اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140008245524316553

دریافت ضمانت نامه با شرایط تسهیل شده و با هزینه کمتر

50% تخفیف در هزینه های صدور ضمانت‌‌نامه برای شرکت‌های فناور و دانش بنیان

کد: 140008245524316553

https://bit.ly/3qIGVXi

، تهران , (اخبار رسمی): کسب وکارهای فناورانه در مسیر توسعه، با فراز و نشیب های بسیاری مواجهند. دارایی اصلی این کسب وکارها، دانش فنی است و عدم شناخت کافی بانکها، دریافت خدمات مالی را برای این کسب و‌کارها مشکل کرده است. پس این شرکتها باید به کجا مراجعه کنند و نهاد مالی مناسب برای ارزیابی و ارائه خدمات مالی به آنها کدام است؟

50% تخفیف در هزینه های صدور ضمانت‌‌نامه برای شرکت‌های فناور و دانش بنیان
صندوق توسعه فناوری ایرانیان به شرکت های دانش بنیان و فناور برای دریافت ضمانت نامه تخفیف می دهد

صندوق ایرانیان به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس خود، علاوه بر تخفیف 50درصدی در ودیعه نقدی ، تا 50% نیز تخفیف در کارمزد صدور ضمانت‌نامه‌ها در نظر گرفته است

کسب وکارهای فناورانه در مسیر توسعه، با فراز و نشیب های بسیاری مواجهند. دارایی اصلی این کسب و کارها، دانش فنی است و لذا عدم شناخت کافی بانک ها، دریافت خدمات مالی (وام و ضمانت نامه) را برای این کسب و‌کارها با مشکلاتی همراه کرده است. در نتیجه، داشتن درک درست از این کسب و‌کارها لازمه هر گونه حمایت و پشتیبانی برای فعالیت آنها است. حمایتی که نه با وام‏های ارزان‌قیمت حاصل می‎شود و نه با خدمات بانکی.

در این رابطه صندوق های پژوهش و فناوری ذیل برنامه سوم توسعه و با هدف ارائه خدمات مالی به شرکت‏های دانش‏بنیان شکل گرفته‌اند. در میان آن ها «صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی توسعه فناوری ایرانیان» از سال 1390 شروع به فعالیت کرده و تاکنون نزدیک به 2000 میلیارد تومان انواع خدمات مالی به شرکتهای فناور و دانش بنیان ارائه نموده است.

دکتر سعید شجاعی، مدیرعامل صندوق ایرانیان که در رشته مدیریت کارآفرینی (دانشگاه تهران) فارغ‌التحصیل شده است، با اتکا به تجربه و تحصیلات در همین حوزه، تلاش کرده است تا خدمات مورد نیاز شرکت ‏های دانش‎بنیان را در شرایط واقعی اقتصادی و البته با شرایط تسهیل شده در اختیار ایشان قرار دهد. از جمله این خدمات، صدور ضمانت­نامه­ است که صندوق ایرانیان این خدمت را با ارائه 50% تخفیف (در مقایسه با بانک‌ها و دیگر صندوق‌ها) ارائه می ­دهد.

خدمات صندوق توسعه فناوری ایرانیان در یک نگاه

1. صدور انواع ضمانت نامه با شرایط تسهیل شده

صندوق توسعه فناوری ایرانیان برای رفع بروکراسی طولانی و پیچیده بانک ها، دریافت ضمانت نامه را برای شرکت­ های دانش بنیان و فناور، راحت و هموار کرده است.

این صندوق برخلاف بانک ‏ها، ابتدا توان فنی و سپس صورت های مالی شرکت ­ها را ملاک ارزیابی و اعتبارسنجی قرار می‌دهد و بر اساس آن، حد اعتباری شرکت را مشخص می­کند و لذا شرکت ها تنها با یکبار امضا قرارداد و صرفا ارائه چک به عنوان تضمین، می توانند به دفعات و صرفا با درخواست کتبی، انواع ضمانت‌نامه را تا سقف حد اعتباریشان دریافت کنند.

همچنین به منظور تسریع در روند اعتبارسنجی ، شرکت ها می توانند با ارسال مدارک اولیه از طریق سایت صندوق، درکمتر از 24 ساعت از حد اعتباری اولیه خود باخبر شده و بر اساس آن اقدام به تشکیل پرونده نمایند.

هم تخفیف در ودیعه و هم تخفیف‌ویژه در کارمزد صدور ضمانت‌نامه ها

یکی از مشکلات شرکت ها در دریافت ضمانت‌نامه از بانک ها، هزینه هایی است که باید در قبال آن پرداخت کنند؛ لذا صندوق ایرانیان به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس خود، علاوه بر تخفیف 50 درصدی که قبلا در دریافت ودیعه نقدی در نظر می­گرفت، تا 50% نیز تخفیف در کارمزد صدور ضمانت‌نامه‌ها در نظر گرفته است تا مشتریان برای دریافت ضمانت‌نامه هزینه کمتری متحمل شوند.

2. ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان

صندوق توسعه فناوری ایرانیان به منظور رفع مشکل نقدینگی شرکت ها آمادگی دارد در قالب عقود مبادله‏ای و مشارکتی نسبت به تامین مالی شرکت های فناور و دانش بنیان اقدام نماید.

 این صندوق تاکنون بیش از 400 میلیارد تومان تسهیلات در اختیار شرکت های فناور قرار داده است و بخشی از این تسهیلات نیز در قالب مدیریت وجوه اداره شده بوده است. لذا کارفرمایان فعال در حوزه علم و فناوری می­توانند عاملیت اجرایی وجوه خود را به صندوق بسپارند.

شرکت‌های متقاضی می توانند برای تعیین حد اعتباری اولیه، تشکیل پرونده و نیز درخواست هر یک از خدمات صندوق، به صورت غیرحضوری به وب سایت صندوق به نشانیirtechfund.com  و یا به صورت حضوری به دفتر صندوق ایرانیان به نشانی تهران، اتوبان شهید همت غرب، کندرو شهید باکری، خروجی شهران، کوچه لاله، پلاک ۲۷ مراجعه نمایند.

این صندوق در ساعات اداری از طریق شماره تلفن  02145712000 و در خارج از ساعات اداری از طریق نشانی پست الکترونیک صندوق ([email protected]) پاسخگوی مشتریان و مراجعین خواهد بود.

همچنین می توانید به صفحه اطلاع رسانی این صندوق در شبکه اینستاگرام به نشانی irtechfund@ مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صندوق توسعه­ فناوری ایرانیان

ماموریت صندوق توسعه فناوری ایرانیان، ارائه خدمات مالی و مشاوره ­ای به شرکت ­های دانش ­بنیان، فناور و نهادهای کارفرمایی مرتبط است. صدور انواع ضمانت ­نامه، کارگزاری منابع مالی و وجوه اداره ­شده، ارائه تسهیلات در قالب عقود اسلامی، مشارکت خطرپذیر در طرح‌های دانش­ بنیان و ارائه انواع خدمات مشاوره ­ای، از جمله خدمات صندوق است. ما فرایند دریافت خدمات مالی و صدور ضمانت نامه را برای شرکت های دانش بنیان و فناور تسهیل و در طرح های نوآورانه مشارکت و سرمایه گذاری می کنیم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]