اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012215762718256

ما راهنمای شما در زمینه‌ی تحصیل در مجارستان (اقامت و ویزا) هستیم

کد: 140012215762718256

https://bit.ly/3MNR1yE

، (اخبار رسمی): تمرکز مجموعه راهنمای مجارستان روی کشور مجارستان موارد مانند تحصیل در مجارستان می‌باشد. از این رو، اطلاعات بروزتر و تکمیل‌تری درباره امور مهاجرتی و سرمایه گذاری در مجارستان را نسبت به دیگر شرکت‌های خدمات مهاجرتی به شما ارائه می‌هیم.

ما راهنمای شما در زمینه‌ی تحصیل در مجارستان (اقامت و ویزا) هستیم!
مشاوره تحصیل در مجارستان با مجموعه راهنمای مجارستان
ما راهنمای شما در زمینه‌ی تحصیل در مجارستان (اقامت و ویزا) هستیم!
تحصیل در مجارستان با راهنمای مجارستان

هدف مجموعه‌ی راهنمای مجارستان هموار کردن مسیر مهاجرت تحصیلی یا کاری و کاستن مخاطرات آن برای افرادی است که با هر هدفی اعم از تحصیل، زندگی، اقامت موقت، کار و غیره تصمیم به مهاجرت از کشور خود را دارند.

کارشناسان ما با برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند، با بیش از 12 سال تجربه در زمینه اخذ ویزا، ثبت نام دانشجویان، ثبت شرکت و سرمایه گذاری، اجاره و خرید املاک، از اولین تا آخرین قدم که برای مهاجرت خود انجام می‌دهید، در کنار شما عزیزان خواهند بود؛ تا امنیت کامل و آینده‌ای مطمئن‌تری را برای شما عزیزان رقم بزنند.

درباره مجموعه‌ی راهنمای مجارستان افتخار ماست که بتوانیم تجربیاتی که تا حالا کسب کرده‌ا‌یم را در اختیار شما گذاشته و در مسیر موفقیت شما نیز سهیم باشیم! شرکت راهنماى مجارستان با مدیریت پیام عابدسلیمى، با بیش از 12 سال سابقه‌ی درخشان کارى در مجارستان شروع به فعالیت کرده است.

تمرکز مجموعه راهنمای مجارستان روی کشور مجارستان موارد مانند تحصیل در مجارستان می‌باشد. از این رو، اطلاعات بروزتر و تکمیل‌تری درباره امور مهاجرتی و سرمایه گذاری در مجارستان را نسبت به دیگر شرکت‌های خدمات مهاجرتی به شما ارائه می‌هیم.

تحصیل در مجارستان و ویزای تحصیلی همان‌طور که می‌دانیم افراد زیادی برای تحصیل در مجارستان اقدام می‌کنند اما لازم است بدانید که تحصیل در مجارستان و دریافت ویزای تحصیلی به معنی توانایی اقامت دائم یا مهاجرت به این کشور نخواهد بود. زمانی که شما ویزای تحصیلی را دریافت کردید، می‌توانید برای مدت مشخصی در مقطع خاصی تحصیلات خود را ادامه دهید. همان‌طور که می‌دانیم مدرک تمامی دانشگاههای مجارستان در سرتاسر جهان معتبر بوده و بسیار کاربردی است.

بعد از اتمام دوران تحصیل و اعتبار ویزای تحصیلی باید برای یافتن شغل و تغییر ویزای خود به ویزای کاری اقدام کنید. اگر به هر دلیلی در این امر موفق نبودید بایستی سعی کنید، اقامت دائم گرفته یا به کشور خود برگردید.

چــرا راهنمای مجارستان را برای مشاوره انتخاب کنیم؟ بیش از 10 سال سابقه درخشان مجموعه ما با سال‌ها تجربه و دانستن تمامی قوانین و مقررات قادر به حل تمامی مشکلات و نیازهای شما خواهد بود.

بکارگیری خبره‌ترین وکلا وکلای ما به طور روزانه پرونده‌های موفقیت آمیز از اداره اقامت مجارستان دریافت می‌کنند.

تخصص در امور کشور مجارستان تمرکز این مجموعه روی کشور مجارستان می‌باشد. از این رو، اطلاعات به روز‌تر و تکمیل تری درباره امور مهاجرتی و سرمایه گذاری در مجارستان را نسبت به دیگر شرکت‌های ارائه خدمات مهاجرتی داریم.

بررسی 6 مزیت برای تحصیل در مجارستان؟ در این قسمت به بررسی دلایل تحصیل در مجارستان می‌پردازیم:

قرار داشتن در اتحادیه اروپا و منطقه شینگن:

این بدین معنی است، افرادی که در مجارستان تحصیل میکنند امکان سفر آزادانه به دیگر کشورهای حوزه شینگن از جمله هلند، فرانسه، آلمان و ایتالیا را دارند.

 

کالج‌ها و دانشگاه‌های بین المللی معتبر:

مدارک تحصیلی از دانشگاه‌های مجارستان دارای اعتبار جهانی هستند و‌ فارغ التحصیلان قادر به استفاده و ارائه مدرکشان در تمامی کشور‌های اروپایی و ایالات متحده می‌باشند.

 

امکان تحصیل در تمامی رشته‌ها به زبان انگلیسی:

با اینکه کشور مجارستان مانند دیگر کشورهای اروپایی دارای زبان رسمی غیر انگلیسی است، اما دوره‌های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در تمامی شاخه‌ها به زبان انگلیسی ارائه می‌شود.

 

امکان ورود به دانشگاه بدون داشتن مدرک زبان:

یکی از بزرگترین دغدغه‌های مهاجرت، نیاز به مدرک زبان برای ادامه تحصیل است، اما این نگرانی برای متقاضیان تحصیل در مجارستان از همان ابتدای راه برداشته شده است و هیچ الزامی برای آن وجود ندارد.

 

هزینه‌های مقرون به صرفه زندگی:

شهریه دانشگاه‌ها و هزینه‌های روزمره زندگی در مجارستان در مقایسه با کشورهای اروپای غربی بسیار کمتر است.

 

امکان گرفتن انتقالی به دیگر کشورهای اروپا:

قرار گرفتن مجارستان در اتحادیه اروپا امکان گذراندن یک ترم به عنوان مهمان و یا حتی انتقالی در دانشگاه‌های دیگر اروپایی را برای دانشجویان فراهم آورده است.

 

 

مشاوره رایگان تحصیل در مجارستان با راهنمای مجارستان

راهنمای مجارستان، نماینده رسمی کالج مک دنیل، دانشگاه‌های علوم‌پزشکی سملوایز، متروپولیتن، پچ، سگد، BME و ‌IBS می‌باشد. همپنین بیش از ۵۰۰۰ پرونده موفق پذیرش تحصیلی در مجارستان داشته است.

شما عزیزان همواره می‌توانید جهت کسب اطلاعات تخصصی و‌ مشاوره‌ی رایگان با مؤسسه راهنمای مجارستان به آدرس https: //rahnamayemajarestan. com تماس حاصل بفرمائید و شرایط خود را برای امور مهاجرت و اقامت تحصیلی مجارستان بررسی بفرمائید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون