت اضافه شده است.

اخذ نماد اعتماد ملی (اینماد) و اخذ نماد ملی ثبت (رسانه دیجیتال) از دیگر اقدامات مهم در سایت می باشد.

مدیر فروشگاه می فیکس پارت با اعلام این خبر گفت: به روز رسانی مرتب وب‌سایت با لیست قطعات جدید، خدمات جدید، تسریع در دسترسی، پس از این به روز رسانی مد نظر است.

او همچنین افزود: فروشگاه می فیکس پارت وب سایت فعال در حوزه واردات و پخش قطعات گوشی شیائومی، قطعات شیائومی علاالدین و همچنین تعمیر تخصصی شیائومی است و پس از این به روزرسانی به دنبال ارائه‌یمقالات مفید و کاربردی در وبلاگ در سایت هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بقیمت

سایت درج آگهی رایگان “بقیمت” با هدف معرفی فروشگاه ها، کالاهای نو و دست دوم، صاحبان مشاغل وکالا، صاحبان برند، وارد کنندگان، ارائه کنندگان خدمات ورونق خرید و فروش راه اندازی گردید. شعار ما “بقیمت بخرید، بقیمت بفروشید” بوده و کلیه خریداران و فروشندگان میتوانند با مقایسه قیمت ها، کیفیت، خدمات پس از فروش، مشاهده دیدگاهها و نظر سایرین، نسبت به انجام معامله مناسب اقدام نمایند. با درجآگهی با سرعتی باور نکردنی، توسط ده ها هزار نفر دیده شوید. فروش های انفجاری حاصل رفتار حرفه ای و هوشمندانه است. این سایت فضا و ابزار زیبا و کارآمد برای حضور پرقدرت شما برای معرفی فروشگاه ، کالاهای موجود، تخفیف ها، حراجی ها، خدمات و ….. تدارک دیده است. فروشندگان کالاها میتوانند با شناسایی صاحبان کالا نسبت به خرید و فروش مناسب اقدام نمایند. واردکنندگان، برندها و صاحبان کالا و خدمات میتوانند با معرفی خود و کالا از فروش بیشتری برخوردار باشند. سایت “بقیمت” با استقبال از پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات مخاطبین، اقدام به بهینه سازی و رونق فضای کسب و کار خواهد نمود.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | رسانه‌ها