اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011145680917358

سیم خاردار در تبریز

کد: 140011145680917358

https://bit.ly/3HyDyHU

، تبریز , (اخبار رسمی): سیم خاردار در تبریز

سیم خاردار در تبریز
سیم خاردار در تبریز

سیم خاردار در تبریز

سیم خاردار در تبریز

سیم خاردار(Barbed wire) سیمی است با لبه هایی تیز و برنده که این لبه های تیز و برنده در فاصله هایی معقولی از هم قرار گرفته شده اند.

کاربرد این سیم خاردار در تبریز و سایر شهرها حفاظتی فولادی در پروژه هایی مانند حصارکشی باغ ها ، مزارع و پادگان ها و منطق تحت حفاظت دولت کاربرد بسیار زیادی دارند.

این محصول حصار کشی در کنار تیر حصار یا پایه فنس و توری حصاری و دیگر متعلقات فنس کشی، پروژه ی تکمیل حصار و فنس پیرامونی یک محدوده را به سرانجام می رساند.

جالب است بدانید که در یک تحقیق در رابطه با انواع سیم خاردار، نزدیک به هشتصد نوع  مختلف شناسایی شده است .

عواملی مانند جنس و سایز سیم اصلی، خار یا تیغ آن و همچنین در روش به کار گیری سیم خاردار در این گوناگونی تاثیر دارند. ولی در کل دو نوع طبقه بندی خطی و حلقوی مطرح شده است.
خطی
یکی از انواع این محصول حصار کشی رایج و پرطرف دار نوع خطی می باشه همان طور که از نام این نوع سیم خاردار مشخص است، این سیم خاردار به صورت خطی در یک امتداد نصب می گردد.

بدین صورت که فاصله یبین دو حصار بسته به کابرد آن می تواند متشکل از یک یا چند رشته سیم خاردار به صورت مستقیم پوشش داده شود.

سیم‌خاردار خطی متشکل از دو رشته مفتول گالوانیزه در هم تنیده شده به قطر ۲.۵ میلی‌متر به عنوان راستا و دو رشته مفتول گالوانیزه به قطر ۲ میلی‌متر به عنوان خار تشکیل شده است.
دو حصار می تواند با یک یا چند رشته سیم خاردار به صورت مستقیم پوشش داده شود. اما با توجه به اینکه نوع خار نیز می تواند متفاوت باشد عملا سیم خاردار خطی خود به دو دسته طبقه بندی می گردد:

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آریا سرند

شرکت آریا سرند تولید کننده انواع سیم خاردار در تبریز، تهران، شیراز، اصفهان و مشهد می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید