اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011075663316707

سایه ویروس کرونا

اقبال دوباره یکبارمصرف ها در سایه ویروس کرونا

کد: 140011075663316707

https://bit.ly/3IKii20

، شهریار , (اخبار رسمی): دانشمندان پیش‌بینی کرده‌اند که این ویروس می‌تواند تا ۹ روز بر روی سطوح زنده بماند و این شرکت همچنین اعلام کرده است که فرایند تمیز کردن را برای همه فروشگاه‌ها در نظر دارد. همچنین به کارکنانش برای این کار اضافه‌کاری نیز می‌دهد.

اقبال دوباره یکبارمصرف ها در سایه ویروس کرونا
اقبال دوباره یکبارمصرف ها در سایه ویروس کرونا

اقبال دوباره یکبارمصرف ها در سایه ویروس کرونا استارباکس اعلام کرده است که به صورت موقت استفاده از لیوان‌های شخصی را با توجه به شیوع ویروس کرونا متوقف کرده است.

اقبال دوباره یکبارمصرف ها در سایه ویروس کرونا استارباکس اعلام کرده است که به صورت موقت استفاده از لیوان‌های شخصی را با توجه به شیوع ویروس کرونا متوقف کرده است. به این ترتیب تمام نوشیدنی‌های این کافی‌شاپ در امریکا و کانادا تا اطلاع ثانوی در لیوان‌های یک بار مصرف عرضه خواهد شد.

این اطلاعیه روز گذشته توسط Rossann Williams مدیر اجرایی استارباکس در امریکا و کانادا اعلام شد و بر دو اولویت تاکید داشت: توجه به سلامت مشتریان و شرکا و همچنین حمایت از مقامات محلی در حوزه بهداشت و رهبران دولت‌ها در تلاش برای جلوگیری از شیوع این ویروس.

فروشگاه‌های استارباکس اغلب از مشتریان خود درخواست می‌کردند که پیش از آن که لیوان خود را برای پر کردن تحویل دهند، در آن را باز کنند، چرا که ممکن بود باکتری‌های روی در که از دهان منتقل شده، خطرناک باشد. اما در این راهبرد جدید تصمیم بر آن است که به صورت کلی استفاده از این لیوان‌ها با هدف کاهش خطر انتقال بیماری میان مشتریان و کارکنان حذف شود.

اقدامات بیشتر استارباکس

دانشمندان پیش‌بینی کرده‌اند که این ویروس می‌تواند تا ۹ روز بر روی سطوح زنده بماند و این شرکت همچنین اعلام کرده است که فرایند تمیز کردن را برای همه فروشگاه‌ها در نظر دارد. همچنین به کارکنانش برای این کار اضافه‌کاری نیز می‌دهد.

استارباکس همچنین یک تخفیف ۱۰ سنتی برای همه نوشیدنی‌هایی قرار داده است که در لیوان یک بار مصرف سرو می‌شوند. لیوان‌های یک بار مصرف در چند سال اخیر کمتر مورد استقبال بودند چرا که مصرف‌کنندگان به نسبت آگاهی بیشتری پیرامون ضایعات کسب کرده‌ بودند.

با این حال استفاده از لیوان شخصی تنها در خرید حدود ۵% از قهوه‌های بیرون‌بر مورد استفاده قرار می‌گیرد و در نتیجه به واسطه شیوع کرونا تنها بخش کوچکی از مشتریان مجبورند در خرید قهوه بیرون‌بر به راه‌حل‌هایی متوسل شوند که به گمان آنها دوستدار محیط زیست نیستند

در همین ضمینه شرکت برتر کاپ در راستای حمایت از کادر درمان و همکاری با مردم و هموطنان گرامی اقدام به تولید لیوان های یکبار مصرف با کیفیت بالا و مواد اولیه مرقوب نموده وبا قیمت بسیار مناسب در اخیار شما قرار میدهد

پیشنهاد میکنیم حالا که کرونای با ز هم در پیک کسترش قرار گرفته سوِئه اومیکرون شروع به کسترش وانتشار کرده مراقب خود باشید وبیشتر به نکات ایمنی و سلامت توجه کنید

همواه تعدادی لیوان یکبار مصرف به همراه خود داشته باشید و از انها برای صرف نوشیدنی های خود استفاده کنید و البته بعد از هربار مصرف لیوان ها را در سطل های زباله مناسب قرار دهید .

Leave a 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

cpardaz

ما برای بهتر شدن تلاش میکنیم خدمات طراحی وب سایت به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش