اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011115673817604

نماشویی با طناب چیست؟

نماشویی با طناب چیست و چه مزایایی برای نمای ساختمان دارد؟

کد: 140011115673817604

https://bit.ly/3rsoKoC

، (اخبار رسمی): همه چیز درباره نحوه اجرای نماشویی ساختمان با طناب بدون نیاز به بستن داربست و برسی مزایای اجرای نماشویی با طناب +توصیف عوامل موثر در تعیین قیمت.

نماشویی با طناب چیست و چه مزایایی برای نمای ساختمان دارد؟
نماشویی با طناب

نماشویی با طناب (راپل) در حال حاضر به منزله عمده ترین روش در حیطه شستشوی نمای سازه مورد توجه است که دربردارنده اقداماتی برای بهینه سازی وقت و هزینه ها می باشد. این روش با توجه تعریف عبارت است از فاکتور هایی مانند بالا بردن میزان دسترسی به نمای سازه، تسریع فرایند شستشو و پایین آمدن هزینه های اضافی است. با ورود راپل (طناب) صنعت شستشوی نمای ساز دستخوش تغییرات بزرگی شد که امروزه به صورت چشمگیری بر اهمیت آن افزوده شده است.

نماشویی با طناب در حقیقت از ورزش کوهنوردی نشات گرفته است و متخصصان را وادار می سازد بدون هیچ نگرانی در هر بلندی و ارتفاعی در مدت زمان زیادی مشغول به کار شوند. خدمات مربوط به شستشوی نمای سازه به دو شیوه قابل اخذ است. روش اول شستشوی نما با داربست بوده که در قدیم هم خیلی مرسوم بوده است در این روش همه مراحل و مبادرات برای شستن و تمیز نمودن آلودگی های نما روی داربست صورت می گیرد.

شستشوی نمای سازه با طناب و بدون داربست روش دومی است که در این حیطه مورد توجه واقع شده است و به علت امتیازات بسیاری که برای صاحب کار دارد درخواست بیشتری دارد. این شیوه از آغاز دهه ۸۰ در موسسات بکار برده شد و خیلی سریع توانست به منزله اثربخش ترین و به صرفه ترین راهکار مطرح شود.

همانطور که می دانید شیوه بکارگیری از طناب سبب پایین آمدن آسیب های ناشی از کار شد و همچنین آسودگی خاطر صاحب کار، موسسات بیمه را نیز به همراه داشت. بکارگیری از طناب و کمربند ایمنی برای همه اموری که در ارتفاعات انجام می گیرد بسیار مورد ملاحظه واقع شده است.

نماشویی با طناب از نظر زمانی، هزینه ها و سطح کیفی پایان کار دربردارنده مزایای بیشتری در قیاس با روش های دیگر است. شیوه کار بدین صورت می باشد که نماشور با بکارگیری از طناب اصلی و کمکی با حرکات افقی و عمودی در بخش های متنوع، شستشوی نمای سازه را اجرا می نماید.

یکی از مزایای نماشویی با طناب موضوع صرفه جویی در هزینه و زمان است، چرا که دیگری احتیاجی به بستن و استفاده از داربست نیست و شخص نماشور می تواند به راحتی عمل شستن نمای سازه را با سرعت هر چه بیشتر شروع نماید. برای شستشوی نمای سازه با طناب به تبحر و مهارت زیاد اشخاص نیاز است و اکیپ های متنوع حال حاضر در حال عرضه خدمات متنوع می باشند ولی شمار کمی از این تیم ها توانایی شستشوی نمای سازه با طناب را دارند.‌

نماشویی با داربست یا طناب به چه صورت است؟

نماشویی با طناب و بدون داربست به چه صورتی است؟ پس از پایان مراحل ساختمان سازی و نمای سازه، به منظور اینکه نمای سازه تمیز و عاری از هر نوع آلودگی و مصالح نظیر گچ، سیمان و ... شود نیاز به شستشوی نمای سازه دارید.

ولی به هیچ وجه نگران این مسئله که سازه شما مرتفع است و به چه صورت شستشوی نمای سازه به طبقات بالاتر دستیابی خواهد داشت، نباشید و کار را به فنی کاران متخصص نماشویی بدون داربست بسپارید.

برای شستشوی نما با این روش به هیچ وجه مهم نیست که شما یک ساختمان مرتفع دارید یا یک واحد یک طبقه. در هر ارتفاعی شستشوی نما با طناب می تواند سازه شما را به مناسب ترین شکل ممکن و بهترین سطح کیفی شستشو دهد و یک نمای تمیز و خارق العاده را تحویل شما می دهد. در این صورت نگران کار شستشوی نمای سازه در ارتفاعات نباشید. نماشویی بدون داربست برای هر سازه بلندی ضروری است زیرا که حتی سازه هایی هم که قدیمی هستند پس از طی مدت زمانی نمای آنها کثیف شده و نیاز به شستشوی نما بدون داربست دارند.

بعضی از سازه های هستند که بایستی همواره تمیز و عاری از هر نوع آلودگی باشند و احتیاج پی در پی به شستشوی نما با طناب را دارند نظیر بیمارستان ها، فروشگاه ها، هتل ها، مراکز تفریحی و ... که اثر بخشی خیلی زیادی در جذب توریست دارد و در دید مردم حائز اهمیت است و همواره بایستی یک نمای خیلی تمیز داشته باشد.

قیمت نماشویی ساختمان با طناب و بدون داربست

•تعرفه نرخ راپل کار

همچنین بهتر است بدانید در تعرفه های نرخ طناب کار، زمانی موسسه مورد نظر به منزله مجری، وسایل مدنظر جهت طناب کشی من جمله پیچ و رول پلاک نما را خود فراهم می سازد هزینه بکارگیری از این تجهیزات را در کار شما هم حساب می کند.

•عرض و طول نما در قیمت نماشویی تاثیر گذار است.

در یک دید کلی به فهرست نرخ شستشوی نمای سازه هر چه میزان عرض نما بیشتر و بلندی ساختمان بیشتر سختی و چالش کار هم به همان اندازه بیشتر می شود و نرخ هم بالاتر می رود. جنس نمای سازه هم بدان جهت بر روی نرخ پایانی کار اثر می گذارد که به عنوان مثال جهت شستن یک نمای آجری مواد شوینده و متریال بهداشتی بسیاری صرف می شود و نرخ شستشوی نما هم بیشتر می شود.

•متراژ و تعداد طبقات در قیمت نماشویی ساختمان اثر دارد.

منبع: وب سایت کارابین راپل

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ارتفاع کاران کارابین راپل

کارابین راپل شرکت خدماتی کار در ارتفاع با دسترسی طناب بدون نیاز به داربست می باشد. کارابین راپل خدمات راپل کاری را در تمامی نقاط کشور با بهترین قیمت و کیفیت ممکن به همراه عقد قرار داد و بیمه نامه انجام می دهند. شرکت کارابین راپل بیش از دو دهه است که در زمینه خدمات کار در ارتفاع در حال ارائه خدمت به مشتریان خود در سراسر کشور می باشند و از آغاز سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را به صورت اینترنتی شروع کرده اند و و از زمان شروع فعالیت تا به حال توانسته اند رضایت درصد قابل توجهی از کاربران را به دست بیاورند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان