اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008025491517280

اهمیت استفاده از بادی برای نوزادان

کد: 140008025491517280

https://bit.ly/3Edr0U7

، (اخبار رسمی): لباس بادی  یکی از پرمصرف ترین و کاربردی ترین لباس برای نوزادان و کودکان است. بادی‌ ها بدین گونه طراحی شده اند که در قسمت زیر فاق به وسیله دکمه یا چسب بسته می‌شوند و در قسمت بالا تنه دکمه دار یا بدون دکمه می باشد و در سه مدل آستین کوتاه، بلند، حلقه‌ای یا بندی موجود هستند.

اهمیت استفاده از بادی برای نوزادان
خرید بادی نوزاد

از قدیم مادربزرگ ها و مادران ،بچه ها را درون قنداق می پیچیدند و حسابی بدن نوزاد را سفت نگه می داشتند، ولی ،‌اروپایی ها که به دنبال کلاس و زیبایی بودند با قنداق پیچ کردن کودک موافق نبودند ، لباسی را طراحی کردند که مانند قنداق عمل کند اما جا برای دست و پا زدن کودک باشد! با افزایش تجربه،‌ قنداق ها به شکلی امروزی تر درآمدند و بادی به عنوان لباسی برای استراحت نوزاد طراحی شد هرچند که با تغییر زمان بادی نیز تغییر مدل پیدا کرد و کاربری اش به کلی تغییر کرد.

اهمیت استفاده از بادی برای نوزادان

زمانیکه والدین، نوزاد را در آغوش میگیرند لباس بادی در تن نوزاد بالا نمیرود و شکم و پهلوی کودک را به خوبی پوشش میدهد و گرمای مطبوعی را ایجاد میکند که همین امر از مریض شدن کودک جلوگیری میکند.و به همین دلیل برای فصول پاییز و زمستان بسیار مناسب است. نکته بسیار مهمی که پزشکان به آن تاکید دارند این است که لباس نوزاد را مناسب فصل انتخاب کنید.

لباس نوزاد باید یک لایه از لباسی که شما می‌پوشید، بیشتر باشد. یعنی  نوزاد به یک زیرپوش و یک پیراهن نیاز دارد و اگر هوا طوری است که خودتان چیزی روی پیراهن به تن کرده‌اید، بهتر است یک لایه بیشتر از آن به نوزاد بپوشانید.که بادی به عنوان زیرپوش انتخاب بسیار مناسبی است.

بادی‌هایی موجود میباشد که با چند دکمه در زیر فاق کودک باز و بسته می‌شود. این ویژگی پوشیدن و درآوردن بادی را راحت‌تر کرده است.

همچنین بادی های جلو دکمه دارنیز از اهمیت بالایی برخوردار است و آنهم راحت تعویض کردن  لباس نوزاد است .تعویض لباس نوزاد تا زمانی که توانایی نشستن ندارد بسیار سخت و دشوار است چون تعویض لباس کودک باید به صورت خوابیده انجام شود و بادی های جلو دکمه دار به کمک مادر آمده وبسیار راحت و بدون بلند کردن نوزاد می توان لباس نوزاد را پوشاند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

سلامت و زیبایی | مد و لباس