کد: 140012155748817786

کسب درآمد از طراحی مد و لباس

کد: 140012155748817786

https://bit.ly/3DLFA6z

، مشهد , (اخبار رسمی): «طراح لباس» کیست؟ یک طراح مد و لباس ظاهر یک لباس را ایجاد می­کند مثل نوع پارچه، تزئینات آن ترکیب رنگی آن و سایر نکات مربوط به لباس؛ و آن­ها را تبدیل به یک طرح می­کند؛ سپس مشخص می­کند که چگونه آن طرح توسط دیگر افراد تیم تبدیل به یک لباس واقعی شود.

کسب درآمد از طراحی مد و لباس
کسب درآمد از طراحی لباس
 • آیا کسب درآمد از طراح مد و لباس امکان پذیر است؟
 • درآمد یک طراح مد چقدر است؟
 • چگونه میتوانیم طراح لباس یا طراح مد شویم؟

بگذارید برای پاسخ به سوالات بالا اول ما ازشما یک سوال بپرسیم:

چه خریدی برایتان از همه خریدها خوشایندتر است؟

طبق آمار یکی  از خوشایند­ترین خریدها برای افراد، خرید لباس است. و یکی از موضوعاتی که در حال حاضر ذهن افراد را بیشتر از هرچیزی درگیر خود می­کند خوش پوش بودن است. به نظرتان چه کسی می­تواند بهترین پاسخ را به این نیاز مشتری و مردم بدهد؟ درست است یک طراح مد و لباس. پس بهتر است اگر در فکر کسب درآمد از طراحی مد یا  لباس هستید دست بجنبانید و هرچه سریع­تر به سراغ آن بروید.

بیشتر بخوانید: بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم

خبر خوب اینکه این شغل در ایران فرصت­های فراوانی دارد زیرا به علت تحریم­ها و حمایت از کالای داخلی ، لباس­های خارجی و برند به آسانی وارد کشور نمی ­شوند و اگر هم وارد شوند هزینه خیلی بالایی دارند. از آن طرف تصاویر شبکه­های مجازی میل افراد را به خوش پوشی هر لحظه بیشتر از قبل می­کند و در این میان تنها یک طراح لباس و مد می­تواند به خوبی به نیاز مردم پاسخ دهد و البته از این طریق برای خودش هم به خوبی «کسب درآمد» کند. در ادامه همراه ما باشید تا برخی از مطالب کلیدی را برای کسب درآمد از «طراح مد» و لباس بررسی کنیم.

دیگر مقالات ما: آشنایی با برترین ایده کسب درآمد در ایران

چه روش­هایی برای کسب درآمد از طراح لباس وجود دارد؟

 • کسب درآمد از طراح مد و لباس از طریق تاسیس مزون
 • کسب درآمد از طراح مد از طریق فریلنسری
 • کسب درآمد از طریق استخدام در شرکت­های بزرگ

یک طراح مد یا طراح لباس باید چه ویژگی­هایی داشته باشد؟ اگر شما ویژگی های زیر را دارید به راحتی می­توانید طراح مد یا طراح لباس شوید و کسب درآمد کنید:

 • ذوق و سلیقه کافی
 • آشنایی به ترندها و مد روز پوشاک
 • آشنایی با مبانی رنگ شناسی
 • اعتماد به نفس و پشتکار بالا
 • داشتن مهارت­های فنی مثل برش و دوخت
 • داشتن مهارت­های تجسمی و طراحی از طریق دست یا کامپیوتر
 • توانایی مذاکره و کار تیمی
 • توانایی مدیریت زمان

از چه راه­هایی می­توان طراحی مد و طراحی لباس را آموخت و سپس به کسب درآمد رسید؟

 • گذراندن دوره­های دانشگاهی
 • گذراندن دوره­های کارآموزی

سخن آخر: “رالف لورن” که یکی از طراحان برتر در حوزه لباس هست گفته است: «من خالق لباس نیستم، من رویا می‌آفرینم! » این جمله به تنهایی می­تواند از اهمیت طراحی لباس و عشقی که مشتری و طراح هر دو در این پروسه دارند پرده برداری کند. پس اگر دوست دارید طراح مد یا طراح لباس بشوید و از این طریق کسب درآمد کنید همین حالا اقدام کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سیستم کسب درآمد دایان افلییت

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ یک روش برد- برد در بازاریابی دیجیتال است که در آن فروشنده یا تولیده کننده کالا به ازای فروش های موفق، به بازاریاب محصول مقداری از سود را به عنوان کمیسیون پرداخت می کند؛ در نتیجه هر دو نقش درگیر، به نتیجه دلخواه می رسند. در سال 1392 و با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه خدمات به بازاریابان، دایان افیلیت را به عنوان سرویسی از گروه دایان راه اندازی کردیم.. در این سیستم به افراد کمک می کنیم تا فروشگاه اینترنتی خودشان را داشته باشند؛ تبلیغ و معرفی کالاها را انجام بدهند و در ازای فروش کمیسیون دریافت کنند. با تلاش های شبانه روزی تیم و با تکیه بر ارزش های اولیه گروه که بر پایه کمک به افزایش درآمد خانواده ایرانی، کمک به چرخه تولید ملی و خرید آسان همراه با رضایت مشتری استوار بود؛ به سرعت جای خود را در میان برترین کسب و کارهای اینترنتی باز کردیم. در حال حاضر بیش از 1000 نفر بازاریاب به عنوان همکاران مجموعه، در سیستم همکاری در فروش دایان مشغول به فعالیت هستند. این تعداد اعتماد و دلگرمی شما عزیزان، ما را مطمئن می کند که راه را درست رفته ایم؛ هر چند قانع به این جایگاه نیستیم و تلاش برای بهبود خدمات را لحظه ای متوقف نخواهیم کرد. افتخار ما در دایان افیلیت این است: مهمان سفره پر مهر هزاران خانواده ایرانی در جای جای کشورمان هستیم مفتخریم که شما نیز با عضویت در سیستم همکاری در فروش دایان به خانواده بزرگ ما بپیوندید.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید