اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012115741918345

7 نکته برای حفظ تمرکز در روزهای قرنطینه

کد: 140012115741918345

https://bit.ly/3MfMpRo

، (اخبار رسمی): قفل کردن می تواند یک سری تأثیرات منفی بر انگیزه و سلامت روان به طور کلی داشته باشد. مهم است که همه ما هر کاری که از دستمان بر می آید انجام دهیم تا تمرکزمان را حفظ کنیم تا مطمئن شویم که قفل کردن چشم ما را از توپ دور نکند

7 نکته برای حفظ تمرکز در روزهای قرنطینه
7 نکته برای حفظ تمرکز در روزهای قرنطینه

قفل کردن می تواند یک سری تأثیرات منفی بر انگیزه و سلامت روان به طور کلی داشته باشد. مهم است که همه ما هر کاری که از دستمان بر می آید انجام دهیم تا تمرکزمان را حفظ کنیم تا مطمئن شویم که قفل کردن چشم ما را از توپ دور نکند. بهترین آموزشگاه زبان شیراز

در اینجا 7 نکته عالی برای اطمینان از تمرکز شما در طول قرنطینه وجود دارد.

1. مطمئن شوید که یک ایستگاه کاری بدون درهم و برهم دارید

واقعاً مهم است که مکانی را در خانه خود صرفاً به منظور تکمیل تکالیف و/یا مطالعه اختصاص دهید. این حواس‌پرتی‌ها را محدود می‌کند و بهره‌وری کلی را افزایش می‌دهد، زیرا شما در یک ذهنیت متمرکز باقی می‌مانید. از این گذشته، موفقیت اغلب محصول محیط شماست. بهترین آموزشگاه زبان مشهد

2. به طور منظم استراحت کنید

به همان اندازه که کارآمد بودن خوب است، استراحت کردن نیز به همان اندازه مهم است. دور شدن از کارتان به این معنی است که سرحال بر می گردید که در عوض به شما امکان می دهد کارآمدتر کار کنید. اگر ساعت‌ها بدون وقفه کار می‌کنید، احتمال کمتری وجود دارد که اطلاعات خود را حفظ کنید و ممکن است خود را خسته کنید.

3. گوشی خود را کنار بگذارید

از زمانی که وارد عصر رسانه های اجتماعی شدیم، زندگی تبدیل به یک حواس پرتی بزرگ شده است. برای اینکه تمرکز خود را حفظ کنید، هنگام کار آن تلفن را کنار بگذارید تا در دنیای گرایش های اجتماعی و جدیدترین میم ها غرق نشوید (آن را برای بعد حفظ کنید).

4. کمی هوای تازه بگیرید

حتی اگر به ما توصیه نمی‌شود خانه‌هایمان را ترک کنیم، هیچ اشکالی ندارد که به باغ خود بروید یا کمی در اطراف محله قدم بزنید. مهم است که بدن خود را حرکت دهید و ذهن خود را پاک کنید زیرا این کار باعث افزایش جریان خون به مغز شما می شود که تمرکز شما را بهبود می بخشد.

5. کمک بخواهید

وقتی متوجه شدید که نمی توانید بر روی تکلیف/مطالعه خود متمرکز بمانید، با معلم خصوصی خود تماس بگیرید. درخواست کمک اشکالی ندارد و بعد از همه آنها برای کمک به شما در دسترس هستند.

6. به اندازه کافی بخوابید:

مطمئناً خواب یک فرآیند فعال به نظر نمی رسد، اما وقتی بیدار نیستید، چیزهای مهم زیادی در بدن شما اتفاق می افتد. به عنوان مثال، مولکول های مهم مبارزه کننده با عفونت هنگام خواب ایجاد می شوند.

مطالعات نشان داده است افرادی که خواب با کیفیت کافی ندارند، پس از قرار گرفتن در معرض ویروس ها، مانند ویروس هایی که باعث سرماخوردگی می شوند، بیشتر مستعد ابتلا به بیماری هستند.

برای اینکه به سیستم ایمنی خود بهترین فرصت را برای مبارزه با عفونت و بیماری بدهید، مهم است که بدانید هر شب چقدر باید بخوابید و همچنین اقداماتی را که باید در صورت مشکل خواب انجام دهید، بدانید.

7. استرس را به حداقل برسانید:

چه سریع باشد و چه در طول زمان، مهم است که بدانید استرس چگونه بر سلامت شما تأثیر می گذارد - از جمله تأثیری که بر سیستم ایمنی شما می گذارد.

در طول یک دوره استرس، به ویژه استرس مزمن که مکرر و طولانی مدت است، بدن شما با شروع چیزی که پاسخ استرس نامیده می شود، پاسخ می دهد. این به شما کمک می کند تا با موقعیت های استرس زا کنار بیایید.

متأسفانه، این پاسخ همچنین سیستم ایمنی بدن شما را سرکوب می کند - احتمال عفونت یا بیماری شما را افزایش می دهد.

استرس برای هر کسی متفاوت است و نحوه تسکین آن نیز متفاوت است. با توجه به تأثیری که می تواند بر سلامت شما داشته باشد، مهم است که بدانید چگونه استرس را تشخیص دهید. و چه تنفس عمیق، چه میانجیگری، چه دعا یا ورزش، باید با فعالیت هایی که به شما در کاهش استرس کمک می کند نیز آشنا شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش